7 nedēļu NOMETNE TAVĀS MĀJĀS. „Mans Radītāja ceļš”Jauni ieradumi veido jaunus mūs - pievienojies un pārtopi savā vislieliskākajā versijā!

Apzinātība. Attīrīšanās. Transformācija.

Jauni ieradumi veido jaunus mūs - pievienojies un pārtopi savā vislieliskākajā versijā!

 

7 nedēļas bagātīgi piepildītas ar apzinātu uzturu, dejām, cigunu, elpošanas vingrinājumiem, meditācijām, sapņu tulkošana un vēl daudz citām interesantām lietām, no kurām pati galvenā - kopā būšana, lai izietu cauri trīs galvenajiem nometnes virzieniem - apzinātība, attīrīšanās, transformācijas.

APZINĀTĪBA

Ieraudzīt, saprast un apzināties to, ko mēs līdz šim neapzinājāmies. Kāpēc mēs savā uzturā lietojam tieši šos produktus? Kāpēc mūsu vēlme sākt veselīgu dzīves veidu beidzas ar neko vai ar ļoti minimāliem rezultātiem? Kas vada mūsu neapzinātās izvēles? Kas liek mums reaģēt noteiktā veidā? 

ATTĪRĪŠANĀS

Apzinātā uztura galvenais mērķis ir attīrīties. Attīrīties no tā, kas gadu gaitā ķermenī uzkrājies kā lieks un nevajadzīgs. Attīrīšanās nozīmē arī atbrīvošanos no emocijām, no emocionālām atkarībām, no stagnējošas enerģijas. Padomā par to, kā tas notiek dzīvē - ja mums apkārt ir liekas mantas, tad ar laiku nevis tās kalpo mums, bet mēs sākam kalpot tām. To uzturēšana prasa papildus enerģiju, kuru mēs pavisam noteikt varam iztērēt daudz lietderīgāk.

TRANSFORMĀCIJAS

Mūsu ieradumi veido mūsu personību. Mūsu personība rada mūsu personisko realitāti (ķermenis, tā veselība, attiecības, finanses, lietas un notikumi mums apkārt). Ja mēs to pieņemam, tad ir skaidrs, ka paliekot pie vecā, mēs nevaram radīt jauno. Līdz šim lielākā daļa no mums gaidīja labsajūtu no tā, ka kaut kas izmainīsies ārējā pasaulē. Bet radīšanas virziens, kā to māca vairāki pārmaiņu skolotāji, izrādās ir pretēji tam, kā mums likās. No iekšpuses (no manas personības) uz ārpusi. Arī ēšanas ieradumi, produktu izvēles ieradumi ļoti lielā mērā rada mūsu personības. Bieži ir nācies dzirdēt – mēs esam tas, ko mēs ēdam. Jā, ļoti lielā mērā tā arī ir, bet ēšanas ieradumu maiņai līdzi seko arī daudzas citas iekšējas pārmaiņas, jo viss ir viens veselums.

 

 
 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: