APZINĀTIES SAVU BAGĀTĪBU. Rekonekcijas prakse un dziedējoša meditācija gleznās ar vadīto iztēli. Kopā ar Dr. Dita Baumane-AuzaMūsu mērķis šajā īpašajā laikā ir paaugstināt sava organisma vibrācijas, kapacitāti, pašreģenerāciju, harmoniju un sinhronitāti veselumā.

Dvēsele un apziņa ir mūžīgas. Prāts ir daļa no mūsu šī laika dzīves, tādēļ ir tik svarīgi iemācīties to lietot tā, lai mūsu apziņa to vadītu. Vadīt sava prāta dabu tā, lai tas būtu mūsu draugs, nevis ienaidnieks. Apzināties savu esību, savu sūtību, jo cilvēka augstākā būtība ir darīt laimīgus cilvēkus ap sevi un pasauli, būt pašam arī laimīgam.  

Jau Saulgriežos aizsākām īpašu meditāciju ciklu un rekonekcijas praksi gleznās ar vadīto iztēli, kuru pilnībā autentisku izveidojusi un vada Dr.,Mag.sc.sal. Dita Baumane-Auza. Turpmāk, reizi mēnesī būs iespēja pievienoties šīm meditācijām. Var būt un nebūt iepriekšēja pieredze meditācijās, jo šīs prakses būtība ir vieglums, ko iegūstam tikai ar uzmanību uz to, ko redzam un sajūtam, uz to, ko saņemam šajā rekonekcijas frekvenču gleznu meditācijas praksē.  

____________________________________________________

Nodarbība notiks. ZOOM platformā. Kā tai pieslēgties informēsim nodarbības dalībniekus. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts,

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: