Atpakaļ

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Veselības enciklopēdija. FEBRUĀRĪ

Responsive image

Cikla abonementa cena: 60.00€ 51.00€

Ielikt grozā

 

 

Katru mēnesi Tu vari iegādāties abonementu uz konkrētajā mēnesī paredzētajām nodarbībām

Piedāvātais apbonemets ir par janvāra mēneša nodarbībām.

Janvāra mēneša nodarbību abonements pieejams šeit 

Kurss sastāv no  1bezmaksas un 7 maksas nodarbībam. ( mācības notiek  janvārī līdz februārī)

______________________________________

 

Maira Gūtmane:

"Veselības enciklopēdija ir manas zināšanas un pieredze, kuras esmu ieguvusi 19 gadus praktizējot cigunu un citus dažādus enerģētiskās medicīnas un enerģētiskās psiholoģijas veidus (Džin Šin Džitsu, Kustību brīvība, Emocionālās brīvības tehnika, PEAT).
Bieži vien mani studenti mani sauc par staigājošo enciklopēdiju. Šis kurss ir mana un Dzīves elpas vēlme visu salikt kopā ērti pieejamā un lietojamā veidā."

Džin Šin Džitsu - Radītāja māksla caur līdzjūtīgu un zinošu cilvēku. Radītāja māksla  zināt sevi (palīdzēt sev). Turot plaukstas noteiktās ķermeņa vietās, mēs varam atjaunojam harmoniskas enerģijas plūsmu, un tas radīs harmoniju fiziskajā ķermenī.

Kustību brīvība – vienkāršākas un sarežģītākas kustības māca mums sajust kā kustība rodas pati un tā mēs iemācāmies iegūt vairāk (kustēties brīvāk), darot mazāk. Tādā veidā mums ir iespēja apzināties gadiem ilgušus neapzinātus sasprindzinājumus un palaist vaļā. Rezultātā – vieglums un kustību brīvība ķermenī, domāšanā un līdz ar to visā dzīvē.

PEAT – Primārās enerģijas aktivēšana un transcendence. Enerģētiskās psiholoģijas paņēmiens kā viegli atbrīvoties no emocionālā un fiziskiā diskomforta.

Visas šīs praktiskās lietas, kā mēs varam sev palīdzēt paši, lieliski kombinējas ar tradicionālo medicīnu. Un gala rezultātā var dot jaunus ieradumus – tabletes vietā vai pa ceļam pēc tabletes, sākt kaut ko darīt savā labā ar šajās nodarbībās apgūtajām vienkāršajām lietām.

Piemēram, masējot delnas locītavu, mēs varam nomierināties, harmonizēt asinsspiedienu, vieglāk iemigt. Turot vienas vai otras rokas īkšķi, mēs varam palīdzēt gadījumā, kad ir iesāpējies vēders.

Ja izvēlēsies piedalīties visās astoņās nodarbībās, kursa beigās iegūsi savā rīcībā Veselības enciklopēdiju, ērti lietojamā formātā, kurā būs visa informācija par to, kā tu sev vari palīdzēt atjaunot harmoniju un veselumu savā ķermenī.

Tavam atbalstam Tev būs iespēja piedalīties slēgtajā grupā, kurā varēsi apgūt vēl papildus zināšanas, kā arī uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Ko iegūs cilvēks, apmeklējot šīs nodarbības.

 

Praktiskas iemaņas, kā palīdzēt sev gadījumos, kad nepieciešams atgūt ķermeņa harmoniju un veselumu. Ērti lietojamu palīgu, lai atcerētos nodarbībās iemācīto.

 

Kas nepieciešams, lai sagatavotos nodarbībai.

 

Atvērtība, ieinteresētība, rotaļīgums, smaids, pildspalva un papīrs

Nodarbību cikla "Veselības enciklopēdija" tēmas:

 

JANVĀRĪ

Ievada nodarbība “Dziedināšanās dimensijas”.
1. nodarbība “Vesela un laimīga mugura un locītavas”.
2. nodarbība “Vesela un laimīga sirds”.
3. nodarbība “Vesela un laimīga nervu sistēma”.

 

FEBRUĀRĪ

4. nodarbība “Vesela un laimīga gremošanas sistēma”.
5. nodarbība “Vesela un laimīga imūnsistēma”.
6. nodarbība “Vesela un laimīga elpošanas sistēma”.
7. nodarbība “Viss ķermenis laimīgs vienotā veselumā”.

Dalīties sociālajos tīklos: