“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas JANA JOZĒNA - Šamanisma pasniedzējaMeklējot savu dziedinājumu, izzinot sevi un apkārtējo pasauli, Jana nonāca līdz Šamanisma mācībai un tā viņai daudzkārt ir sniegusi atbalstu un dziedinājumu ļoti svarīgos dzīves brīžos.

Meklējot savu dziedinājumu, izzinot sevi un apkārtējo pasauli, Jana nonāca līdz Šamanisma mācībai un tā viņai daudzkārt ir sniegusi atbalstu un dziedinājumu ļoti svarīgos dzīves brīžos. Šamanisms ir ļoti dziļa mācība, tā var dot ļoti daudz, bet tā arī prasa no cilvēka pastāvīgu darbu ar sevi, attīrīšanos, izpratni un iešanu pa savas Sirds celu. Jana Šamanisma mācību apgūst no 2004. gada, vienlaikus praktizē arī  Jogu un Cigun.

Savus pirmos soļus Šamanismā Jana apguva pie Līgas Moruss tepat Latvijā, taču turpināja apgūt Šamanismu ārzemes, jo Latvijā šī mācība nebija vēl plaši pazīstama. Apgūstot Šamanisma mācību, Jana visvairāk ir sadarbojusies ar Skandināvijas Šamanisma Studiju centru, Jonathanu Horwitzu (www.shamanism.dk), apmeklējusi seminārus pie Simon Buxtona (UK), David Wendell-Berry (UK), Anette Host (DK), Patrizia Kaschek (DE), Sarah Howcroft (UK), Steven Serr (USA), Robert Moss (USA) un Stephen Mulphern (UK).

_________________________________________________

 

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

 

Dalīties sociālajos tīklos: