“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas ANDRIS CIEKURS – “Gaismas tīmeklis” aizsācējsTā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.

Tikšanās reizē ar Andri mūsu saruna būs par šīm tēmām:

Emocijas, intelekts, jūtas un esība. Smalkā struktūra caurvij cilvēku – slāni pa slānim bagātinot ar plašāku redzējumu un spēju dzīvot dažādās pasaulēs vienlaicīgi. Vienlaicīgi, bet saskanīgi. Visu šo kopā saista uzmanība. Bez uzmanības pasaulē nebūtu nekā.Tā ir kā gaisma, kurā uzplaukt dzīvība. Un, jo tīrāka uzmanība, jo vairāk ir spēka, dziļāka izpratne un miers. Nemiers nāk no nespējas kaut ko aplūkot vai piedzīvot – no bēgšanas. Un tā savukārt ir ierobežota uzmanība. Atbrīvojot uzmanību, nemiers izgaist.

Mums katram nepieciešama uzmanība. Tas ir dzīvības eliksīrs. Tas ir kā gaiss, ko elpojam. Bez tās apstājas viss pārējais. Ja uzmanību nedabūjam no sevis, nākas prasīt to no citiem. Un sākas atkarības un manipulācijas. Viss tikai tādēļ, ka cilvēks neizprot šo pamata lietu visumā. Un ir tik daudz apkārt cilvēkam, kas nav redzams. Bet tas ir jūtams. Jebkas, ko cilvēks jūt ir īsts. Sajūtas nekad nemelo. Tomēr mūsu interpretācija par tām bieži tiek aizēnota ar vēlmēm un bailēm. Un rodas daudz pārpratumi.

Vai esi kādreiz bijis nulles punktā? Kad apstājas viss. Paliek tikai tīra esība un bezgalīgs miers. Un šajā mierā viss sāk mainīties pats no sevis. Mūžīgā kustība.

Un pazūdi Tu. Un pazūd viss. Un paliek tikai tas, kas ir īsts.

__________________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. 

Dalīties sociālajos tīklos: