ALĪNA VORONOVA. Praktiskās sievišķības kurss “Skaista. Gudra. Laimīga.”Tas, cik Tu spēj un ļaujies būt SIEVIŠĶĪGA, atkarīgs no vairākiem faktoriem.

Ja Tu esi sieviete, kas jau azpinās savu vērtību un unikalitāti, taču nebūt ne vienmēr jūtas atbilstoši tai, tad šis kurss būs plašs solis pretim tam, lai Tu justos un būtu SKAISTA, GUDRA UN LAIMĪGA  jebkuros dzīves apstākļos, jebkuros savos SIEVIETES GADOS.

Itin visos laikos ir bijušas sievietes, kam šis ir bijis pa spēkam. Un viņu gudrība, pat ja nav ielikta Tev šūpulī, ir pieejama ikvienai no mums caur Universālajiem Sievišķības Arhetipiem.

Šajā kursā mēs veidosim savu Sievišķību Dziedinošo Apli, lai kopā veidotu labāku savu dzīvi, Sievietes likteni un caur šo transformāciju padarītu dzīvi labāku mūsu tuviniekiem un sabiedrībai kopumā.  

Šajā kursā ir apvienotas zināšanas par 5 Stihijām ar visai cilvēcei pazīstamajiem Sieviešu Arhetipiem jeb Pirmtēliem, kas ir papildinātas ar katrai Stihijai un Arhetipam piemērotām fiziskām praksēm no Senās Ķīnas Mīlas Dao mākslas.

Lai dalībnieču pieredzi kursa laikā padarītu vēl spilgtāku, individuālu tiks doti vingrinājumi ar īpašām Arhetipu kārtīm.  

 

Dalīties sociālajos tīklos: