Atpakaļ

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. MARTĀ

Responsive image

Katru mēnesi Tu vari iegādāties abonementu uz konkrētajā mēnesī paredzētajām nodarbībām

Piedāvātais apbonemets ir par marta mēneša nodarbībām.

Aprīļa mēneša nodarbību abonements pieejams šeit 

Kurss sastāv no  1bezmaksas un 7 maksas nodarbībam. ( mācības notiek martā un aprīlī )

____________________________________

 

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu.

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Maira Gūtmane:

Iedvesmu veidot šādu kursu es ieguvu tad, kad pati pamēģināju Džefrija Juena (2008.gadā Losandželosas Amerikas komplementārās medicīnas universitāte piešķīra dr.Džefrijam Juenam Klasiskās ķīniešu medicīnas zinātņu doktora grādu) lekcijā “Organisma attīrīšana un badošanās kūres kā organisma dziedināšanas veids” dzirdēto. Šī bija pirmā reize, kad iekšēji nesajutu pretrunu, kādu līdz šim sevī dzirdēju, domājot par diētām. Katrs attīrīšanās posms un apzināta uztura izvēle šķita ļoti pamatota un tā, Džefrija personības iedvesmota, kopā ar domu biedru pulciņu devos šajā ceļā.

Mani pārsteidza  daudzie atklājumi man pašai par sevi, par manām attiecībām ar ēdienu un, protams, arī rezultāti. Kaut gan šajā notikumā devos ar mērķi pamēģināt, nevis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, tomēr notika arī tas. Bet to jau jūs visu varēsiet piedzīvot kopā ar mani šajā kursā.

Sapratu arī to, ka manas zināšanas citās jomās ļauj man daudzpusīgāk sev palīdzēt noturēties uz izraudzītā ceļa un saprast, kāpēc es nespēju no kāda ēdiena atteikties un lieliski tikt galā ar sabotieri, kurš nemitīgi ausī runā “Tev tas neizdosies”. Un te lieliski palīgi ir PEAT (Primārā enerģijas aktivēšana un transcendence), meditācijas un citas apzinātības prakses, kuras arī pielietosim.

Es izgāju visus attīrīšanās posmus un esmu ļoti sev pateicīga par to, ka saņēmos un, pēc vairāku gadu prātošanas, izdarīju.

Mani pārsteidza arī rezultātu noturība pēc tam, kad attīrīšanās kurss beidzās. Bet vēl vairāk mani pārsteidza tas, ka mana atkarība no noteiktiem ēdieniem pazuda un nav atgriezusies vēl tagad. Un vēl ļoti svarīgi man bija saprast, ka viss šis process nav sevis terorizēšana, piespiešana, tas notika viegli uz dabiski. Ķermenis ar prieku pieņēma jaunos ēšanas ieradumus!

Šāds kurss Dzīves elpā notiks jau trešo reizi. Ar savu popularitāti tas ir pierādījis, ka ļoti daudziem no mums šis ir baltais plankums jeb autopilotisms mūsu apziņā, ķermenī, dzīvē un attiecībās ar sevi. Es esmu priecīgi pārsteigta, ka manu apzinātību un attieksmi pret uzturu nu ir pārņēmuši arī abi mani lielie dēli (24, 29). Arī viņi ir pārsteigti par to, ka ir sajutuši cik liela nozīme ir tam, ko un kā mēs liekam savā mutē, savā ķermenī, savā apziņā un gadiem nesakārtotās fiziskās disharmonijas pazuda pašas no sevis. Man šī procesa laikā ir nākušas klāt tik daudz atziņas, ka es brīžiem nodomāju par sevi – nu kur es biju agrāk, kāpēc es jau agrāk neiedevu savam ķermenim šo viegluma un brīvības un baudas sajūtu?

Ik reizi, kad izgaršoju jaunu ēdienu un izbaudīju jaunas garšas, es jutos laimīga!

Es biju tikusi klāt resursiem, kurus neapzinājos, ka tie eksistē, un ka tie var būt daļa no manis. Fantastiskā ēdiena baudīšana ir kļuvusi par vienu no manas ikdienas dzīves baudīšanas sastāvdaļām. Ieklausīšanās sevī, ēdiena enerģijas sajušana un burtiskā nozīmē saruna ar dažādiem produktiem var kļūt arī par Tavu ikdienu!

Ko tad mēs tur galu galā darīsim:

  • Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs.
  • Darīsim to, sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.
  • Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.
  • Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm
  • Apzināsimies, kas ir emocionālā ēšana un kā pārslēgt to uz apzināto ēšanu.
  • Veiksim mentālos treniņus, kas palīdzēs veidot jaunu attieksmi pret ēdienu un jaunus ēšanas paradumus.
  • Nobeigumā Tavā rīcībā būs gan zināšanas, gan arī gluži praktiskas lietas – receptes, kas atbilst attīrīšanās kursa ieteikumiem, dažādi jaunumi par to, kā aizvietot dažādus pārtikas produktus ar veselīgākiem.
  • Un gala rezultātā Tev būs iespēja ne tikai apzinātāk attiekties pret lielu daļu no savas dzīves, uzturu, bet arī iegūt daudzus palīgus, kas Tev var noderēt arī citās jomās.
  • Darīsim to kopā, darbojoties speciālā, slēgtā grupā, lai varētu atbalstīt viena otru, lai varētu iedvesmot viena otru, lai varētu padalīties ar jaunatklājumiem recepšu jomā. Neiro mākslosim. Meditēsim. Pārprogrammēsim pārliecības. Atbrīvosimies no stresa un vecajiem uzskatiem ar “Atslēgu”.

 

Nodarbību cikls satāv no 8 nodarbībam. Viena bezmaksas ievada nodarbība un septiņas maksas nodarbības

Nāc, ģeniālais ģēnij, uz pirmo bezmaksas nodarbību un ļauj sev sajust, vai Tu gribi turpināt. Jo tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!.

Saulītes un samīļojieni!

Noskaties video un uzzini, kas ir apzināts uzturs un ko mēs darīsim un ko NEdarīsim kursā

 

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. MARTĀ

Cikla izvēles iespējas:

Dalīties sociālajos tīklos: