ANITA MITRIĶE. Rituāli. Kāpēc un kā tos ieviest pašamNodarbību cikla mērķis ir parādīt to, ka tas ir radošs intiuitīvs process un ielikt pamatu, lai katrs jūtas doršs radot un darot rituālus ikdienā

Anita:

"Arvien vairāk sievietes un arī vīrieši, meklē ceļu uz apzinātību, sevis izprašanu un mierīgu dzīvošanu. Ir ļoti daudz patiešām spēcīgu metožu kā katram nonākt vēlamajā dzīvē un esības stāvoklī. Un es gribu dalīties ar to, kā, manuprāt, rituāli ir pavisam vienkārši, skaisti ieradumi, kuri sakārto dzīvi un notur fokusu, virzienu, neatkarīgi no dzīves veida, darba vietas vai ģimenes stāvokļa. Ir traki laiki, vajag kaut ko, pie kā pieturēties, tāpēc tieši straujajā 2019.gadā dalos ar savu pieredzi un zināšanām.

Ikviens dalībnieks iegūs izpratni par šo pasauli un cilvēka lomu tajā, kā arī iedvesmu sajust sevi, savu vietu pasaulē un rīkus kā viegli un veselīgi doties ceļā satikties ar savu labāko versiju. Runāsim par rituāla nozīmi kā tādu, par to, kā varam iemācīties draudzēties ar Mēness fāzēm un izmantot tās savā labā, kā mijiedarboties ar augu ēteriem, minerāliem un apkārtējo telpu apzināti, lai gala rezultātā izpratne ļautu veidot pašiem savus rituālus un dzīvot maģiskāk."

 

Dalīties sociālajos tīklos: