ALĪNA VORONOVA. Atbrīvo ceļu mīlestībai.Atbrīvo Ceļu Mīlestībai – Sirds pavasara gaidās.

Mīlēt un būt mīlētam, būt kopā, izjust piederību kaut kam lielākam ir dabas dota vēlme, kas nereti konfliktē ar agrāk vai vēlāk dzīvē gūto vientulības, atraidījuma, atsvešināšanās pieredzi- Pavasarī šīs enerģijas spilgti izpaužas arī dabā – tagad ir īstais laiks rīkoties, lai Pavasari sagaidītu ar atvērtu sirdi un skaidriem nolūkiem, ko vēlos no sevis, partnera un attiecībām;

2020. gada martā, kad sastapies ar pirmajiem mājsēdes ierobežojumiem, diez vai daudziem bija prātā jautājums: kā tas ietekmēs ilgtermiņā manu mīlas dzīvi un partnerattiecības? Tagad, kad apritējis gandrīz gads, katrs no mums jau paspējis piedzīvot savu mājsēdes stāstu un tās radītās sekas personīgajā dzīvē. Diemžēl, šo stāstu statistika nav pārāk iepriecinoša - pārbaudījums ir izvērsties negaidīti grūts.

 

Ko iegūs cilvēks, apmeklējot šo nodarbību ciklu - 

  • Tikt patiesi skaidrībā  - ko un kā es vēlos dot/saņemt, esot partnerattiecībās.
  • Kādi bloki/ disbalanss/ traumatiska pieredze ķermenī/ emocijās/ apziņā aizšķērso ceļu Mīlestībai, kas vēlas ienākt sievietes dzīvē – apzināt un tad transformēt tos.
  • Tām, kas šobrīd ir vienas un brīvas  - vismaz par 70% palielināt iespējas sastapt piemērotu partneri tuvāko 8 mēnešu laikā.
  • Tām, kas jau ir partnerattiecībās – uzlabot tuvību, intimitāti un savstarpējo sapratni – atbrīvoties no atsvešinātības, aizvainojumiem un savstarpējām pretenzijām.

 

Dalīties sociālajos tīklos: