INGA GROMOVA. Ārstnieciskās elpošana.Es vēlos kalpot cilvēcei un būt, kā piemērs tam, ka var pēc iespējas ilgāk saglabāt sevi jaunāku, veselīgāku, enerģiskāku un nodzīvot skaistas vecumdienas, bez problēmām un slimībām.

Ārstniecisko elpošanu mācamies no pašiem pamatiem, tāpēc to var apgūt visi, sevišķi ieteicams tiem, kam jau ir veselības problēmas, jo tā ir līdzīga zāļu skapītim, kas kā ātrā neatliekamā palīdzība ir pie rokas jebkurā brīdī. Ārstnieciskā elpošana strādā ne tikai ar garīgiem, psiholoģiskiem un jūtu aspektiem līdzīgi kā atdzimšanas elpošana, bet arī ar fiziskiem simptomiem, un katrai problēmai ir izstrādāta sava attiecīga elpošanas tehnika.

Apgūsti ārstniecisko elpošanu. Pielietojot elpošanas vingrinājumus, iespējams uz visiem laikiem atbrīvoties no medikamentiem un izārstēt dažādas kaites. Kurss sastāv no ievada nodarbības un 10 maksas nodarbībām. Būs gan teorija, gan prakse.

No pašiem pamatiem līdz sarežgītām elpošanas tehnikām

Katrā nodarbībā būs gan teorija, gan prakse. Iemācīsimies elpošanu no pašiem pamatiem līdz dažādām sarežģītām elpošanas tehnikām. Katru nodarbību būs jauna elpošanas tehnika, kas palīdzēs uzlabot veselību.

INGA GROMOVA - 

"Mans mērķis - iedot cilvēkiem instrumentus, kas padarīs viņus stiprus, enerģiskus, veselus un skaistus."

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: