“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas RITA ZĀLĪTE, studija “Zelta Kompass” – psiholoģe, strukturālo sistēmisko sakārtojumu vadītāja.



Ritas mērķis ir vairot prieku un harmoniju, izglītojoties, ceļojot un mācoties pamanīt labo, neparasto un skaisto

Ritas profesionālā darbība paralēli rit divās plūsmās dažādiem interesentu lokiem -  augstskolu studentiem un organizācijām lietiškās un biznesa psiholoģijas kontekstā un brīvākā plūdumā ar transpersonālās un simbolu psiholoģijas, mākslas un meditāciju metodēm. Rita vairāk nekā 15 gadus strādā kā vairāku augstskolu pasniedzēja (studiju kursi saistībā ar psiholoģiju un sabiedriskajām attiecībām), vada organziācijām un interesentiem psiholoģiskās grupas ar mākslas metodēm,  komunikācijas pilnveidošanas, kreativitātes veicināšanas un stresa menedžmenta treniņus.

Līdztekus Rita visu šo laiku māca arī mākslas terapijas ievadu topošajiem dziedniekiem, vada ezoteriskas pieskaņas psiholoģiskās grupas ar mākslas metodēm, meditācijas un iztēles ceļojumus, simbolu psiholoģijas un Taro apmācību.

Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas biedre, Latvijas Mākslas terapijas asociācijas goda biedre. Papildus profesionālā kvalifikācija: sociālpsiholoģisko grupu treniņu vadīšanā un strukturālo sistēmisko sakārtojumu vadīšanā.

Praktizē meditācijas, Reiki un Cigun. Aizraujas ar fotografēšanu un meditatīvo zīmēšanu, stikla un zīda apgleznošanu, kā arī radošu ēst gatavošanu

 

_________________________________________________

 

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

.

Dalīties sociālajos tīklos: