Dzīves elpas Dzimšanas dienas otrā nedēļaTikai mainoties mēs varam cerēt ieraudzīt kaut ko citu sevis radītajā realitātē.

Jau nedēļu atzīmējam “Dzīves elpas” 7. dzimšanas dienu un dalāmies  gan ar iedvesmojošies stāstiem, gan noderīgiem padomiem un arī akcijām. Gandrīz tik pat ilgi ir laiks, ko mēs visi pavadām citā, mums neierastā ritmā. Šie notikumi mūs pārsteidza lielākoties nesagatavotus. Visu nedēļu un jau pirms tam varējām un varam klausīties un rast atbildes, kas notiek un kāpēc. Un te nu ir svarīgi saprasts, ko mēs katrs ar šo vēstījumu no Visuma saprotam. Šie viedokļi ir dažādi un tas atkarīgs no mūsu apziņas stāvokļa, no mūsu redzējuma un mūsu vērtībām. Vienam tā būs jauna iespēja, vienam tas būs sabrukums. Un tikai mēs katrs pats varam izvēlēties, ko šie notikumi ienes manā dzīvē, manā apziņā.

Mēs “Dzīves elpā” ejam uz priekšu, jo mūsu uzdevums ir palīdzēt ikvienam, kas to vēlas. Tieši tāpēc mūsu otrās dzimšanas dienas nedēļas tēma ir “Pamodini sevī Radītāju”. Mēs Tev piedāvājam mainīt savu realitāti, jo tikai mainoties mēs varam cerēt ieraudzīt kaut ko citu sevis radītajā realitātē.

 

NEDEĻAS CILVĒKS

 

Maira Gūtmane ir gājusi līdzās "Dzīves elpai" visus šos gadus un palīdzējusi neskaitāmi daudziem cilvēkiem atrast ceļu atpakaļ pie sevis ar savām nodarbībām un to cikliem. Izlasi mūsu mini-interviju ar viņu un uzzini, kas viņai dod spēku darīt to, ko viņa dara.

LASĪT VARĀK!

 

NEDĒĻAS TOP5

 

Maira Gūtmane līdz ar pamošanos, apzināti liek sev smaidīt, līdz sagaida sevī rodamies labsajūtu un smaids turas sejā dabiski. Tas ir signāls, ka diena var sākties lieliski. Uzzini par citiem dienas rituāliem, kas viņai ļauj būt par ģeniālo ģēniju savā dzīvē.

LASĪT VARĀK!

 

NEDĒĻAS STĀSTS

 

Šajā nedēļā aicinām Tevi iepazīties ar Džo Dispenzas secīgi sakārtotu padomu komplektu, lai izmainītu savu kasti, izmainītu savu realitāti. Rakstā atradīsi arī pamācību "Kastes meditācijai", lai pievilktu sev nākotni, kurā vairs nepastāv Tava šī brīža aktuālā problēma jeb "kaste".

LASĪT VARĀK!

 

NEDĒĻAS JAUNUMS GRAMATPLAUKTĀ

 

Mairas Gūtmanes grāmata "Pamodināt sevī radītāju" sniedz vispārīgu informāciju, lai palīdzētu lasītājam emocionālās, fiziskās un garīgās labklājības meklējumos, piedāvājot dažādus praktiskus uzdevumus sevis izzināšanai un savas dzīves pārstartēšanai. 

LASĪT VARĀK!

 

 

NEDĒĻAS AKCIJAS UN ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI  LĪDZ 16.APRĪLIM

 

 

MAIRA GŪTMANE. E-KURSS. Ciguns kā dzīves labsajūtas avots

 

 

 

 

MAIRA GŪTMANE. E- kurss. 100 dienas sevis un savas dzīves pārstartēšanai

 

 

 

IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 1.modulis

Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 2.modulis

Kurss - Laiktelpas maģija. "Enerģijas kas darbojas cilvēkos, un ko cilvēks var apgūt. Personalais iespēju diapozons.. 3.modulis

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: