“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas ALĪNA VORONOVA - Emociju vadības trenere, grāmatas “Naudas Enerģija.." autoreALĪNA: "Paraugoties atpakaļ, redzu cik daudzas labas lietas manā dzīvē ir ienākušas, pateicoties liktenīgai nejaušībai, mirkļa iedvesmai, impulsam – tā ir noticis arī ar manu pašreizējo profesiju, grāmatu.

Kopš bērnības pastāvīgi dzirdēju pārmetumus: “Tu esi pārāk emocionāla; tu par daudz visu ņem pie sirds”, kam sekoja secinājums “Ar tevi kaut kas īsti nav kārtībā”. Bet man ļoti gribējās, lai būtu kārtībā, lai nebūtu nemitīgi jāsastop sava “savādība”. Tā aizsākās mana interese par praktisko psiholoģiju.   It sevišķi mani interesēja tie psiholoģijas aspekti, kas ļāva pašam sevi sakārtot, pārvarēt savus negatīvos priekšstatus par sevi un citiem, tikt galā ar trauksmi, nedrošību, kaunu. Tīņa vecumā uzskatīju, ka galvenā labā īpašība cilvēkam ir gribasspēks un centos to visādi uztrenēt, izkopt.

Izvēloties profesiju, aizgāju mācīties tieslietas un veidoju jurista karjeru biznesa vidē. Negaidīti konstatēju, ka šajā darbā psiholoģijas zināšanas brīžam noder vairāk nekā likumu zināšana. Tomēr man pastāvīgi bija sajūta, ka neesmu savā īstajā vietā, nejutu gandarījumu par paveikto.

Tad 2008. gadā  Emocionālās Brīvības Tehniku seminārā man pienāca klāt skolotāja no Anglijas, sakot “Zini, Tev ir dots strādāt ar cilvēkiem, šo spēju nedrīkst glabāt kā sveci zem pūra”.  Divu nedēļu laikā man jau “nejauši” bija kabinets, kuru īrēju uz stundām  un pirmais klients, kurš atrada mani internetā. Tad es “nejauši” ieraudzīju skatlogā grāmatu ar nosaukumu “Četru stundu darba nedēļa”, kura nākamo 3-5 gadu laikā iedvesmoja mani pavērst savu dzīvi par 180 grādiem un no korporatīvā jurista es pārtapu par brīvās profesijas pārstāvi, cilvēku, kas strādā, sekojot savam aicinājumam.

Man ir spēcīga pārliecība 

PIETEIKTEIS UZ TIKŠANOS VARI ŠEIT

Dalīties sociālajos tīklos: