Kustību brīvības nodarbības

Neirokustības ir kā bāze, lai ķermenis jebkurā dzīves situācijā izdarītu vieglāko, vienkāršāko kustību. Šīs apzinātās kustības palīdz iemācīties (nodrošināt tādus kontaktus smadzenēs) ķermenim efektīvi kustēties jebkurā situācijā. Tas radīs lielāku elastīgumu, spēku, veiklību un atvieglotu pārvietošanos.

Trešdienās

Pieteikties
Lasīt vairāk

plkst. 09:30

ZOOM

regulāras

KĀPĒC MAN IR SVARĪGI APGŪT KUSTĪBU BRĪVĪBU*?

Ar šo vingrošanu var nodarboties ikviens bez ierobežojumiem. Ikviens, kam patīk apzinātība kustībā. Ikviens, kas vēlas labāk iepazīt savu ķermeni un tā iespējas kustēties viegli, brīvi un elastīgi. Ikviens, kas vēlas atgūt bērna kustību brīvību savā ikdienā. Ikviens, kam patīk iegūt mieru, harmoniju, prieku ar ķermenisku praksi. Ikviens.


Daudzi runā par apzinātību un cik svarīgi ir to iemācīties. Šis kustību veids, ļoti palīdz šajā jomā sevi attīstīt. Tieši ķermeniskā apzinātība ļauj sajust dziļi iekšā neapzināti dzīvojošos muskuļu savilkumus un palaist tos vaļā. Ir interesanti sajust, ka šie konstantie savilkumi mūsos rodas no cenšanās, no mūsu pieņemtajām “lomām”.

Pieteikties tagad

*Maira Gūtmane šo kustību veidu ir nosaukusi par Kustību brīvību. Pasaulē šāds kustību veids zināms kā Feldenkraisa metode, Neirokustības, somātiskā vingrošana. Mošē Feldenkrais, šo kustību principu atklāja, meklējot risinājumu savām fiziskajām problēmām (sāpec ceļos), kuru neatrada tradicionālajā medicīnā.

KAS IR KUSTĪBU BRĪVĪBA?

NEIROKUSTĪBAS

Diemžēl ļoti daudziem šie konstantie, neapzinātie, dziļi iekšējie muskuļu sasprindzinājumi, ar laiku sāk ierobežot šīs vienkāršās kustības. Tādejādi mēs pārslogojam mazos muskuļus (kakla, plecu, roku,..) un neizmantojam visjaudīgākos – gurnu muskuļus.

Mums bieži vien liekas, ka vingrošana vai sportošana ir kaut kas atdalīts no mūsu ikdienas esības. Taču, ja mēs ieskatāmies vērīgāk, tad ieraugām, ka lielu daļu no mūsu ikdienas sastāda dažnedažādas kustības. Bieži vien automātiskas. Kā mēs pagriežam galvu, lai paskatītos, kā mēs pieceļamies no krēsla, apsēžamies, kā mēs pēc kaut kā pastiepjamies.

Kustību brīvība jeb neirokustības ir vingrojumi, kas sniedz risinājumu, kur gala rezultāts ir šis maza bērna kustību vieglums, kas galu galā iespaido visu mūsu būtību – mēs paliekam elastīgāki emocijās, domās, dzīves uztverē.

“Man pašai pagāja vairāki gadi, līdz es sapratu un sajutu un iemīlēju šo veidu kā kustēties, tāpēc pacietīgi izturos pret visiem, kuri līdzīgi kā es, tās būtību "nenoķer" uzreiz. Izprast kā notiek šīs kustības var palīdzēt mazu bērnu vērošana, un šo kustību mehānikas pētīšana. Kā mazuļi sāk velties, slieties kājās, rāpot, staigāt, skriet. Viņi iemācās kustību no tā, ka tā vienkārši notika. Pateicoties gravitācijas spēkam un inercei un bērna ziņkārībai.”


- Maira Gūtmane

Tie, kuri "noķer" kustību brīvības būtību, tie izbauda atgūto lokanību, vijīgās kustības, kas signalizē smadzenēm par jauno personību - lokanu, veiklu, vieglu, vijīgu, elastīgu, jauneklīgu un, protams, brīvu!

Benefit #1

Add a description of your offer and key benefits

Benefit #2

How will your product change customer's life

Benefit #3

Add a description of your offer and key benefits

Benefit #5

Benefit #4

How will your product change customer's life

Add a description of your offer and key benefits

Benefit #6

Add a description of your offer and key benefits

KĀDI BŪS MANI IEGUVUMI NO ŠĪM NODARBĪBĀM?

Neirokustības dos Tev jaunu pieredzi – manās smadzenēs ir milzīga jauda, kas ļauj mainīt un pārveidot manu dzīvi uz labo pusi - fiziski, emocionāli, un kognitīvi.

Tikai pastāvīgi praktizējot neirokustības savā ikdienā, Tu vari radīt ievērojamas pārmaiņas savās kustībās, domāšanā, emocijās un dzīves uztverē. Pievienojies šīm nodarbībām un sajūti kā Tava personība un ķermenis mainās.

Šie neirokustību vingrojumi ir palīdzējuši jau tūkstošiem cilvēku atbrīvoties savā dzīvē no stresa, sāpēm, smagām slimībām, kā arī gūt lielāku prieku un vieglumu ikdienā.

9:00

11:00

13:00

16:45

A few words about your product/offer.

Add a description of your offer and key benefits.

A few words about your product/offer.

Add a description of your offer and key benefits.

A few words about your product/offer.

Add a description of your offer and key benefits.

A few words about your product/offer.

Add a description of your offer and key benefits.

London

Main Street 123

08/11/2020

9:00 am - 5:00 pm

includes theory and practice

Sign up for the course

BEZMAKSAS IEVADA NODARBĪBA

Pieteikties tagad

ZOOM platformā

30/03/2022

09:30 - 10:30

KĀ NOTIKS NODARBĪBAS?

Nodarbības ieraksts būs pieejams 48-72 stundu laikā pēc tiešraides.

Viena nodarbība 40 - 60 minūtes.

Trešdienās plkst. 09:30

Nepieciešams apģērbs, kurā ir ērti kustēties, paklājiņš. Var noderēt dažāda izmēra nelieli spilventiņi, šalle vai josta, neslīdošas zeķes.

Šī metode darbojas visās jomās – efektīva, dinamiska sēdēšana, līdzsvars, maņu orgānu elastība, efektīva elpošana, u.c.

Piemēram, Kustību Brīvība efektīvākai elpošanai iemācīs dažādus veidus kā elpot lieliski. Tu iegūsi brīvību mainīt elpošanu, kad maini nodarbi, emocijas, sajūtas, domas. Kāpēc gan tik daudzi no mums gandrīz nemaz neelpo tik pilnvērtīgi, kā mūsu ķermeņi to spēj? Iemesli var būt dažādi. Trauma, hroniskas bailes, stress, kas radies ilglaicīgi noturot fokusu. Piemēram, ja daudzas stundas ir jāpavada skolas solā, klausoties skolotājā un sekojot tā norādēm, vai garas stundas jāpilda mājas darbi – tas var ietekmēt elpošanas kvalitāti.

MAIRA GŪTMANE

NODARBĪBU VADĪTĀJA

Maira ir sertificēta ciguna skolotāja, sertificēta Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāja, JSJ (Džin Šin Džitsu) sertificēta praktizētāja, virtuālās apmācības projekta “Dzīves elpa” pasniedzēja, grāmatas “Pamodināt sevī Radītāju” autore, bet vislabprātāk viņa sauc sevi vienkārši par pārmaiņu treneri.


“Mans ceļš sevis izpratnē, vēlmē atrast brīnumtableti pret visām kaitēm sākās 2001.gada martā, kad pēc nesekmīgiem mēģinājumiem uzlabot savu veselību ar tradicionālās medicīnas palīdzību, sāku meklēt citas iespējas un nonācu pie ciguna.


No brīža, kad 2012.gada vasarā izvēlējos pamest ofisa darbu, kurā biju pavadījusi 15 gadus, ciguna nodarbību vadīšana un dažādu pašpalīdzības prasmju mācīšana ir kļuvusi par manu pamatnodarbošanos.


Paralēli ciguna ceļam, man vienmēr ir bijis interesanti meklēt atbildes uz lielajiem jautājumiem, - kas mēs esam, kāpēc mēs esam, kas ir par iemeslu tam, ka slimojam. Atbildes meklējot, turpināju mācīties, un 2014.gadā kļuvu par sertificētu Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāju. Šīs zināšanas, kā arī tas, ko iemācījos no Dr. Džo Dispenzas, intensīvi lasot, klausoties, skatoties un apmeklējot viņa vadītos seminārus, mani ir pietuvinājis atbildēm. Viss attīstības ceļā iegūtais dabīgā veidā ir ieplūdis manās ciguna nodarbībās. Tieši tāpēc es tagad to saucu par Mairas cigunu.”

PIEVIENOJIES MUMS

Tu vari sākt piedzīvot tūlītējas pozitīvas izmaiņas, neatkarīgi no vecuma vai fiziskā stāvokļa, pateicoties maigām, drošām un patīkamām Kustību Brīvības nodarbībām.

25% atlaide izzudīs pēc:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

VIENA

nodarbība

7.50

EUR

  • Iespēja piedalīties atsevišķi izvēlētās nodarbībās, ja nav aktuāls mēneša abonements.
  • Nodarbības ieraksts, turpmākai patstāvīgai izmantošanai.

IEPAZĪŠANĀS

nodarbība

bezmaksas

30.marta

09:30 - 10:30

tiešraides ieraksts

  • Izmēģini neirokustības un kustību brīvību.
  • Iepazīsties ar pasniedzēju.
  • Sajūti, vai šis ir Tev?!
Reģistrēties
Izvēlēties

MĒNEŠA

abonements

EUR

27.50

Ielikt grozā
Ielikt grozā

APRĪLIS

4 nodarbības un

to ieraksti.

MAIJS

4 nodarbības un

to ieraksti.

Iespēja piedalīties nodarbībās un nodarbības ieraksti, ar kuriem var strādāt ikdienā patstāvīgi.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

NODARBĪBU SĀKUMA LAIKS?

Nodarbību sākuma laiks ik trešdienu 09:30. Katras nodarbības ilgums 40 - 60 minūtes.

VAI BŪS PIEEJAMI TIEŠRAIŽU NODARĪBU IERAKSTI?

Nodarbības ieraksts būs pieejami 48 - 72 stundu laikā pēc tiešraides nodarbības.

CIK ILGI MAN BŪS PIEEJAMI NODARBĪBU IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti ir pieejami Dzīves elpas akadēmijā neierobežotu laiku.

KO NEPIECIEŠAMS SAGATAVOT NODARBĪBĀM?

Nodarbībām nepieciešams apģērbs, kurā ir ērti kustēties, paklājiņš. Var noderēt dažāda izmēra nelieli spilventiņi, šalle vai josta, neslīdošas zeķes.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

9+

Pastāvēšanas

ilgums

500+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji