INGAS GROMOVAS E– kurss. Darbs ar rūnām.Tieši šobrīd vajadzētu attīrīties un salikt visur aizsardzības, un rūnas ir lielisks palīgs. Ar rūnām var atrisināt dažādas sadzīves lietas un likvidēt nelaimes un likstas.

 

E-kursā "Darbs ar rūnām", ir iespējams apgūt īpašu rituālu, un ar rūnu palīdzību enerģētiski attīrīt apkārtējo telpu, sevi, savus mīļos un savus dzīvniekus, no negatīvām enerģijām, dažādām piesaistēm un enerģētiskām būtnēm.

E-kursā iemācīsies veidot rūniskos amuletus, kas palīdzēs attīrīt rotas, zeltu, sudrabu, akmeņus, amuletus, talismanus, dažādus darba instrumentus ( mūzikas instrumentus, maģiskus atribūtus-kārtis, svārstiņus, u.t.t) Attīrīsim dāvanas, jo arī tajās var slēpties negatīvā enerģija, kas var nest ne tikai graujošu enerģētiku, bet bojāt veselību.

Šī kursa vienreizīgums ir tas, ka tas atšķiras ar rūnisko formulu dažādību, šie sastāvi un formulas veic pilnīgi dažādus uzdevumus, kādi bija līdz šim.

 

No kā sastāv e-kurss 

"Darbs ar rūnām"

E- kurss "Darbs ar rūnām" sastāv no 10 video nodarbībām, kuras būs pieejams 10 dienu laikā, no brīža, kad iegādāsieties šo e-kursu. Katru dienu Tavā akadēmijā būs pieejama viena jaunā e-kursa nodarbība.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: