MAIRA GŪTMANE

Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanās ar apzinātu uzturu

Pieteikties
Programma

Kursa sākums 4. Martā

Kopā būsim 8 nodarbībās

1 bezmaksas + 7 maksas

Online kurss

(teorija + prakse)

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Iedvesmu veidot šādu kursu es ieguvu tad, kad pati pamēģināju Džefrija Juena (2008. gadā Losandželosas Amerikas komplementārās medicīnas universitāte piešķīra dr. Džefrijam Juenam Klasiskās ķīniešu medicīnas zinātņu doktora grādu) lekcijā “Organisma attīrīšana un badošanās kūres kā organisma dziedināšanas veids” dzirdēto.


Šī bija pirmā reize, kad iekšēji nesajutu pretrunu, kādu līdz šim sevī dzirdēju, domājot par diētām. Katrs attīrīšanās posms un apzināta uztura izvēle šķita ļoti pamatota un tā, Džefrija personības iedvesmota, kopā ar domu biedru pulciņu devos šajā ceļā.

Iedvesma

Šādi uztura principi nav atrodami nekur citur jau zināmās diētās. Tas nav ne veģetārisms, ne vegānisms, ne badošanās, ne keto, ne......

Mani pārsteidza daudzie atklājumi man pašai par sevi, par manām attiecībām ar ēdienu un, protams, arī rezultāti. Kaut gan šajā notikumā devos ar mērķi pamēģināt, nevis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, tomēr notika arī tas. Bet to jau jūs visu varēsiet piedzīvot kopā ar mani šajā kursā.


Sapratu arī to, ka manas zināšanas citās jomās ļauj man daudzpusīgāk sev palīdzēt noturēties uz izraudzītā ceļa un saprast, kāpēc es nespēju no kāda ēdiena atteikties un lieliski tikt galā ar sabotieri, kurš nemitīgi ausī runā “Tev tas neizdosies”. Un te lieliski palīgi ir PEAT (Primārā enerģijas aktivēšana un transcendence), Atbrīvošanās tehnika, meditācijas un citas apzinātības prakses, kuras arī pielietosim.

4. Reizi

Šāds kurss Dzīves elpā notiks jau ceturto reizi. Ar savu popularitāti tas ir pierādījis, ka ļoti daudziem no mums šis ir baltais plankums jeb autopilotisms mūsu apziņā, ķermenī, dzīvē un attiecībās ar sevi.

Es esmu priecīgi pārsteigta, ka manu apzinātību un attieksmi pret uzturu nu ir pārņēmuši arī abi mani lielie dēli (25, 30). Arī viņi ir pārsteigti par to, ka ir sajutuši cik liela nozīme ir tam, ko un kā mēs liekam savā mutē, savā ķermenī, savā apziņā un gadiem nesakārtotās fiziskās disharmonijas pazuda pašas no sevis. Man šī procesa laikā ir nākušas klāt tik daudz atziņas, ka es brīžiem nodomāju par sevi – nu kur es biju agrāk, kāpēc es jau agrāk neiedevu savam ķermenim šo viegluma un brīvības un baudas sajūtu?

Ik reizi, kad izgaršoju jaunu ēdienu un izbaudīju jaunas garšas, es jutos laimīga!


Es biju tikusi klāt resursiem, kurus neapzinājos, ka tie eksistē, un ka tie var būt daļa no manis. Fantastiskā ēdiena baudīšana ir kļuvusi par vienu no manas ikdienas dzīves baudīšanas sastāvdaļām.


Ieklausīšanās sevī, ēdiena enerģijas sajušana un burtiskā nozīmē saruna ar dažādiem produktiem var kļūt arī par Tavu ikdienu!

Ko tad mēs tur darīsim

 • Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs.
 • Darīsim to, sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.
 • Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.
 • Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm.
 • Apzināsimies, kas ir emocionālā ēšana un kā pārslēgt to uz apzināto ēšanu.
 • Veiksim mentālos treniņus, kas palīdzēs veidot jaunu attieksmi pret ēdienu un jaunus ēšanas paradumus.

Nobeigumā Tavā rīcībā būs gan zināšanas, gan arī gluži praktiskas lietas – receptes, kas atbilst attīrīšanās kursa ieteikumiem, dažādi jaunumi par to, kā aizvietot dažādus pārtikas produktus ar veselīgākiem.


Un gala rezultātā Tev būs iespēja ne tikai apzinātāk attiekties pret lielu daļu no savas dzīves, uzturu, bet arī iegūt daudzus palīgus, kas Tev var noderēt arī citās jomās.


Darīsim to kopā, darbojoties speciālā, slēgtā grupā, lai varētu atbalstīt viena otru, lai varētu iedvesmot viena otru, lai varētu padalīties ar jaunatklājumiem recepšu jomā. Meditēsim. Pārprogrammēsim pārliecības. Atbrīvosimies no stresa un vecajiem uzskatiem.

4. MARTS

19:30 - 21:00

Kas ir Apzinātais uzturs

[bezmaksas ievada nodarbība]

8 nodarbību cikla programma

"Apzināts uzturs"

4. MARTS 19:30 - 21:00

 • Kas ir Apzinātais uzturs.
 • Ko mēs darīsim kursā un ko mēs nedarīsim kursā.
 • Klasiskās ķīniešu medicīnas galvenās sastāvdaļas.
 • Attieksme pret fizisko diskomfortu.
 • Atbrīvošanās tehnika, lai palaistu vaļā vēlmi visu kontrolēt.
 • Iņ – jan teorija un piecu elementu teorija.
 • Attīrīšanās kursa trīs posmi.
 • Sagatavošanās uzdevumi attīrīšanās kursam.

11. MARTS

19:30 - 21:00

Trīs uz fizioloģiju balstītie enerģētiskie lauki

11. MARTS 19:30 - 21:00

Trīs uz fizioloģiju balstītie enerģētiskie lauki/līmeņi. Noskaņoties uz panākumiem. Stresa enerģijas pārvēršana, lai tā sāktu strādāt mūsu labā. Apzināties, kas ir tas, ko un kā mēs ēdam ikdienā, un sākt samazināt nevajadzīgo vielu daudzumu. Tests, kā pašiem noteikt pārtikas nepanesamību pret noteiktu produktu. Muskuļu testi – māksla sarunāties ar savu iekšējo viedumu.

18. MARTS

19:30 - 21:00

Attīrīšanās 1. posms

18. MARTS 19:30 - 21:00

Attīrīšanās 1. posms – aizstājam neveselīgos produktus ar veselīgiem. Bailes no svariem. Bailes no spoguļa. Kā attīrīt produktus. Alerģija. Attīrīšanās procesa palīgi. Piecu elementu teorija – turpinājums. Mentālais treniņš “Es mīlu sevi”.

25. MARTS

19:30 - 21:00

Attīrīšanās 1. posma produkti un receptes

25. MARTS 19:30 - 21:00

Likvidējam to, kas traucē iet izvēlētajā virzienā. Emocionālā ēšana. Kādas īpašības produktam piešķir pagatavošanas veids un kombinēšana. Svaigēšana. Produktu klasifikācija pēs garšas īpašībām. Dārzeņi un 5 elementu teorija. Liekā svara iemesli Ķīnas tradicionālās medicīnas skatījumā. Iekšējo orgānu integritāte. Mentālais treniņš “Apzinātā ēšana”.

1. APRĪLIS

19:30 - 21:00

Attīrīšanās 2. posms

1. APRĪLIS 19:30 - 21:00

Attīrīšanās 2. posms. Papildus palīgi, lai attīritos. Pašdiagnostika pēc mēles un sejas. Nepieciešamais palīgs – pacietība. Kā atklāt sevī sabotieri. Meridiānu pulkstenis. Pārtikas produktu iedalījums un iedarbība atkarībā no garšas īpašībām. Cukurs. Produktu iedalījums atkarībā no efekta uz ķermeņa sārmainumu. Sārmainuma superzvaigznes. Pārtikas produktu saistība ar iekšējiem orgāniem. Attīrīšanās procesa iespējamie blakusefekti.

8. APRĪLIS

19:30 - 21:00

Stress

8. APRĪLIS 19:30 - 21:00

Stress, kas tas ir un kā ar to tikt galā. Praktiski instrumenti, kas palīdz noteikt stresa līmeni un atbrīvot to.

15. APRĪLIS

19:30 - 21:00

Attīrīšanās 3. posms

15. APRĪLIS 19:30 - 21:00

Attīrīšanās 3. posms. Mēle stāsta. Emocijas attīrīšanās procesa laikā. Blakusefekti 3.posmā. Ēšanas ieradumi. Graudaugi un piecu elementu teorija. Gremošanas stimulētāji. Pretiekaisuma superzvaigznes. Sāls. Epiģenētika. Meditācija “Izdzēšu problēmas rašanās iemeslu”.

22. APRĪLIS

19:30 - 21:00

Attīrīšanās 4. posms

22. APRĪLIS 19:30 - 21:00

Attīrīšanās 4.posms. Gremošanas stimulētāji. Pārtikas virziens gremošanas sistēmā. Cik daudz dzert ūdeni. Sēklas, pākšaugi, rieksti, augļi, gaļa un piecu elementu teorija. Antioksidantu superzvaigznes. Mentālais treniņš “Mans jaunais augums, mana jaunā veselība, mani jaunie ēšanas ieradumi”.

Nāc, ģeniālais ģēnij, uz pirmo bezmaksas nodarbību un ļauj sev sajust, vai Tu gribi turpināt!


Tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!


Maira Gūtmane

Saulītes un samīļojieni!

IELIKT GROZĀ
 • Piekļuve 8 nodarbībām - tiešraidēm
 • Ja nokavēsi kādu no tiešraidēm - būs pieejams tās ieraksts
 • Visu šo laiku Tu varēsi, kopā ar Mairu Gūtmani, darboties FB slēgtajā grupā

100.50€

143,50€

-30%

TIEKAMIES KURSĀ

Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai

IELIKT GROZĀ
IELIKT GROZĀ
 • Piekļuve 8 nodarbībām - tiešraidēm
 • Ja nokavēsi kādu no tiešraidēm - būs pieejams tās ieraksts
 • Visu šo laiku Tu varēsi, kopā ar Mairu Gūtmani, darboties FB slēgtajā grupā

122.00€

143.50€

52.50€

-15%

Marta abonements

Tiekamies kursā

04.03.2021

KURSA IEVADA NODARBĪBAS

IERAKSTS

Bezmaksas

 • Kas ir Apzinātais uzturs.
 • Ko mēs darīsim kursā un ko mēs nedarīsim kursā.
 • Klasiskās ķīniešu medicīnas galvenās sastāvdaļas.
 • Attieksme pret fizisko diskomfortu.
 • Atbrīvošanās tehnika, lai palaistu vaļā vēlmi visu kontrolēt.
 • Iņ – jaņ teorija un piecu elementu teorija.
 • Attīrīšanās kursa trīs posmi.
 • Sagatavošanās uzdevumi attīrīšanās kursam.
REĢISTRĒTIES

61.50€

 • Piekļuve 4 nodarbībām - tiešraidēm (1 bezmaksas un 3 maksas)
 • Ja nokavēsi kādu no tiešraidēm - būs pieejams tās ieraksts
 • Visu šo laiku Tu varēsi, kopā ar Mairu Gūtmani, darboties FB slēgtajā grupā

Aprīļa abonements

69.70€

IELIKT GROZĀ

Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai

82.00€

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

7+

Pastāvēšanas

ilgums

500+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji