Neirografikas meistarklase. Modelis. Sauļotais stabs

Maksas vebināri
Kristīne Vallere

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, „Laika Rata pietura Evertos” organizātore

16. aprīlis, 2019
Laiks: 19:30 - 21:30

Dalības maksa: 20.50 EUR

Ielikt Grozā

Tiešraide ir noslēgusies! Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Neirografika ir apzinātās zīmēšanas metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.

- Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

- Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

Šajā nodarbībā:

Ļoti spēcīgs metode, kuras pamatā ir apvienoti mūsdienu filozofija no analītiskā koučinga „Attīstības piramīda”un mūžsenas zināšanas caur latvisko zīmju principa. Ejot ceļojumā ar marķieri rokās, var satikt savus parastos, ķermeniskos, apziņā radītos mērķus un ieceres, tās pacelt savas virsapziņas līmenī, nodot Visuma Augstāko spēku vaļā, vienlaikus sajuts, sevis izvirzītās tēmas, dziļas sazemējošās saknes realitāte un  ar savas iekšējās Saules enerģiju(spēku, talantiem, unikālo rīcības modeli, vibrāciju) izgaismot un piepildīt ar savu gaismu izvēlēto ceļu. „Ej, Gaismiņa, tu pa priekšu, es tavās pēdiņas!”

Ir vēlmes,idejas  un mērķi , bet nevar saņemties to realizācijai? Tad šis ir piemērots modelis, lai sakoncentrētu enerģiju visos plānos, lai sasniegtu rezultātu!

 Lai piedalītos šajā meistarklasē obligātas neirografikas zināšanas kursa ”Lietotājs „līmenī.

Kas nepieciešams, lai sagatavotos nodarbībai.

Lai piedalītos šajā meistarklasē obligātas neirografikas zināšanas kursa ”Lietotājs „līmenī. , A4 vai A3 zīmēšanas lapa, marķieri, zīmuļi vai flomāsteri.

Nodarbības ilgums 2 stundas

KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas meistarklases


Neirografika ir radoša pasaules transformācijas metode.


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 82.00€ 70.00€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: