GUNTA DAUĢE. Taro ikdienas sadzīvēTaro ir lielisks instruments, lai ne tikai meklētu atbildes uz jautājumiem, bet arī strādātu ar sevi. Nodarbību ciklā ir četras maksas nodarbības

Taro ir lielisks instruments, lai ne tikai meklētu atbildes uz jautājumiem, bet arī strādātu ar sevi. Saprotot likumsakarības, mēs saprotam savus dzīves notikumus. Savukārt kārtis bezkaislīgi, bet precīzi atbild uz mūsu jautājumiem atkal un atkal, izslēdzot iespēju melot pašiem sev.

Taro ikdienas sadzīvē – ir kurss, kurā būs iespēja iepazīties ar lielāko daļu Taro kārtīm. Mazie arkāni raksturo mūsu sadzīvisko plānu, attēlo mūsu emocijas un reakcijas dažādās situācijās.

Šis kurss ne tikai iepazīstina ar kārtīm, bet arī ļauj izprast mūsu ikdienā esošajās šķautnēs, kāpumus un kritumus, panākumus un sarežģījumus, kā arī ļauj katrā situācijā ieraudzīt gan ieguvumus, gan ēnas pusi.

DĀVANA.

Pilna kursa apmeklētājiem bonusā divas audio lekcijas par lielajiem arkāniem kā arī apkopojumi gan par mazajiem, gan lielajiem arkāniem pdf formātā

 

       

Dalīties sociālajos tīklos: