ALĪNA VORONOVA. Nodarbību cikls. Naudas enerģija 5 stihijās.Pārfrāzējot senu teicienu: “nekad nav par vēlu piedzīvot laimīgu bērnību” gribu teikt, “nekad nav par vēlu sastapt labklājību un pārpilnību savā dzīvē”

Visur, kur vien redzam naudu, bagātību, labklājību – varam būt droši, ka tās pirmavots ir Zeme un tās dāvanas – dabas resursi. Tāpēc, veicot jebkādas prakses labklājības vairošanai un ilgtspējīgam rezultātam, ir vērts sinhronizēties ar dabas ritmiem. Rudens ir mēneši, kad ievācam iepriekš ieguldīto pūļu ražu, veidojam krājumus un atbrīvojamies no tā, kas par ražu tā arī nav kļuvis. Vēlais rudens ir arī laiks, kad gaismas enerģijas, kas simbolizē arī mūsu Apziņu, Nākotni, kļūst mazāk, garāka kļūst nakts, kas simbolizē mūsu Zemapziņu, saikni ar Pagātni, tāpēc šis ir īstais brīdis, lai sakārtotu lietas mūsu Zemapziņā, senču atstāto (materiālo un nemateriālo) mantojumu.

2020. gadā piedzīvotais ir radījis neatgriezeniskas izmaiņas ekonomikā un finansēs visos tās līmeņos – no globālajām finansēm līdz pat katras mājsaimniecības maciņam. Šis ir “ieskaišu sesijas” gads mums visiem. Taču lielie eksāmeni mums vēl ir priekšā, un tiem ir vērts sākt gatavoties jau tagad, nevis tad, kad viss jau būs noticis.

Ko iegūs cilvēks iegūs apmeklējot šo nodarbību vai nodarbību ciklu?

  • Izpratni par to, kādi spēki stāv aiz viņa pašreizējās finanšu situācijas
  • Reālas sviras, lai šos spēkus ietekmētu sev par labu
  • Pāreju no dzīves scenārija “pelnīt iztiku smagi strādājot” uz “rikoties gudri, redzēt iespējas – saņemt bagātīgu atalgojumu par ieguldītajām pūlēm”
  • Vīziju sava finanšu plāna izveidei ne tikai aktuālo problēmu novēršanai, bet arī attīstībai tuvāko 3-5 gadu perspektīvai, kas būs pielāgojama praktiski jebkurai ekonomiskai situācijai sabiedrībā
  • Sajūtu un pārliecību, ka Augstākie spēki atbalsta un ir ieinteresēti arī Tavas personīgās labklājības vairošanā.

Kurss piedāvā sabalansētu pieeju starp mistisko, ezotērisko skatījumu uz naudu, tās piesaisti ar dažādu rituālu un vizualizāciju palīdzību un gluži praktisku, t.s. Rietumu pieeju, kas balstīta naudas un biznesa spēles psiholoģijas izpratnē un savas vietas atrašanu tajā.

Dalīties sociālajos tīklos: