Atpakaļ

MAIRA GŪTMANE.Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.

Responsive image
Cikla abonementa cena: 112.50 € Ielikt grozā

 

_________________________________________________

Maira Gūtmane:

"Iedvesmu veidot šādu kursu es ieguvu tad, kad pati pamēģināju Džefrija Juena (2008.gadā Losandželosas Amerikas komplementārās medicīnas universitāte piešķīra dr.Džefrijam Juenam Klasiskās ķīniešu medicīnas zinātņu doktora grādu) lekcijā “Organisma attīrīšana un badošanās kūres kā organisma dziedināšanas veids” dzirdēto. Šī bija pirmā reize, kad iekšēji nesajutu pretrunu, kādu līdz šim sevī dzirdēju, domājot par diētām. Katrs attīrīšanās posms un apzināta uztura izvēle šķita ļoti pamatota un tā, Džefrija personības iedvesmota, kopā ar domu biedru pulciņu devos šajā ceļā.

Mani pārsteidza  daudzie atklājumi man pašai par sevi, par manām attiecībām ar ēdienu un, protams, arī rezultāti. Kaut gan šajā notikumā devos ar mērķi pamēģināt, nevis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, tomēr notika arī tas. Bet to jau jūs visu varēsiet piedzīvot kopā ar mani šajā kursā.

Sapratu arī to, ka manas zināšanas citās jomās ļauj man daudzpusīgāk sev palīdzēt noturēties uz izraudzītā ceļa un saprast, kāpēc es nespēju no kāda ēdiena atteikties un lieliski tikt galā ar sabotieri, kurš nemitīgi ausī runā “Tev tas neizdosies”. Un te lieliski palīgi ir Emocionālās brīvības tehnika, PEAT (Primārā enerģijas aktivēšana un transcendence), meditācijas un citas apzinātības prakses, ko arī pielietosim.

Tā arī dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Es izgāju visus attīrīšanās posmus un esmu ļoti sev pateicīga par to, ka saņēmos un, pēc vairāku gadu prātošanas, izdarīju.

Mani pārsteidza arī rezultātu noturība pēc tam, kad attīrīšanās kurss beidzās. Bet vēl vairāk mani pārsteidza tas, ka mana atkarība no noteiktiem ēdieniem pazuda un nav atgriezusies vēl tagad.

Un, protams, jauni ēdieni un jaunas garšas un pilnīgi noteikti – laimīgāks un veselāks ķermenis.

 

 

Ko tad mēs tur galu galā darīsim:

  • Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs.
  • Darīsim to sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.
  • Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.
  • Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm
  • Nobeigumā Tavā rīcībā būs gan zināšanas, gan arī gluži praktiskas lietas – receptes, kas atbilst attīrīšanās kursa ieteikumiem, dažādi jaunumi par to, kā aizvietot dažādus pārtikas produktus ar veselīgākiem.
  • Un gala rezultātā Tev būs iespēja ne tikai apzinātāk attiekties pret lielu daļu no savas dzīves, uzturu, bet arī iegūt daudzus palīgus, kas Tev var noderēt arī citās jomās.
  • Darīsim to kopā, darbojoties speciālā, slēgtā grupā, lai varētu atbalstīt viena otru, lai varētu iedvesmot viena otru, lai varētu padalīties ar jaunatklājumiem recepšu jomā. Bungosim. Neiro mākslosim. Meditēsim. Pārprogrammēsim pārliecības. Atbrīvosimies no stresa un vecajiem uzskatiem ar “Atslēgu”.

Nodarbību cikls satāv no 10 nodarbībam. Viena bezmaksas ievada nodarbība un deviņas maksas nodarbības

Nāc, ģeniālais ģēnij, un ļauj sev to piedzīvot. Jo tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!

Saulītes un samīļojieni!

Dalīties sociālajos tīklos: