Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.10. nodarbība

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

25. aprīlis, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 12.50 EUR Ielikt grozā

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu.

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Maira Gūtmane:

"Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs.Darīsim to sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju. Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm"

 

Nāc, ģeniālais ģēnij, un ļauj sev to piedzīvot. Jo tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!.

Saulītes un samīļojieni!

MAIRA GŪTMANE.Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.


Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu. Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 112.50 €


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: