INGAS GROMOVAS.Nodarbību cikls - Rūnas iesācējiem, jeb 24 rūnu futarks- teorija un prakse.Cikla mērķis. Iemācīt 24 rūnu maģisko nozīmi, aktivizēšanas principus un rūnu pielietošanu dzīvē, lai sasniegtu materiālo labklājību, garīgo izaugsmi un uzlabotu savu veselību.

Rūnas sanskrita tulkojumā nozīmē - „čukstēt”, jeb „slepens”! Tas tāpēc, ka šīs zināšanas var apgūt tikai īpaši cilvēki. Ja reiz tu esi nonācis šeit un  lasi šo tekstu, tas nozīmē, ka esi īpašs, jo Augstākie Spēki tevi ir atveduši līdz rūnām un dod tev iespēju apgūt šo slepeno šifru.

Rūnas ir dzīvā enerģija, tās nav parasti simboli un zīmes, bet gan maģiski raksti, jeb simbolika, kas atspoguļo Visumā notiekošos procesus. Rūnām piemīt milzīgs spēks, tāpēc tās sevišķi aktuālas šobrīd- pandēmijas laikā, jo ar tām var ne tikai pareģot, bet arī aizsargāt, uzlabot savu veselību un palīdzēt dažādās, sarežģītās dzīves situācijās. . Bez tam, tika radīta rūniskā formula-Antikorona, kas šobrīd ir ļoti aktuāla un aizsargā organismu no korona vīrusa

Nodarbības ir domātas iesācējiem, kas neko nezin par rūnām, bet vēlas tās apgūt no paša sākuma. Praktizētājam būs iespēja izgatavot savas rūnas un aktivizēt tās. Apgūstot katras rūnas nozīmi, funkciju un pielietošanu, varēs aizsargāt sevi un savu ģimeni, īstenot pašu kvēlāko sapnīti, uzlabot veselību, sakārtot biznesu, pievilkt bagātību un naudu   vai arī uzlabot mīlestību un partnera attiecības.

Bonuss – Dāvana

Iegādājoties un apgūstot visu kursu, davanā saņemsi video kursu “Enerģētiskā tīrīšana ar rūnām”

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: