Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.” 3. nodarbība

Maksas vebināri
Maija Kadiķe

Eņģelu praktiķe un terapeite

09. decembris, 2018
Laiks: 17:30 - 19:00

Dalības maksa: 12.00 EUR

Ielikt Grozā

Tiešraide ir noslēgusies! Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Dzīve kopā ar Eņģeļiem.

Eņģeļi ir Gaismas būtnes, kas ir blakus no brīža, kad atnācām uz Zemi. Patiesībā Viņi bija tie, kas palīdzēja atrast vecākus un sameklēt mājas. Tā mēs turpinām iet pa dzīvi kopā ar Eņģeļiem.

Kad spējam pieņemt Eņģeļus kā nozīmīgu savas esības daļu, tad sākas apzināta sadarbība ar Eņģeļu Gaismas pasauli. Katram tas notiek savā laikā. 

Sargeņģelis ir Gaismas būtne, kas atrodas mums enerģētiski vistuvāk. Viņš elpo pie mūsu labā vaiga un apskauj ar saviem spārniem.

Šajās nodarbībās apgūsim konkrētas prakses, kas palīdz būt Sargeņģeļa Gaismas enerģijās un Viņa radītajā drošības laukā visu laiku. Mūsu tikšanās reizēs runāsim par zīmēm, ko varam saņemt no Sargeņģeļa, arvien vairāk izpratīsim, kā tās tulkot un kā ar to palīdzību veidot dialogu ar Viņu. Sargeņģelis ir mums blakus vienmēr un nepārtraukti sūta savus vēstījumus. Mums ir tikai jāapstājas ikdienas steigā un tajos jāieklausās. Seminārā mēs praktizēsim, kā sadzirdēt un saņemt norādes un vēstījumus, ko mums sūta Sargeņģelis. 

Dzīve kopā ar Sargeņģeli atver Durvis uz Gaismas pasauli, kur ir daudz prieka,harmonijas un mīlestības.

 Nāc! Iesim kopā!

Lūgums paņemt līdzi gabaliņu rozā jeb rožu kvarcu, ko meditācijas laikā noskaņosim uz Sargeņģeļa vibrācijām. Tas  kļūs par talismanu un nodrošinās saikni ar Eņģeļu pasauli.

__________________________________________

MAIJA KADIĶE. Nodarbību cikls “Kā veidot sadarbību ar savu Sargeņģeli.”


Stāsts un pieredzes. Meditācijas. Prakses. Zīmes. Vēstījumi. Dzīve kopā ar Sargeņģeli atver Durvis uz Gaismas pasauli, kur ir daudz prieka,harmonijas un mīlestības.

Nāc! Iesim kopā!

Nodarbību ciklā ir četras nodarbības.


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 48.00€ 41.00€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: