ANITA MITRIĶE. Magdalēnas kodu atslēgas.Ir laiks dziedināt šīs brūces, un veidot attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī!

Dziedināsim ievainojumus, apzināsimies savu potenciālu un uzsāksim ceļu sadraudzībā ar Mariju Magdalēnu, lai veidotu attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī.

Zeme mostas un Dievišķā enerģija pasaulē mostas un ikviena sieviete piedalās šajā procesā.

Mēs, kā sievietes, joprojām cīnamies par savu iespēju būt pilnībā tādām, kādas esam radītas no dabas - emocionālas, seksīgas, maigs, ievainojamas, jaudīgas, garšīgas, viedas, zinošas bez racionāla iemesla, sajūtīgas, dziedinošas un ietekmējošas.

Jo apzinātāk un veiklāk mēs mācēsim atrast sevī apslēptos dārgumus, jo iespaidīgāku dzīvi mēs varēsim piedzīvot - spējot izprast un izpaust savu sievišķo dabu, savu Dvēseli un sajusties līdz šūnu līmenim kā mīlestība.

Sievišķā Dievišķā enerģija ir tumša. Nevis slikta, bet tumša. Tāda, ko var just, ar aizvērtām acīm. Tā ir mūsu zemapziņa, mūsu ķermenis un pieredzes ārpus vizuāli uztveramā, un mēs strādāsim visos šajos līmeņos.

Atprogrammēsim patriarhāta, vecāku, sabiedrības uzliktās vecās un liekās pārliecības, darbosimies ar ķermeni, kā arī strādāsim mistiskajā līmenī, kurā notiek tie dzīves procesi, kas tik ļoti vilina, bet ko ar prātu nevajag skaidrot.

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: