ANITA MITRIĶE - Para Feja.Transformāciju cikls - Ceļā uz brīvību kopā ar savu Augstāko ESMīlestība ir brīvība. Es esmu mīlestības avots, pelnījusi dzīvot brīvībā. Šajā nodarbību ciklā pievērsīsimies iekšējam darbam, lai dzīvotu saskaņā ar savu Augstāko ES brīvībā, patiesībā un mīlestībā.

PERKOT ABONEMENTU IR IESPĒJAMS VEIKT DALĪTO MAKSĀJUMU. 

RAKSTIET UZ E-PASTU dziveselpa@dziveselpa.lv virsrakstā DALĪTAIS MAKSĀJUMS

_________________________________________________

Šobrīd esam pārmaiņu laikmetā un cilvēkam rodas dabiska vēlme atbilst apkārt esošajai enerģijai.Gribas saprast, kas notiek, gribas pavadīt jēgpilni laiku un padarīt savu dzīvi vieglāku, brīvāku un justies vairāk sevī, mazāk satraukumos un ierobežojumos. Manuprāt tieksme but brīviem un nesatraukties pat to, ko citi domā ir vairāk vai mazāk visiem cilvēkiem. Protams, tas ir vajadzīgs visvairāk tiem, kas jau saprot, ka ir izeja un ka var dzīvot citādāk.

Izejot cauri transformāciju ciklam, cilvēks iegūst padziļinātāku izpratni par sevi, saviem aspektiem, kas neļauj dzīvot pilnīgā brīvībā un ir iesācis nozīmīgu darbu, lai atbrīvotos no ierobežojošām programmām, enerģijām. Protams, ka pēc viena cikla visu uzreiz “iztīrīt” nevar, tomēr ikviens redzēs uzlabojumus savā dzīvē un paplašinājumu apziņā, pasaules uztverē, kas savukārt kalpo kā brīnišķīgs tramplīns veselīgai garīgajai attīstībai.

Dalīties sociālajos tīklos: