AKCIJA! NO 11.08 – 18.08. Piektais gadalaiks “Dzīves elpā”Varbūt Tava gaisma, Tavs prieks, Tava mīlestība, ir pēdējais piliens kopējā traukā, lai pasaule pārvērstos līdz nepazīšanai?

'"Atvasara. Enerģija sāk koncentrēties uz iekšu. Ļaujies šīm pārmaiņām. Atvasara sagatavo Tevi Miera periodam rudenī un ziemā.
Zeme. Centrs. Būtība.
Saulessvece lieliski simbolizē šo piekto gadalaiku. Sajūti, ka tā dzīvo Tavā centrā, un ikkatrs tās mazais ziediņš sūta pasaulē prieku un mīlestību.
Jo vairāk Tu dod, jo vairāk Tu saņem. Jo vieglāk Tu dod, jo vieglāk Tu saņem. Katra saulessveces ziedlapiņa piestaro apkārtni un atgriežas pie Tevis, lai šis starojums palielinātos, kļūti jaudīgāks.
Varbūt Tava gaisma, Tavs prieks, Tava mīlestība, ir pēdējais piliens kopējā traukā, lai pasaule pārvērstos līdz nepazīšanai?

Inficējam pasauli ar prieku un mīlestību kopā!"  / M. Gūtmane/

________________________________________

“Dzīves elpa” ar vieglumu un mīlestību augustā vēlas dalīties.. Mēs esam ļoti bagāti un mūsu apcirkņi pildās ar jaunām zināšanām, ar jaunām iespējām, jauniem projektiem, jo mēs neapstājamies, mēs ejam tālāk un priecājamies par ikvienu, kas ir kopā ar mums.

Mēs augustu pasludinām par mūsu ražas mēnesi un ar prieku dalāmies savās bagātībās.Visu augusta mēnesi, katru nedēļu ikvienam būs iespēja iepazīties ar kāda no "Dzīves elpas" pasniedzēja liela piedāvājuma klāsta. Ja tas būs tieši tas, kas Tevi uzrunā, tad Tu to varēsi iegūt savā īpašumā ar 35% atlaidi.

Visu augustu katru nedēļu, sākot no 5.augusta. Tev būs iespēja iegādāties ar 35% atlaidi, kāda no "Dzīves elpas" pasniedzēja nodarbību cikliem, produktiem un e-kursiem.

Šajā mēnesī ar mums būs Maira Gūtmane, Kristīne Vallere, Inga Gromova, Anita Mitriķe, Rita Zālīte, Maija Kadiķe.

Atceries, ka visas nodarbības un to ieraksti, tāpat arī produkti, ko esi iegādājies “Dzīves elpā” ir TAVĀ AKADĒMIJĀ.  Ja esi pirmoreiz kopā ar mums un vēlies ko iegādāties, tad sāc ar reģistrēšanos un SAVAS AKADĒMIJAS atvēršanu. 

 

AKCIJA NO 11.08 – 18.08.

INGA GROMOVA -

Alternatīvās medicīnas un sejas jogas pasniedzēja

- 35%

 

Tev ir iespēja ar 35% atlaidi papildināt savu zināšanu krātuvi.

Nodarbību cikls "Dınamıskā sejas vıngrošana"

Vingrot ar seju nekad nav par vēlu. Katrs vēlas būt skaistāks un veselīgāks, tāpēc vecumam un laikam nav nozīmes.

Tā ir iespēja intensīvi un dinamiski vingrot ar sejas muskuļiem. Tas ir praktiskais darbs, kurā tiks pielietots gan sejas fitness, gan sejas formings, kurš atbild par dziļiem muskuļiem, kurus nav iespējams pakustināt ar sejas vaibstiem, gan akupresūra- bioloģiski aktīvie punkti, gan sejas joga, kas apvieno elpošanu ar muskuļu izvilkšanu.

 

E- kurss "Praktiskais darbs ar enerģijām"

E-kursā apgūsiet kā Izlīdzināt un iekustināt enerģiju pa visu organismu, lai neveidotos enerģētisks nosprostojums, uzkrāšanās vai izsīkums.

Likvidējot enerģētiskos nosprostojumus parādīsies dzīvības spēks šūnās un tās sāks strauji atjaunot organismu, kā rezultātā pazudīs sāpes, vājums, nespēks, veselība uzlabosies un parādīsies mundrums, dzīves spars un gribasspēks kustēties uz priekšu

E- kursā uzzināsiet kā bez medikamentu palīdzības, bet tikai ar savu darbu un elementārām kustībām var uzlabot veselību un iegūt dzīvesprieku.

 

E- kurss "Darbs ar rūnām"

Tieši šobrīd vajadzētu attīrīties un salikt visur aizsardzības, un rūnas ir lielisks palīgs. Ar rūnām var atrisināt dažādas sadzīves lietas un likvidēt nelaimes un likstas.

E-kursā iemācīsies veidot rūniskos amuletus, kas palīdzēs attīrīt rotas, zeltu, sudrabu, akmeņus, amuletus, talismanus, dažādus darba instrumentus ( mūzikas instrumentus, maģiskus atribūtus-kārtis, svārstiņus, u.t.t) Attīrīsim dāvanas, jo arī tajās var slēpties negatīvā enerģija, kas var nest ne tikai graujošu enerģētiku, bet bojāt veselību.

 

E – kurss "Atlantu sakrālās zināšanas - Gaismas Kristāli"

Kristāli, kā reiz ir tās atslēgas, pie šīm slēdzenēm. Gaismas kristāls - tā ir šifrēta ģeometrijas skaņa.  Kristāli ir Visuma enerģētiskā matrica, kuros glabājās visu Visuma likumu jēga. Katrs kristāls ir ģeometriska forma, kas satur savu nosaukumu un vibrācijas ciparu, kas caur to ietekmē.

Katram kristālam ir savs uzdevums, kas attīsta garīgās spējas, aktivizē intuīciju, dziedina, piemēram ir kristāli, kas aktivizē DNS un palēnina novecošanas un miršanas kodu  

 

Video lekciju komplekss

Četras dažādas video lekcijas. Par četrām pilnīgi atšķirīgām tēmām. Un tomēr par sevis mīlēšanu. Varbūt tieši tas ir tas,kas Tev šobrīd ir vajadzīgs.

 

Video lekcija. Attiecību attīrošā meditācija.

Lai notiktu dziedniecība, vispirms ir svarīgi atbrīvoties no visām  enerģijām un piesaistēm, kas ir nevajadzīgas un nekalpo augstākajam labumam. Tāpēc pirmais solis -attiecību attīrošā meditācija, kas palīdz attīrīt un apskaidrot enerģētiskās struktūras, kuras rezultātā paātrināsies dziednieciskie procesi un cilvēks izveseļosies.

 

Video lekcija. Meridiānu korekcija.

Meridiāni ir enerģijas kanāli, kas saistīti ar galvenajiem orgāniem-sirds, aknas, nieres ... Ja enerģija plūst vienmērīgi, tad orgāni ir spēcīgi, stipri un saņem dzīvībai visu nepieciešamo. Ja rodas enerģijas problēmas, tad tas atspoguļojās ne tikai uz orgāniem, bet uz visu organismu kopumā.
Video lekcija "Meridiānu korekcijas" ir izstrādāta uz īpašām ķermeņa kustībām, kas izlīdzina enerģijas plūsmu pa meridiāniem.

 

Video lekcija. Sejas deguna - lūpas kroku likvidēšana.

Viena no aktuālākām sejas problēmām ir sejas ovāla noslīdējums. Jau 25 gados pamazām sāk veidoties deguna-lūpu kroka. Problēma ir tajā, ka muskuļu kūlīši, piestiprinājuma vietā pie cīpslām, saīsinās un veido spazmas, muskuļi tajās zonās atslābst un veicina sejas ovāla noslīdējumu, kas savukārt veido saucamos - buldoga vaidziņus.
Piedāvājam  video lekciju - nodarbību,  kurā speciāli izstrādāti sejas jogas vingrinājumi deguna-lūpu krokas likvidēšanai.

 

Video lekcija. Vēdera pašmasaža

Jau izsenie grieķu dziednieki vēderu uzskatīja par vienu no svarīgākajām ķermeņa daļām, jo tajā ir izvietoti lielākā daļa galveno orgānu.
Pārsvarā visas slimības sākas no vēdera, jo emocijas ir tās, kas iespaido vēderu.

Vēderu nedrīkst masēt kā pagadās ir jāzina, kā to pareizi darīt.
Piedāvājam  video lekciju - nodarbību, kurā Tu varēsi  iemācīties un katru rītu pēc pamošanās veikt sev vēdera pašmasāžu.

 

Karmas atstrādāšana caur lūgšanām

Lūgšanām ir liels spēks. Zinātnieki atklāja, ka lūgšanu brīdī, līdzīgi kā meditācijās, cilvēks atrodas alfas stāvoklī, kura laikā caur zemapziņu mainās DNS ģenētiskais kods. Īsāk sakot mēs spējam sevi programmēt.

Piedāvājam īpaši izstrādātas lūgšanas, kas atceļ visas nevajadzīgās karmiskās programmas. Katrā lūgšanā ir sava karmiskā situācija, kura tiek izlaista caur zemapziņu, kā atceļošā programma, kas izmaina dzīves situāciju.

 

Meditācija ar skaņas vibrāciju redzes uzlabošanai

Meditācijā iespējams pacelt vibrācijas un atjaunot enerģiju acīs. Meditācija tik spēcīga, ka jau pirmajā reizē sajūtama redzes uzlabošanās, acu gaišums un asums.

DNS kodolā ir iekodēta informācija – skaņu vibrācijas veidā un ar to ir iespējams atkodēt un dziedināt katru šūniņu un acis tai skaitā. Ne velti cilvēki dzied svētās mantras, psalmus un tautasdziesmas. Cilvēkam jāpaaugstina savas vibrācijas, pretējā gadījumā būs disonanse un cilvēks izjutīs fizisku un garīgu diskomfortu, kas izsitīs organismu no līdzsvara un veidos slimības.

 

Meditācija redzes uzlabošanai ar ķermeņa temperatūras svārstībām

Viss, kas vajadzīgs ir smaidīt un ar savām iedomām izsaukt organismā karstuma un aukstuma sajūtas. Zinātniski ir pierādīts, ja cilvēks smaida kaut vai mākslīgi veselu minūti, tad jau sāk izdalīties laimes hormoni –endorfīni, kas kā celtniecības materiāli atjauno bojātās šūnas. Ar aukstumu un karstumu tiek atjaunota enerģijas padeve meridiānos, kā rezultātā notiek asins mikrocirkulācija- venozo un arteriālo asiņu apmaiņa, kas nodrošina šūnām dzīvībai svarīgās funkcijas.

Meditācijā ir iesaistīta acu akupresūra, kas stimulācijas ietekmē atjauno enerģiju ne tikai acīs, bet arī konkrētos orgānos un veicina ātru dziedniecību.

Dalīties sociālajos tīklos: