Dzīves elpai Dzimšanas diena - 7 gadi!Šogad mēs esam izveidojuši ko JAUNU – NEDĒĻAS SLEJA.

Paldies mīļo, klausītāj, ka esi kopā ar mums!

Mēs esam ļoti pateicīgai, ka tas ko mēs darām palīdz Tev izzināt sevi, iemīlēt sevi un ieraudzīt Pasauli ar LAIMĪGĀ CILVĒKA acīm.

Mums šogad aprit 7 gadi, skaists laiks. Mēs esam tādi vienīgie un ar to lepojamies. Tas ir tāpat, kā ikviens no mums ir unikāls un neatkārtojams, tā arī tas, ko mēs katrs darām ir unikāls un neatkārtojams. Ja vēl tas palīdz cilvēkiem sakārtot un pilnveidot viņu dzīves, tad tā ir patiesa LAIME

Mēs  savu dzimšanas dienu svinam no 16.marta, kad ideja, ka bija jau kādu laiku briedusi, bija gatava sākt savu ceļu un 16. aprīlis, ir diena, kad dienas gaismu ieraudzīja “Dzīves elpas” blogs, kas tagad jau izaudzis ir spēcīgā, jaudīgā mājas lapā.

Katru gadu mēs nākam ar kādu jauku DĀVANIŅU.

Šogad mēs esam izveidojuši ko JAUNU – NEDĒĻAS SLEJA.

Tā būs Tavā e-pastā katru pirmdienu visa mēneša garumā. Tur Tu varēsi iepazīties ar NEDĒĻĀS CILVĒKU, būs TOP5, ar ko sākt dienu un kā saglabāt veselumu sevī, būs dažādas akcijas, interesantas publikācijas un vēl viens mūsu JAUNUMS – GRĀMATU PLAUKTS.

Būs arī fotogrāfiju KONKURSS, kur pirmo trīs labāko fotogrāfiju autori saņems ABONENEMTU “Dzīves elpā” uz gadu, uz 6 mēnešiem un uz 1 mēnesi.

Iespējams, ka pa ceļām mums vēl radīsies, kāda skaista  ideja, ko steigsim  nodot Tev

Seko līdzi, piedalies un piepildi savu dzīvi ar skaisto un iedvesmojošo!

 

Pateicībā un mīlestībā,

Eva un “Dzīves elpas” komanda

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: