INGAS GROMOVAS E-kurss. DZIMUMZĪMJU NOSLĒPUMSKatrai dzimumzīmei ir svarīga nozīme likteņa veidošanā. E-kursā noskaidrosi, kādu milzīgu informāciju glabā katra dzimumzīme.

Katrai dzimumzīmei ir svarīga nozīme likteņa veidošanā. Tās var parādīties, palielināties un izzust. Tās atspoguļo mūsu rīcību un pārdzīvojumus tāpat kā līnijas uz rokām vai krunkas uz sejas. Ja dzimumzīmes, jeb ārsti tās dēvē par hemangiomām  parādās dzīves vidū, tās nes savam īpašniekam svarīgu informāciju, jo saistītas ar planētu Jupiters.

Dzimumzīmēm svarīga ir forma, krāsa un izvietojums uz ķermeņa. Tās par īpašnieku var daudz ko pateikt - ar ko slimo, kādas ir rakstura iezīmes, talanti un kāds liktenis. Tās palīdz saprast daudzas svarīgas lietas.  

Dzimumzīmes veidojās uz enerģētiskajiem kanāliem- meridiāniem un skaitās kā FILTRS, kas attīra un akumulē enerģiju. Daudzas dzimumzīmes, mums nāk no iepriekšējām dzīvēm caur ģenētisko kodu. Līdzīgi, kā bērniem iedzimst uguns zīmes, kad māmiņa grūtniecības laikā nobīstas. Katra šī zīme nes savu informāciju un nozīmi un ja mēs tās uzraujam, noplēšam vai likvidējam, varam strauji izmainīt likteni.

 

Dalīties sociālajos tīklos: