ANDA ZELTIŅA. Bioritmoloģija un biodejas. Līdzsvars starp aktivitāti un pasivitāti.



Šobrīd ir pēdējais laiks pievērsties dzīves pamatzināšanām un ieviest tās praksē. “Ja mājai ir stabili pamati, tā ir ilgspējīga". Līdzīgi ir arī ar cilvēku, jo skaidrāki pamatprincipi un, jo agrāk tos sāk ievērot, jo veselīgāka ir visa struktūra.

Ļauj sev ieraudzīt likumsakarības un izprast kāpēc ir svarīgi sekot savam bioritmam un kā tas uzlabo mūsu veselību un labsajūtu.  Patīkama, veselīga dzīve nav iedomājama bez iekšēja miera, kas ļauj mums dzīvot patīkamā kustībā.

 

Kas ir biortimoloģija?

Bioritmoloģija ir funkcionāla diagnostikas metode ar kuras palīdzību var noskaidrot kā strādā visi orgāni un vai to darbība ir saskaņota. No tā cik saskaņoti darbojas visas sistēmas būs atkarīga mūsu adaptācija dzīvei, spēja reaģēt uz dažādām stresa situācijām (sociuma un ekoloģijas radītajām). Mūsdienās ir ļoti būtiskas mūsu adaptīvas spējas, jo no tā ir atkarīgs mūsu vispārējais veselības stāvoklis, mūsu enerģijas līmenis, mūsu iekšējais potenciāls. Ja mūsu iekšējais līdzsvars (bioritms) ir izjaukts, tad mūs skar dažādas slimības.

Lai informācija vieglāk integrētos ķermenī Anda šajā kursā ir pievienojusi arī dejas, lai teoriju var izjust un izbaudīt praksē. Mēs dzīvojam informatīvā laikmetā un prāts ir noguris no šīs nepārtrauktās informatīvās plūsmas, tāpēc visefektīvākais mācīšanās veids ir darīšana.

Kāpēc šī tēma ir svarīga tieši šobrīd?

Tieši šobrīd uz kopējā paaugstinātā stresa fona rodas vēl lielāks apjukums un cilvēki mēģina haotiski ķerties pie jebkā, bet aizmirst ka katram no mums ir sava dzīves programma un pie tās turoties ir vieglāk noturēties savā spēkā.

Dalīties sociālajos tīklos: