GUNTA DAUĢE. Maiju kalendāra pamat kurss.Izstāstīt to, kas īsti ir maiju kalendārs, ir gandrīz neiespējami, tāpat, kā izstāstīt, kas ir Dievs vai kā darbojas Visums. To aptvert ir neiespējami! Tas ir jāpiedzīvo! Tāpēc aicinām iepazīt maiju kalendāru no personiskās pieredzes, Piedāvātais abonements ir par novembra mēneša nodarbībām. Kurss sastāv no 16 maksas nodarbībām. ( mācības notiek no novembra līdz martam)

"Sākšana dzīvot pēc kalendāra ir gluži kā kaklasaites ieraušana starp diviem zobratiem. Kalendārs pats  to ir satvēris un vaļā vairs nelaiž. Mēs sākam mācīties! Mēs sākam attīstīties un pilnveidoties! Dienas pašas mūs māca, un notikumi paši mūs atrod. Mūsu ziņā ir izpratne par to, kas notiek, un izvēle, kā tad šīs situācijas apstrādāt. Tā ir dzīvošana kalendārā! Tā ir iespēja sajusties dzīvam ik mirkli!" 

 /Ivo Puriņš/

Kursa mērķis

 

Veidot izpratni par maiju kalendāra Sakrālo gadu jeb colkinu no dažādiem aspektiem - gan no laika ritējumu, gan tā ietekmes cilvēka dzīvē. Kursa beidzējiem būs iespēja izprast dienas notikumus un savu vietu tajos, kas veicina dzīves harmonizēšanos, sevis dziļāku izpratni un spēju sākt dzīvot šeit un tagad. Papildus kursa beidzēji spēs izprast savas stiprās puses un aspektus, kuri ietekmē konkrētas dzīves sfēras. Spēs analizēt savstarpējās attiecības starp sevi un saviem līdzcilvēkiem, kas palīdz līdzsvarot un pilnveidot tās. 

Ieguvēji būs tie kas ne tikai būs nodarbībās, bet paši strādās ar šīm zināšanām ikdienā. Tikai individuālā pieredze ļauj ne tikai iegūt zināšanas, bet arī tās piedzīvot un izprast caur savu prizmu. Mūsu uzdevums ir dot jums zināšanas, dot jums iespēju tās apgūt, bet jūsu - tās piedzīvot caur sevi.

Maiju kalendārs piedāvā dzīvot laikā! 

 

Dalīties sociālajos tīklos: