PIRKT KURSU

- 30% Akcija vēl spēkā

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

- 50%

"Pamodini sevī Radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti"

Radītāja kurss

Radītāja kurss

Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo.

No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!


Šajā kursā es Tev iedošu visu to, ko es esmu iemācījusies un, kas ir palicis ar mani kā visefektīvākais mehānisms, lai mainītos. Jo tikai mainoties mēs varam cerēt ieraudzīt kaut ko citu sevis radītajā realitātē.


Bet mainīties nav viegli. Jo jārēķinās ar milzīgo ieraduma spēku, smadzeņu iedzimto negativitāti, iedzimto un ieaudzināto un pieņemto programmu spēku, vides slēdžiem, sabotieriem. Jā, tik daudz mūsos darbojas dažādas lietas, kas nevēlas pārmaiņas un pretojas tām.

Maira Gūtmane

kursa vadītāja

Saruna ar kursa vadītāju

Šajā kursā Tu:

 • iegūsi vajadzīgo motivāciju, lai mainītos un tādejādi izmainītu savu realitāti
 • pievērsīsi uzmanību tam, kam līdz šim paskrēji garām, to neredzot
 • iepazīsi jaunu lietu kārtību redzējumu un pilnīgi citus pasaules uzskatus
 • līdzdarbojoties iegūsi pieredzi, kas ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās
 • saņemsi daudz un dažādus "Instrumentus", lai uzturētu jaunās zināšanas un pieredzi, un atbalstu turpmākai izaugsmei

Zināšanas
jeb kursa teorētiskā daļa

 • Kas ir neiroplastiskums un neirorigiditāte
 • Kas ir plūsmas stāvoklis
 • Kā zemapziņa “domā” mūsu vietā un koriģē realitāti atbilstoši mūsu uzskatiem un pārliecībām jeb programmām
 • Kas ir placebo efekts
 • Kas ir epiģenētika jeb kas liek mūsu gēniem veidot noteiktas kombinācijas, kuras padara mūs slimus vai veselus
 • Kādus secinājumus liek izdarīt kvantu fizikas eksperimenti
 • Kas ir prāts un kā tas spēj mainīt likteni un kā iemācīties to radīt par savu sabiedroto
 • Kā veidojas cilvēka personība un kā tā ietekmē realitāti (fizisko ķermeni, attiecības, finanses, karjeru, notikumus pasaulē)
 • Kas patiesībā ir “galvenais diriģents” dzīves simfonijā
 • Kas ir tā mistiskā lieta - enerģija, no kuras viss sākas.

Tavi praktiskie palīgi pēc kursa beigām

Neskaitot lieto daudzumu ar teorētiskajām zināšanām, kuras iegūsi kursa laikā

 • Unikālas meditācijas no kursa praktiskās daļas (katrā otrajā nodarbībā meditēsim ne mazāk kā vienu stundu)
 • Neiromākslošana – vienkārša metode, kā radoši (ar krāsām un līnijām uz papīra) risināt iestrēgumus un/vai iegūt papildus idejas un enerģiju
 • PEAT – primārās enerģijas aktivēšana un transcendence
 • Vingrinājumi Veseluma stāvokļa pieredzei
 • Vienkārša metode kā izdzēst laikā un telpā iestrēgušas “bildes” (atmiņu kadrus)
 • PrātaFilmas, kas palīdzēs apzināties, kas tad ir tas, ko es patiesībā vēlos un noturēt fokusu uz to (īsa 3-5 minūšu gara filmiņa, mp4 formātā, kuru varēsi ierakstīt arī savā mobilajā telefonā un skatīties to ikdienas brīžos – stāvot pieturā, sēžot transportā, utt.)
 • Apzinātības prakses meditācijas
 • Neiroplastiskuma vingrinājumi
 • 20 eksperimenti, kas pierāda prāta spējas radīt realitāti (praktiski uzdevumi, kas ļaus Tev apzināties savas personības un sava prāta spēku)
 • Kompleksi “Atslēga” , un “Atslēga 2”, kurā ir savienoti vairāki instrumenti – atbrīvošanās no ikdienas stresa, izaugsmi un attīstību traucējošo bloku noņemšana, dubultnieka princips, fokusēšanās spēju attīstīšana
 • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri (tulkoti video apliecinājumi par to, kā jauno zināšanu pielietošana spēj radikāli izmainīt dzīvi uz labo pusi, pagriezt slimības gaitu atveseļošanās virzienā, atrisināt attiecību samezglojumus utt.), kas palīdzēs uzturēt jaunās zināšanas un veidot noturīgas pārliecības, ka “neiespējamais” ir iespējams u.c.

notiks 7. reizi

Iepriekš saukts "Dispenzas kurss"

Radītāja kurss

Katru gadu šis kurss tiek papildināts ar jauniem instrumentiem, jauniem palīgiem.


Tā kursā ienāca Apzinātības prakse, Neiroplastiskuma vingrinājumi, Neiromākslošana, Meditācija Kastes.


Šogad to visu papildina tas, ka par Tavu lielisko palīgu var kļūt mana 2018. gada decembrī publicētā grāmata “Pamodināt sevī Radītāju”.


Un PEAT (primārās enerģijas aktivēšana un transcendence), kas palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamām emocijām, sajūtām un pārliecībām.


Un vairāk šajā gadā pievērsīsim uzmanību tādam fenomenam, ko neirozinātnieki sauc par “plūsmas stāvokli” (stāvoklis, kurā mēs lidojam, mums ir iedvesma, spējas, talanti, liekas, ka visa pasaule palīdz, neveiksmes pazudušas, bailes nav, idejas plūst straumēm, laiks ir apstājies).


Meklēsim kā šo stāvokli radīt, nevis gaidīt, ka tas “gadīsies”.

Zināšanas ir spēks un tās var dot ļoti lielu motivāciju turpināt pat tad, kad nolaižas rokas, kad visi apkārt saka – “Tev nekas nesanāks, beidz muļķot sevi”, kad to visu atbalsta iekšējās balsis ar sen zināmiem teicieniem – “Labāk sāksim rīt” vai “Kāpēc Tu domā, ka Tev varētu sanākt? Redzi cik daudziem nekas nesanāk!”.


Zināšanas ļaus Tev visus savas dzīves notikumus saskatīt caur jaunu prizmu un uztvert nevis kā neveiksmes, nolemtību vai likteni, bet gan kā savu pārliecību radīto realitāti, kuru Tu vari mainīt.

Šī kursa pamatu veido informācija no:

Džo Dispenzas prakses, viņa grāmatām “Atbrīvoties no ieraduma spēka” un “Tu esi placebo”, “Superspēju potenciāls” audio lekcijām, semināriem, telekonferencēm.

Eksperimentus veikt mūs iedvesmos Pema Grouta, amerikāņu autore vairākām grāmatām par prāta spējām radīt realitāti.

Mums palīdzēs arī Marka Valdmana, praktiskā neirozinātnieka atziņas

Brūsa Liptona, mikrobiologa, autora atklājumi no zinātniskajiem pētījumiem un daudzi citi autori, pētnieki, zinātnieki, kuri darbojas šajā jomā.

Radītāja kursa ievada nodarbība "Pamodini sevī Radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti"

Kursa programma

13.05.2021

Kāpēc es? Džo Dispenza – kas tas tāds? Līdzsvara likums. Domāšanas – jušanas cikls – sabotieris vai sabiedrotais? Nodoma spēks – meditācija “Mērķis”.

Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Kas notiks kursa laikā un kādi būs tavi ieguvumi, ja izvēlēsies pievienoties kursam. Neiroplastiskuma vingrinājumi.

1. nodarbība - Meditācija “Enerģijas centru svētīšana”

20.05.2021

Praktiskā nodarbība. Elpošanas vingrojums. Meditācija “Enerģijas centru svētīšana”. 1.eksperiments “Mīlestības un naida rīsiņi” jeb tu gūsti personisko pieredzi par to, kā tu ar savām domām spēj mainīt realitāti.

2. nodarbība - Zemapziņas spēks

27.05.2021

Teorētiskā nodarbība. Zemapziņas spēks.

Tu uzzināsi un sāksi izprast kādus darbus zemapziņa dara Tavā vietā. Kā tā spēj revidēt realitāti atbilstoši Taviem uzskatiem un pārlecībām. Enerģijas centri ķermenī un cik svarīgi ir tos harmonizēt. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri.

Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 2. eksperiments “Eksistē neredzamas enerģijas spēks vai bezgalīgo iespēju lauks” jeb tu gūsti personisko pieredzi par šāda lauka eksistenci un par iespēju ar to sadarboties. Neiroplastiskuma vingrinājumi.

3. nodarbība - Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Tu esi placebo. Aplis”

03.06.2021

Praktiskā nodarbība. Elpošanas vingrojums. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Tu esi placebo. Aplis”. 3. eksperiments “Tavas domas un apziņa spēj ietekmēt matēriju” jeb tu gūsti personisko pieredzi par savu domu, pārliecību spēku.

4. nodarbība - Placebo un nocebo efekts.

10.06.2021

Teorētiskā nodarbība. Turpināsim izzināt zemapziņas spēku. Placebo un nocebo efekts. Placebo efekta mehānisma sastāvdaļas - nosacījuma reflekss, nozīmīguma piešķiršanas efekts, sagaidīšanas efekts. Kā Tava domāšana rada placebo efektu Tavā dzīvē. Kā strādā Tavs ķermenis radot placebo efektu. Kādā veidā un no kā mēs radām savu nemainīgo realitāti. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 4.eksperiments “Tu spēj ietekmēt Bezgalīgo visu iespēju lauku un saņemt no tā atbilstoši Tavām pārliecībām un tam, ko Tu sagaidi” jeb tu gūsti pieredzi par to, kā tu radi realitāti ar savu spēju fokusēties. Neiroplastiskuma vingrinājumi.

5. nodarbība - Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Manifestēju. Aplis”

17.06.2021

Praktiskā nodarbība. 5.eksperiments “Arī Tu esi enerģijas lauks” jeb tu gūsti pieredzi par to, ka tavas domas un sajūtas rada enerģijas viļņus. Enerģiju līmeņi. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana.Manifestēju. Aplis”.

6. nodarbība - Kā strādā Tavas smadzenes. Placebo psiholoģija.

24.06.2021

Teorētiskā nodarbība. Telpa - Laiks un Laiks - Telpa – svarīgs koncepts, lai izprastu realitātes veidošanos no apziņas stāvokļa jeb iekšējām programmām. Kā strādā Tavas smadzenes, nodrošinot domāšanas-jušanas ciklu un arī placebo efektu. Placebo psiholoģija. Kāpēc ir tik grūti mainīties – tikt pāri pārmaiņu upei. Kā piedzimst jaunais ES. Kā domāšanas-jušanas cikls atspoguļojas šūnā. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 6. eksperiments “Jebkas, uz ko Tu fokusējies, izplešas” jeb tu proti manifestēt. Neiroplastiskuma vingrinājumi.

7. nodarbība - Meditācija "Sirds centra atvēršana. Elpošana. Enerģijas centru svētīšana II. Aplis"

01.07.2021

Praktiskā nodarbība. 7.eksperiments "Tavas domas un apziņa veido Tava fiziskā ķermeņa struktūru" jeb tu gūsti personisko pieredzi par to, kā tava domāšana ietekmē tavu svaru. Meditācija "Sirds centra atvēršana. Elpošana. Enerģijas centru svētīšana II. Aplis"

8. nodarbība - Domāšanas - jušanas cikls šūnā. Epiģenētika

08.07.2021

Teorētiskā nodarbība. Attīstības līmeņi un dzīves aspekti. Domāšanas - jušanas cikls šūnā. Kā Tava bioloģija reaģē uz Tavām domām, emocijām, uzskatiem un pārliecībām. Epiģenētika – zinātne par emociju lomu ģenētiskajā izpausmē. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 8. eksperiments “Tu saņem precīzas un skaidras atbildes” jeb tu gūsti pieredzi par to, ka tev ir pieejama iekšējā vadība.Neiroplastiskuma vingrinājumi.

9. nodarbība - Meditācija "Sirds centra atvēršana. Elpošana. STOPI. Aplis"

15.07.2021

Praktiskā nodarbība. 9.eksperiments "Tu esi savienots ar visiem un ikvienu Laukā" jeb tu gūsti personisko pieredzi par to, ka tu vari sazināties ar domu palīdzību. Meditācija "Sirds centra atvēršana. Elpošana. STOPI. Aplis."

10. nodarbība - Mentālais treniņš – kā domas var mainīt smadzenes un ķermeni

22.07.2021

Teorētiskā nodarbība. Turpināsim sarunu par mūsu ģeniālajiem gēniem. Apzināsimies stresa ietekmi uz ķermeni. Sapratīsim negatīvo emociju tendenci un to, kā stress tās ieslēdz. Mentālais treniņš – kā domas var mainīt smadzenes un ķermeni. Iespēja pārbaudīt savas zināšanas. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 10. eksperiments “Visums ir bezgalīgs, pārpilns un dīvaini viesmīlīgs” jeb tu gūsti personisko pieredzi tam, ka mēs esam paredzēti pasakaini skaistai un lieliskai dzīvei. Neiroplastiskuma vingrinājumi.

11. nodarbība - Meditācija "Sirds centra atvēršana. Elpošana. Iegūstam jaunās dzīves iemaņas, emocionāli uztrenējot tās. Aplis"

29.07.2021

Praktiskā nodarbība. 11.eksperiments “Prieks ir mans dabīgais stāvoklis un jo vairāk prieka manī, jo labāk dzīve sokas” jeb es gūstu personisko pieredzi par to, ka laimes un prieka stāvoklis ir apzināta darba un treniņa rezultāts. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Iegūstam jaunās dzīves iemaņas, emocionāli uztrenējot tās. Aplis."

12. nodarbība - Stresa enerģijas izmantošana savā labā

05.08.2021

Teorētiskā nodarbība. Stresa enerģijas izmantošana savā labā. Kā vēl vairāk izprast stresu un negatīvo pieredzi un pārveidot to par savu Spēku. Iespēja pārbaudīt savas zināšanas. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Neiroplastiskuma vingrinājumi. 12.eksperiments “Tavas domas un sajūtas un pārliecības realizējas notikumos Tev apkārt” jeb es gūstu personisko pieredzi par to, ka dzīve mani atbalsta un es iegūstu visu, ko es meklēju.

13. nodarbība - Liekā sasprindzinājuma atlaišana un mentālais treniņš savas lieliskās nākotnes radīšanai ar kompleksu "Atslēga 2"

12.08.2021

Praktiskā nodarbība. 13.eksperiments “Nekas nav absolūts, tikai mana doma to padara tādu” jeb es gūstu personisko pieredzi par to, ka pierādījumu vākšana pretējam, ļauj tam parādīties manā dzīvē. Liekā sasprindzinājuma atlaišana un mentālais treniņš savas lieliskās nākotnes radīšanai ar kompleksu “Atslēga 2”.

14. nodarbība - Zemapziņas programmēšana

19.08.2021

Teorētiskā nodarbība. Kā mums var palīdzēt lieliskais instruments - PrātaFilma. Zemapziņas programmēšana. Džo Dispenza analizē reklāmās izmantoto zemapziņas programmēšanu. Iespēja pārbaudīt savas teorētiskās zināšanas. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Neiroplastiskuma vingrinājumi. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 14.eksperiments “Mēs visi esam saskaņots veselums” jeb es gūstu personisko pieredzi, ka tad, ja es kļūstu par mīlestības granātmetēju, es saņemu atpakaļ vēl vairāk. Neiroplastiskuma vingrinājumi.

15. nodarbība - Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Radām savu dzīvi ar PrātaFilmu un kaleidoskopu”

26.08.2021

Praktiskā nodarbība. 15.eksperiments “Nauda ir nekas cits kā enerģija un manu uzskatu un pārliecību atspoguļojums” jeb es gūstu personisko pieredzi, ka, mainot pārliecības par naudu (enerģiju), mainās realitāte, kas saistīta ar naudu. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Radām savu dzīvi ar PrātaFilmu un kaleidoskopu”.

16. nodarbība - Suģestējamība. Emocijas un analītiskais prāts

02.09.2021

Teorētiskā nodarbība. Laime ir prasme jeb ko mums māca pozitīvisma psiholoģija. Suģestējamība. Emocijas un analītiskais prāts. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Neiroplastiskuma vingrinājumi. 16.eksperiments “Bezgalīgais visu iespēju lauks piedāvā neierobežotu 24/7 pieskatīšanu” jeb es gūstu personisko pieredzi par to, kā pasaule man apkārt ar mani sarunājas.

17. nodarbība - Meditācija ”Sirds centra atvēršana. Elpošana. Dziedināt ar prātu un dubultnieks”

09.09.2021

Praktiskā nodarbība. 17.eksperiments “Tavi vārdi ir burvju nūjiņa, kas veido Tavu dzīvi” jeb es gūstu personisko pieredzi par manis lietoto vārdu spēku. Meditācija ”Sirds centra atvēršana. Elpošana. Dziedināt ar prātu un dubultnieks”.

18. nodarbība - Kā un kāpēc veidojas mūsu pārliecības, attieksmes, uztveres filtri un kā tos izmainīt

16.09.2021

Teorētiskā nodarbība. Vēl par laimi kā prasmi. Atmiņas sistēmas. Neapzinātais prāts. Kāpēc meditācija ir viens no labākajiem pārmaiņu instrumentiem. Smadzeņu viļņi jeb kas notiek smadzenēs meditācijas laikā. Kā un kāpēc veidojas mūsu pārliecības, attieksmes, uztveres filtri un kā tos izmainīt, lai tie strādātu mūsu labā. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Neiroplastiskuma vingrinājumi. 18.eksperiments “Realitāte ir konstanti mainīga, un tā atspoguļo manu ticību, manas pārliecības”.

19. nodarbība - Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Manifestēšana un Simbols. Aplis”

23.09.2021

Praktiskā nodarbība. 19.eksperiments “Dzīve ir brīnumaina”. Šis eksperiments ir par padošanos, par ļaušanos, par Patiesības atklāšanu. Tev būs jāatlaiž savas bailes un jāizmet viss, kas nav īsts. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Manifestēšana un Simbols. Aplis”.

20. nodarbība - Uztveres efekts un vides slēdžu spēks. Viss ir enerģija. Enerģija kvantu līmenī. Apzināta enerģija.

30.09.2021

Teorētiskā nodarbība. Vēl par laimi kā prasmi. Uztveres efekts un vides slēdžu spēks. Viss ir enerģija. Enerģija kvantu līmenī. Apzināta enerģija. Saskaņota vai nesaskaņota enerģija. Kas īsti notiek smadzenēs, kad mēs maināmies – pierādījums tam, ka tu esi placebo. Kā nonākt no zināšanām līdz pieredzei. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Neiroplastiskuma vingrinājumi. 20.eksperiments “Es neticu brīnumiem, es paļaujos uz tiem”.

21. nodarbība - Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Čiekurveida dziedzera aktivizēšana. Aplis”

07.10.2021

Praktiskā nodarbība. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Čiekurveida dziedzera aktivizēšana. Aplis”.

22. nodarbība - Apziņas kvalitāte un kvantitāte. Kur esam mēs apziņas pasaulē.

14.10.2021

Teorētiskā nodarbība. Vēl joprojām enerģijas pasaulē. Izprast enerģijas dabu nozīmē izprast visa, kas eksistē, dabu. Apziņas kvalitāte un kvantitāte. Kur esam mēs apziņas pasaulē. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Iespēja pārbaudīt savas zināšanas.

23. nodarbība - Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Kaste. Aplis”.

21.10.2021

Praktiskā nodarbība. Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Kaste. Aplis”.

24. nodarbība - Kā nonākt no zināšanām līdz pieredzei. 7 pievilkšanās likuma kļūdas.

28.10.2021

Teorētiskā nodarbība. Kas īsti notiek smadzenēs, kad mēs maināmies – pierādījums tam, ka tu esi placebo. Kā nonākt no zināšanām līdz pieredzei. 7 pievilkšanās likuma kļūdas. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Meditācija – mentālais treniņš “Manas jaunās zināšanas ir manas jaunās dzīves pamats”.

Mēs darbosimies arī
PAPILDUS

Veiksim dažādas prakses
Facebook slēgtās grupas tiešraidēs vai tiksimies kopā ZOOM konferencēs

Darba būs daudz, bet tikai tā mēs varam cerēt uz to, ka mūsu dzīvēs kaut kas var mainīties. Padomā par to, cik daudz laika un enerģijas Tu veltīji tam, lai izveidotu savu personību tādu, kāda tā ir tagad un saņemtu atbilstošu rezultātus veselības, attiecību un finanšu jomās. Tas viss, protams, lielākoties bija neapzināti. Bet tagad viss var būt pavisam savādāk.

Skaties video

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

7+

Pastāvēšanas

ilgums

400+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

RADĪTĀJA KURSS 2021
"Pamodini sevī Radītāju jeb
prāta neierobežotās spējas radīt realitāti"

Cenas mainīsies pēc:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

PILNĀ KURSA

PAKETE

EUR 418.50

IELIKT GROZĀ
 • 1 bezmaksas ievada nodarbība
 • 24 maksas nodarbības (12 teorētiskās + 12 praktiskās)
 • Lejupielādējamas meditācijas (Pastaigu meditācija I, Pastaigu meditācija II, Mīlestības meditācija, Pateicības meditācija)
 • Eksperimentu apraksti
 • PrātaFilmu šabloni
 • M.Gūtmanes e-grāmata "Pamodināt sevī Radītāju"
 • Piekļuve slēgtai kursa dalībnieku grupai
 • Tiešraižu praktisko nodarbību ieraksti vienu reizi nedēļā

EUR 492.00

 • 1 bezmaksas ievada nodarbība
 • 12 praktiskās nodarbības
 • Piekļuve slēgtai kursa dalībnieku grupai
 • Konkrētā mēneša nodarbības (teorētiskās + praktiskās)
 • Lejupielādējamie materiāli, eksperimentu apraksti un meditācijas konkrētā mēneša ietvaros
 • M.Gūtmanes e-grāmata "Pamodināt sevī Radītāju"
 • Piekļuve slēgtai kursa dalībnieku grupai konkrētā mēneša ietvaros
 • Tiešraižu praktisko nodarbību ieraksti konkrētā mēneša ietvaros

MĒNEŠU

ABONEMENTI

BIJUŠAJIEM KURSA DALĪBNIEKIEM

MAIJS 35.00 EUR
IELIKT GROZĀ
JŪNIJS 69.70 EUR
JŪLIJS 87.50 EUR
AUGUSTS 69.70 EUR
SEPTEMBRIS 87.50 EUR
OKTOBRIS 57.50 EUR

EUR 276.50

EUR 235.00

- 15%

- 30%

- 15%

Iegādājies par šobrīd izdevīgāko cenu

Radītāja kurss 2020. Pilnā pakete

EUR 182.50

PIRKT PILNO KURSU
 • 1 bezmakas ievada nodarbība
 • 24 maksas nodarbības (12 teorētiskās + 12 praktiskās)
 • Lejupielādējamas meditācijas (Pastaigu meditācija I, Pastaigu meditācija II, Mīlestības meditācija, Pateicības meditācija)
 • Eksperimentu apraksti
 • PrātaFilmu šabloni
 • M.Gūtmanes e-grāmata "Pamodināt sevī Radītāju"
 • Piekļuve slēgtai kursa dalībnieku grupai
 • Tiešraižu praktisko nodarbību ieraksti vienu reizi nedēļā

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

- 50%

Cena vēlāk:

EUR 362.50