ALĪNA VORONOVA. Nodarbību cikls - Iegriez labklājības dzīves ratu ar Emociju Brīvības Tehniku. SEPTEMBRĪ.EFT/Bungāšanas metode ir vistiešākais pierādījums tam, ka mūsu Laime un Liktenis ir mūsu pašu rokās, faktiski – mūsu pirkstu galos.

Varbūt, bērnībā esi sapņojis, cik labi reizēm būtu nospiest burvju pogu un atslēgt savas bailes, nedrošību, aizkaitinājumu un tikpat viegli , nospiest “turbo režīma” pogu.

EFT/Bungāšanas metode ir vistiešākais pierādījums tam, ka mūsu Laime un Liktenis ir mūsu pašu rokās, faktiski – mūsu pirkstu galos.Tagad tev būs arī instrukcija, kā tos pareizi izmantot – kur un kā spiest vai bungāt, lai regulētu savu attieksmi pret lietām, bet līdz ar to – arī pašu dzīvi.

 

Kāpēc tieši šobrīd šī  tēma ir interesanta un vajadzīga cilvēkiem.

Uz globālo pārmaiņu un tik pat globālas neziņas fona it sevišķi aktuāls ir teiciens, ka “katrs pats savas laimes kalējs”. Pat ja vienā dzīves jomā mums iet lieliski, bet citās viduvēji vai slikti, mūsu virzība pa dzīvi ir apgrūtināta – gluži kā ar auto, kam gaiss ir tikai 2 no 4 riteņiem, vai braucot ar riteni, kam izlauzta daļa spieķu.Tāpēc prasmes pašam pārvaldīt stresu un kļūt laimīgākam, kaut nedaudz, vai vismaz stabilākamkatrā no šīm jomām, ir ārkārtīgi nozīmīga un dos labumu gan mums pašiem, gan mūsu tuviniekiem, gan sabiedrībai kopumā.

Ar ko nodarbību cikls atšķīras no līdzīgiem par šo tēmu? Kur ir tā vienreizīgums un unikalitāte?

Alīnas pieredze ar EFT ir aizsākusies pirms 12 gadiem. Viņa starptautiski sertificēts EFT praktiķis, un kā visas metodes, ko viņa izmanto – pirmkārt sākusi ar sevi. Tā aizvien ir viena no Alīnas iecienītākajām darba metodēm, kuras lielais bonuss ir tas, ka to varu iemācīt ikdienā lietot pat 5-gadīgam bērnam.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: