ANDA ZELTIŅA. Kurss sievietēm. Dzīves garšu meklējot.Kā atrast dzīves garšu? Sakārtojot savu attieksmi pret savu ķermeni un ļaujot tam būt par dzīvības, radošuma un baudas avotu.

Dzīves ritms ir ļoti straujšs, šobrīd arī ļoti stresains. Mūsu dzīve ir piepildīta ar dažāda veida pienākumiem gan darbā, gan mājās. Tas viss prasa ļoti lielu resursu gan fizisku, gan emocionālu, gan mentālu.Tā visa rezultātā cilvēki izsīkst pa visiem līmeņiem, kas noved pie fiziska rakstura problēmām. Mēs skrienam šo vāveres riteni pat lāgi nezinot kāpēc.

Tāpēc šis kurss ir kā aicinājums, kas liks apstāties un pievērsties paša sajūtām un atjaunot spēju just un baudīt. Tieši caur baudu mēs spējam atgūt iekšējos resursus, dzīvesprieku un vēlmi dzīvot.

Tai mirklī, kad sieviete ir fiziskā un emocionālā labsajūtā viņas sirds atveras mīlestībai un tādā veidā caur sevi mēs veidojam arī labāku pasauli. Ja kādai rodas vēlme iebilst, tad padomājat, kāpēc mēs skrienam pēc naudas? Ko pērkam par šo naudu?

Mēs savienojamies ar savu dzīvi caur elpu. Dzīve ir kā ieelpa un izelpa. Tā ir baudpilna mijiedarbība starp sievieti un vīrieti.

Pievienojies šim kursam, ja vēlies baudpilnu, labklājīgu dzīvi un uzskati, ka bauda ir nozīmīga daļa no tās.

 

 
 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: