Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. 1. ievada nodarbība

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

03. marts, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Bezmaksas !

PIETEIKTIES

Tiešraide ir noslēgusies! Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu.

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Ko tad mēs tur galu galā darīsim:

  • Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs.
  • Darīsim to sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.
  • Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.
  • Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm
  • Nobeigumā Tavā rīcībā būs gan zināšanas, gan arī gluži praktiskas lietas – receptes, kas atbilst attīrīšanās kursa ieteikumiem, dažādi jaunumi par to, kā aizvietot dažādus pārtikas produktus ar veselīgākiem.
  • Un gala rezultātā Tev būs iespēja ne tikai apzinātāk attiekties pret lielu daļu no savas dzīves, uzturu, bet arī iegūt daudzus palīgus, kas Tev var noderēt arī citās jomās.
  • Darīsim to kopā, darbojoties speciālā, slēgtā grupā, lai varētu atbalstīt viena otru, lai varētu iedvesmot viena otru, lai varētu padalīties ar jaunatklājumiem recepšu jomā. Bungosim. Neiro mākslosim. Meditēsim. Pārprogrammēsim pārliecības. Atbrīvosimies no stresa un vecajiem uzskatiem ar “Atslēgu”.

 

Nāc, ģeniālais ģēnij, uz pirmo bezmaksas nodarbību un ļauj sev sajust vai Tu gribi turpināt. Jo tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!.

Saulītes un samīļojieni!

MAIRA GŪTMANE.Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.


Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu. Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 112.50 €


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: