ANDA ZELTIŅA. Nodarbību cikls. Sevis izzināšana un transformācija ar zemapziņas izzīmēšanas palīdzību.Mainot attieksmi šodien mainās dzīve rīt. Attieksmi iespējams izmainīt tikai caur izpratni.

Kuras mērķis -

Noskaidrot uz kādām tēmām ir iekšēja agresija, neapmierinātība.

Anda par šo kursu un viņas pieredze

“Ar šo metodiku saskāros 7 gadus atpakaļ. Man ļoti patika sevi ieraudzīt no malas un biju diezgan pārsteigta ieraugot patieso ainu. Zemapziņa vienmēr saka patiesību, bet cilvēka analītiskais prāts ne vienmēr grib šo patiesību pieņemt. Bet ceļš uz izdziedināšanu ved caur ieraudzīšanu, saprašanu un pieņemšanu, jo tikai tad ir iespējams mainīt attieksmi. No pieredzes sapratu ka ir diezgan maz tādu cilvēku, kas patiesi grib ielūkoties sevī un tad dot sev iespēju izmainīt attieksmi.”

Kāpēc  šī tēma ir interesanta un vajadzīga tieši šobrīd?

Šobrīd, kad ārējo apstākļu dēļ esam spiesti daudz laika pavadīt mājas mums ir lieliska iespēja vairāk pievērsties sevis iepazīšanai un sakārtošanai. Izgaismojot tēmas uz ko ir iekšēja agresija ir iespējas pret tām izmainīt attieksmi, kas nākotnē ļaus izvairīties no nevajadzīgiem pārpratumiem un pietuvoties tuvāk savai patiesai dzīvei.

 

Dalīties sociālajos tīklos: