ANDA ZELTIŅA. Atklāj savu vērtību jeb sava potenciāla apzināšanās.Ir pienācis laiks noskaidrot, kas Tu patiesi esi - atklāt savu unikālo enerģētisko potenciālu.

Šobrīd, kad ārējā pasaule ir kļuvusi nestabila, ir pēdējais laiks aptvert savu patieso potenciālo, jo tā apzināšanās ļauj ieraudzīt savu patieso būtību, atrast savu vietu dzīvē. Kāpēc tas ir svarīgi? Jo dažādas ķibeles un problēmas mūs piemkelē kā signāli, ka esam nogājuši nost no sava ceļa, nepiepildām savu misiju, dzīves uzdevumu. Daudzas no līdzšinējām Tavas dzīves problēmām pazūd un vairs nepiemeklē Tevi, līdz ko atrodi SAVU vietu dzīvē.

Vai esi gatavs ieguldīt mazliet darba, lai iegūtu vairāk skaidrības par savu vērtību, par savu uzdevumu, par savu pilno potenciālu?

 

Esot SAVĀ vietā, daudzas no līdzšinējām problēmām pazūd!

 

Šis kurss ir tieši par šo - Tu varēsi noskaidrot, kas tu patiesi esi un kāds ir Tavs unikālais, enerģētiskais potenciāls.

Šis būs ļoti praktisks kurss, kura laikā kopā ar Andu Zeltiņu zīmēsim, sajutīsim un analizēsim … Reālu rezultātu var iegūt nevis mācoties un klausoties teoriju, bet darot pašam - tad nu to arī praktizēsim šajā kursā. Tā būs radoša, interesanta visu dalībnieku iesaistīšanās procesā.

 

 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: