Atpakaļ

NODARBĪBU CIKLS FACEBOOK. RITA ZĀLĪTE. Dzīvesprieks kā reliģija

Responsive image

Cikla abonementa cena: 45.00€ 38.50€

Ielikt grozā

ATCERIES!

Nodarbības notiks FACEBOOK slēgtajā grupā. Lai piedalītos nodarbībā Tev ir jābūt FACEBOOK. Pēc apmaksas veikšanas, Tu tiksi pievienota/- ts, slēgtajai FACEBOOK grupai. Nodarbību ieraksti būs pieejami arī Tavā Akadēmijā "Dzīves elpā"

 

Izvēlies dzīvi! Tas vien, ka esi pie dzīvības, vēl nenozīmē, ka Tu patiešām dzīvo. Mums pašiem ir jāizdara izvēle gribēt dzīvot un ik pa laikam atkal jo skaļi jāsaka Jā dzīvei, jo pieredzei un vecumam ir tieksme mūs vedināt prom no pilnasinīgas dzīves dzīvošanas ar uzticēšanos un bērnišķīgu prieku. 

Piedzimstot mēs esam kļuvuši izredzētajiem. Ne visiem, kas gribētu, izdodas piedzimt un nodzīvot līdz tam vecumam, kādā Tu tagad esi. Dzīve ir skaistākā dāvana, kas mums ir iedota - bet, ko mēs ar to darām? Vai esam to vispār izsaiņojuši? Vai lietojam ar baudu un pateicību lielajam Dāvinātājam un vecākiem, ar kuru palīdzību esam šai pasaulē varējuši ienākt? Vai varbūt nemitīgi izvirzām pretenzijas pasaulei, Rādītājam un apkārtējiem par to, kas nenotiek, kā esam iedomājušies un tādējādi devalvējam šo dāvanu kā nepietiekoši labu?

Trīs lietas - labas lietas un dzīvesprieka pielūgšanas un vairošanas piedzīvojumā mūs vedīs transpersonālā psiholoģe Rita Zālīte. Šai triju nodarbību ciklā jūnijā, gada gaišākajā garāko dienu mēnesī atgādināsim sev par prieka un laimes resursiem, kas ir katrā no mums un apkārtējā vidē. Kā spēt priecāties par dzīvi, kurā ne viss ir ideāli? Ir arī sāpes, vilšanās, dabas katastrofas, neatbildēta mīlestība, nāve, zaudējumi un nepiepildīti sapņi? Kā turpināt priecāties par dzīvi, kad vairs neesi spēkpilns jaunietis, kam jūra līdz ceļiem? Kā tikt pie mirdzošām acīm un patīkamās priekšnojautās pukstošas sirds, kad tik daudz visa kā jau bijis, tik daudz kas ir piedzīvots un reti kad vairs notiek kas pirmo reizi?...

1.nodarbība.

Libido kā dzīvības spēks - seksualitāte un vitalitāte. Eros un Tanatos - dzīvības un nāves instinkti. Hormoni, smadzeņu darbības un nervu sistēmas specifika optimisma, emocionālās nenoturības, dzīvesprieka vai depresijas tendencēs. Prenatālā perioda norises, piedzimšanas un saiknes ar māti loma, veidojot noturīgu uzticēšanos dzīvei. Terapijas tehnikas, lai pārstrādātu un transformētu šo pieredzi pozitīvākam dzīves scenārijam. 

Meditācija sirds telpā, satiekoties ar iekšējo bērnu, vecākiem un dzimtu un harmonizējot bāzes sajūtu par dzīvi kā drošu, mīlošu, pārpilnību dodošu un uzticamu vidi. 

Mājas darbs - spontāno haiku rakstīšanu. 

2.nodarbība

Mūzika un krāsas mūsu labsajūtai un dzīves priekam. Skaņas un krāsas var gan harmonizēt mūsu noskaņojumu un fizisko stāvokli, gan biedēt un veicināt nomāktu noskaņojumu. Krāsu psiholoģija. Ko krāsu izvēle - mīļās un nemīļās krāsas saka par Tavu personību? Krāsu dziedinošais efekts. Krāsas var regulēt apetīti un pat laika sajūtu. Krāsas apģērbā un interjerā - kā justies labāk? 

Krāsu meditācija, izejot visu varavīksni un vēl vairāk. 

Mājas darbs - krāsu meditācijas iespaidu zīmējums.

3.nodarbība

Nodarbības laikā dodamies praktiskā pētījumā - kas katram no mums sagādā prieku, sniedz iedvesmu, kas mums izdodas īpaši labi (nepabeigto teikumu prakse). Kā to vairot savā dzīvē? 
Simboli, kas iedvesmo, aizsargā, stiprina. Amuletu izvēle. 
Augu spēks, augi dzīvesprieka vairošanai. 
Mīlēt sevi. Mīlēt dzīvi. 
Mīlestības rožu krūma meditācija. 
Mājas darbs - mīlestības vēstule.

 

Dalīties sociālajos tīklos: