ANITA MITRIĶE. Jaunās paradigmas iniciēšana sevīIemācīsimies atšķirt ego no Dvēseles un ļausim Dvēselei iziet vajadzīgos procesus, lai atraisītu savu dabīgo potenciālu šeit uz Zemes.

Mācies atšķirt ego no Dvēseles

Vai jūti jaunās realitātes garšu, bet vēl nevari līdz galam tajā iekāpt?

Vai Tava Dvēsele ir sajutusi pārmaiņas un sapratusi, ka vairs nekad nebūs kā bija, bet vēl īsti nezini kā tad būs un kāda tieši ir Tava vieta jaunajā sabiedrības struktūrā?
Pievienojies šim kursam, jo šis iniciācijas process iekļauj gan teorētiskas zināšanas, gan ikdienas darbu ar sevi, ar savu domāšanu un enerģiju, lai ieradītu jaunu kvalitātes līmeni savā dzīvē.

Šobrīd mēs ejam cauri milzīgiem pārbaudījiem gan kā kolektīvs - cilvēce, gan, protams, arī katrs atsevišķi. Tas notiek jau kādu laiku, tomēr šī brīža paātrinājums liek nekļūdīgi pieņemt Dvēseles lēmumus, pretējā gadījumā ātri vien dzīvē atspēlējas ar ciešanām, nedienām un neforšu pašsajūtu.

Šajā kursā, izmantojot dažādus instrumentus, apzināti atbrīvosimies no vecās pasaules ieradumiem un izmainīsim zemapziņas tīklojumu jaunai paradigmai.

Iniciācija pēc būtības ir fenomenāla parādība un dažādi veidi kā tā var izpausties vai tapt nodota. Tomēr pamata būtība paliek tā pati - atteikties no vecā un pāriet jaunajā.

Anita Mitriķe ir strādājusi ar jaunā laikmeta enerģijām jau vismaz 10 gadu garumā un ir piedzīvojusi daudz un dažādas iniciācijas, gan fiziskā plānā, gan smalkā plānā un pēdējā sajuta Dvēseles gatavību to arī nodot tālāk.

 
 
 
 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: