“Dzīves elpas” vasaras atkal tikšanās.LIELAIS PĀRGĀJIENSTās būs kopā pavisam četras dienas. Tas būs skaists ceļojums ar sevis. Mēs dosimies no Tūjas uz Salacgrīvu, pa ceļam piedzīvojot dažādas transformācijas un iegūstot jaunas pieredzes.

Tās būs kopā pavisam četras dienas. 
Tas būs skaists ceļojums ar sevis. Mēs dosimies no Tūjas uz Salacgrīvu, pa ceļam piedzīvojot dažādas transformācijas un iegūstot jaunas pieredzes. Tā reizē būs atpūta un sevis piepildīšana. Tas nebūs stāsts par to, kurš pirmais un kurš labāks, tas būs stāsts par baudīšanu.
 Par būšanu harmonijā un atpūtu caur darbību.

Ar Tevi kopā būs:

Eva Voldiņa - “Dzīves elpas” veidotāja 

Maira Gūtmane - Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere,grāmatas “”Pamodināt sevi Radītāju”autore

Antra Dzintarniece - Tibetas dziedošo trauku meditāciju meistare

Šis ir unikāls pārgājiens, kurā Tev ir iespēja piedalīties! Tas ir pārgājiens pretī Tavai lieliskajai dzīvei, Tavam jaunajam liktenim.

Tas sāksies no brīža, kad Tu izlemsi piedalīties. Jo no tā mirkļa, katra Tava doma, vārds un kustība būs kā degviela, kas Tev ļaus vieglāk un ātrāk nonākt pie sasniedzamās virsotnes.

Tas nozīmē, ka tas nebūs parasts pārgājiens, Visiem, sen zināmiem pārgājiena elementiem – saullēkti, saulrieti, jūra, daba, svaigs gaiss, lieliski līdzgājēji, ...., klāt nāks arī ciguns, meditācijas, enerģijas kodi,...Tavs nodoma spēks radīt savu lielisko dzīvi tiks apzināti fokusēts, virzīts, pieskatīts un nemitīgi pastiprināts ar katru Tavu soli.

Ciguna laikā mēs mācīsimies ļauties plūsmai, tādā veidā iemācīsim sev pārstāt kontrolēt un sākt uzticēties Visumam, šim milzīgajam neredzamjam Mīlestības spēkam, zinot, ka tā mēs spēsim sasniegt daudz vairāk un ātrāk un vieglāk.

Tad, kad Tu piedalīsies “Atslēgā 2”, Tu iegūsi tādu atbrīvotības stāvokli, lai varētu vieglāk pārrakstīt Tavu realitāti veidojošās programmas tā, lai gala rezultātā Tu varētu piedzīvot SEVIS veidoto realitāti – savu veselo, laimīgo ķermeni, harmoniju attiecībās un finansēs un karjerā.

 

 

 

Mēs savu ceļojumu sāksim -
 

Ceturtdienā, 13.jūnijā.

Pēcpusdienā un vakarpusē visi satiksimies, jaukā un iecienītā Vidzemes jūrmalas atpūtas vietā kempingā "Krimalnieki" 
Šeit mēs sagaidīsim Saulrietu, kopīgi pavakariņosim, iepazīsimies un nospraudīsim katrs sev mērķus šim pārgājienam un kopā būšanai.Baudīsim  Antras Dzintarnieces Tibetas dziedošo trauku meditāciju, lai no rīta jau ar Pastaigu meditāciju sāktu savu Lielo Pārgājienu pie sevis.

Piektdienā, 14.jūnijā.

Mostamies ar Saulīti, pabrokastojam un dodamies Lielajā Pārgājienā pie sevis ar Pastaigu meditāciju.  Ja vēl nezini, kas ir Pastaigu meditācija, tad šī būs īstā reizē to iepazīt un izbaudīt. Pastaigu meditācijas pamatā ir Džo Dispenazas viena no meditācijām, ko viņš iesaka savās praksēs. To tulkojusi,pieskaņojusi latviešu valodā un ielikusi savu sirdi,  ir mūsu mīļā Maira Gūtmane. Visu dienu, baudot un vērojot dabu, mēs dosimies uz mūsu nākošos nakšņošanas vietu Veczemju klintīm.

Mūsu pārgājienā būs arī dažādi uzdevumi un prakses, ko varēsi uzreiz pārbaudīt , vai Tev tas strādā. Dienas vidū ir plānots papusdienot jūras krastā.  Mēs visu darīsim ar baudu, jo paredzētais attālums 15 km, nav nekas liels, to var paveikt kādās 4 stundas. Bet mūsu mērķis ir caur šo pārgājienu piekļūt tuvāk sev. Vakara Saulrietu sagaidīsim pie skaistajām Veczemju Klintīm. Sarūpēsim kopīgas vakariņas un ļausimies vakara sarunām . Veroties zvaigznēs dosimies pie miera, lai no rīta celtos ar Saulīti un turpinātu ceļu.

Sestdienā, 15.jūnijā

Šodien mums jānokļūst līdz Salacgrīvai. Tie ir apmēram 20 km. Tāpēc pabrokastojuši dosimies atkal ar Pastaigu meditāciju ceļā.  Ceļš būs sadalīts tā, lai tā būtu bauda. Mūsu pirmā pietura būs pēc Pastaigu meditācijas. Nelielā atpūtas pauzīte dalīsimies savās sajūtas, ko piedzīvojam meditācijas laikā. Tad dosimies gar skaisto  Vidzemes jūrmalas piekrasti uz priekšu. Pusdienās mūs gaidīs “Vējavu “ sētā ar gardām pusdienām. Domāju, ka tas būs ļoti skaists piedzīvojums, jo gan pati sēta, gan tās saimnieki vienmēr ar sirsnību uzņem viesus. Pēc jaukajām pusdienās uzveiksim vēl nelielo attālumu līdz Salacgrīvai, kur mūs sagaidīs vienā no Salacgrīvas novada sakoptākajām  sētām. Vakara Saulrietu baudīsim kopā ar Antras Dzintarnieces Tibetas dziedošajiem traukiem. Tad jau atkal, dosimies pie miera, lai mostos jaunai, jaukai dienai.

Svētdienā, 16.jūnijā

Rīta cēliens pēc sajūtām.

8.00 – 9.00 Brokastu laiks

9.00 – 11.00 “Kā iegūto pieredzi transformēt ikdienā” Maira Gūtmane 

11.00 – 12.00  Aktīvā nodarbība, lai atbrīvotos no visa liekā, kas vēl palicis pēc pārgājiena Maira Gūtmane

12.00.- 13.00 Pusdienas laiks

13.00 - 14.30 Lielā pārgājiena noslēgums. Dalīsimies savās pieredzēs, ko esam ieguvuši, šo četru dienu laikā.

14.30  - 15.30 . Tibetas dziedošo trauku meditācija, harmoniskai rītdienai. Antra Dzintarniece

Tālāk jau ceļš uz mājām

 

Dodies uz mūsu ceļojuma lapu PIEDZĪVO PASAULI SEVĪ , uzzini vēl vairāk informācijas un piesakies.

Ja rodas jautājumi, neatliec, raksti uz e-pastu dziveselpa@gmail.com

 

TIEKAMIES LIELAJĀ PĀRGĀJIENĀ!

Dalīties sociālajos tīklos: