DĀVANU PRIEKAM! ANTRA DZINTARNIECE. Ziemas Saules mandalaZiemas saulgriežos vairosim Gaismu radot Ziemas Saules mandalu, lai tā izstaro gaismu vistumšākajā gada laikā!

Ziemas saulgrieši ir laiks, kad ir vairāk tumsa un ir ļoti maz saulītes. Diena ir pavisam īsa un un pietrūkst gaismas. Mēs dedzam svecītes un rotājam telpas ar lampiņām, lai radītu gaišāku noskaņu. Gatavojoties Ziemassvētkiem veicam dažādus rituālus un sarūpējam dāvanas. 

Mēs aicinām Tevi sagaidīt Jauno gadu ar jauniem spēka instrumentiem, kurus radīsi tu pats. Tu pats radi sev enerģētiski spēcīgu mandalu, kas neredzamā veidā iedarbojas uz tevi un apkārtējo telpu. Tās darbosies kā spēka simboli.

Kas tevi sagaida nodarbībā?

Noskaņosimies meditācijā sakrālu skaņu pavadījumā  un Tev būs iespēja  pieskaroties savas dzīves dzīlēm, atkāpjoties no  virspusējās ikdienas un bez steigas un pievērst uzmanību tam, kas notiek tevī, tavā dzīvē. Meditācijā atvadīsimies no liekā un iedzīvināsim ideju, kas ir gatava kļūt par tavu nākotni, par to gaismas staru, kas izgaismos Tavu ceļu.  Šajā dienā un visam gadam veidotajiem plāniem ir īpašs spēks – un pavisam drīz tas  piepildīsies ar augošās Saules spēku. Šajā laikā saulīte uz mirkli ir apstājusies, atelpā, lai atkal iegrIeztos jaunam riņķim. Mēs  savienosimies ar savu iekšējo gaismu  un šo starojumu materializēsim ievibrējot to mandalā.

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: