ANITA MITRIĶE. E-kurss. Arhetipu mistērijas.Mēs varam dzīvot vienmuļi un varam arī strādāt ar sevi, lai vērtu vaļā maksimālo jaudu. Soli pa solim ļausimies pilnīgai savas būtības atmaskošanai, lai piedzīvotu brīnumu.

Līdz ar laikmeta maiņu, arī mūsu uztvere par dievišķo kārtību nedaudz mainās, bet piedzīvot to var vislabāk izjūtot uz savas ādas. Tā ir simbioze starp galaktiskiem arhetipiem, dzīvības enerģiju un tīru cilvēcību. Šī tēma ir aizraujoša, bet arī ļoti svarīga ceļā un jauno pasauli. Zeme mostas, mēs maināmies un Dieviete lūdz Cilvēci dziedināties veidos, kādi nebija populāri agrāk.

Visa galaktika ir veidota no stāstiem. Mēs varam ieaicināt dievišķo enerģiju, lai caur mums gan personīgā, gan kolektīvā zemapziņa strāvo mīlestību tumsā un aktīvi izgaismo sāpīgos stāsta elementus.

Šis kurss ir stāsts par iekšējā bērna, vīrieša, sievietes, mātes, tēva, viedā, mīļākā un burvja iedzīvināšanu un dziedināšanu. Katrā no mums tie ir. Nu tie ir gatavi celties Dzīvei. Transformācijas kursa laikā notiks ķermeniskā un enerģētiskā līmenī, līdz ar to, katrs spēs iekustināt tieši tik, cik tajā brīdī būs gatavs ieraudzīt un piedzīvot.

Tie, kuri ir nobrieduši radikālai patiesībai ar sevi, iegūs milzīgu izrāvienu savā garīgajā ceļā.
Savukārt tie, kuri ir tikai ceļa sākumā vai taustās meklējumos, iegūs ceļa zīmes uz savas Patiesās Dabas ieraudzīšanu.

 
 
 
 
 

 

Dalīties sociālajos tīklos: