Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
Piedalīties

-30% Akcija pieejama

NEIROGRAFIKAS SERTIFICĒTS KURSS

JĀ, SASNIEGSIM MĒRĶUS KOPĀ!

ALGORITMS NR.8

KRISTĪNE VALLERE

NEIROMĒRĶIS

Mērķis - ir tas, kas motivē cilvēku iziet no savas drošās vides, radīt sevī diskomfortu un rīkoties.


Mērķis ir sapnis ar realizācijas termiņu.


Mērķa esamība ļauj labāk ieraudzīt apkārt esošās iespējas. Ja cilvēkam ir mērķis, viņšsasniedz ievērojami vairāk, nekā tad, ja mērķa nav. Mērķi ļauj mums pašiem vadīt unpārvaldīt savu dzīvi un mainīties tā, kā mēs paši to vēlamies. Savu mērķu esamība padaradzīvi par aizraujošu un patīkamu pārsteigumu pilnu ceļojumu.

M

Ē

R

Ķ

I

S


MĒRĶIS

“Tev ir divas izvēles: Tu vari nokāpt no kalna un atlikušās dzīves dienas pavadīt domājot, cik tur bija skaisti, vai arī, Tu vari radīt vīziju, paskatīties uz augšu, ieraudzīt nākošo virsotni un sākt atkal kāpt.”

Opra Vinfrija

Neirografika ir metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.

Tev ir unikāla iespēja ar neirografikas palīdzību piekļūt tuvāk savam mērķim.

N

E

I

R

O

G

R

A

F

I

K

A

 • Šī metode apvieno domu un līniju.
 • Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti.
 • Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo.
 • Izlīdzināt komunikāciju jebkurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.
 • Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jebkuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.
 • Lai apgūtu šo metodi nav nepieciešamas zināšanas vai iemaņas zīmēšanā vai kādās citās mākslas nozarēs.

Algoritms Nr. 8 "NeiroMērķis"

MĒRĶIS | SASNIEGUMS | REZULTĀTS

Mērķis, Sasniegums, Rezultāts – trīs kategorijas, kuras mēs izmantojam savos modelēšanas procesos. Katrai no tām ir savs grafisks atainojums, kas atļauj, it kā sevī „ieprogrammēt”, attēlojot šos procesus kā vizuālus tēlus uz lapas.

izveidot vizuālus tēlus, kas aktivizē un ved uz veiksmi un sasniegumiem?

sev pietuvināt vēlamo rezultātu?

izveidot savienojumu ar tālu mērķi, lai tas motivētu apziņu un piesaistītu pie mērķarezultāta sasniegšanas?

izveidot mērogu ambiciozu plānu realizācijai?

Nodarbību laikā mācīsimies modelēt reālus sasniegumus!

P

R

O

G

R

A

M

M

A

PROGRAMMA

KAD | KUR | CIKOS ?

1. NODARBĪBA | 10. NOVEMBRIS 18:00 - 21:00

2. NODARBĪBA | 17. NOVEMBRIS 18:00 - 21:00

3. NODARBĪBA | 24. NOVEMBRIS 18:00 - 21:00

Nodarbības notiks ZOOM platformā. Kā tai pieslēgties informēsim nodarbības dalībniekus iepriekš. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts.

Kursa ilgums: 8 stundas + 1 stunda supervīzija

Šis ir viens no 9 neirografikas instruktora kursa algoritmiem.

Šis nodarbību cikls ir organizēts „Lietotāja” līmenī un paredzēts tikai personīgai lietošanai, bez tiesībām pasniegt. Ja izlemsiet apgūt neirografikas instruktora kursu, summa ko apmaksāsiet par šo kursu ALGORITMS NR.8, tiks piemērota kā atlaide.

- 15%

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

vēl spēkā

 • 3 nodarbības
 • 8 stundas + 1 stunda supervīzija
 • Iespēja saņemt sertifikātu
 • Ja nokavēsi tiešraidi, būs pieejams ieraksts
 • Kopā modelēsim reālus sasniegumus
 • Ieplānosim pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē
 • Tieksimies būt harmonijā ar saviem iekšējiem procesiem un ārējo pasauli
JĀ, APGŪŠU NEIROGRAFIKU DZIĻĀK!

Kristīne Vallere

Neirografikas un neirostrukturēšanas instruktore, estētikas trenere no 2018, Radošās psiholoģijas institūta supervizore. Pirms trīs gadiem biju pirmā, kas piedāvāja kursu "Lietotājs" latviešu valodā, no tā laika esmu novadījusi vairāk kā 20 bāzes kursus. Pa šiem gadiem šī metode ir attīstījusies un pilnveidojusies, tāpēc instruktoriem nākas sekot līdz izmaiņām un nodot to arī saviem studentiem. Es vienmēr esmu par ētisku un pareizu neirografikas izmantošanu, bāzes kurss "Lietotājs" ir paši pamati, kas būtu jāzin, lai pilnvērtīgi izmantotu šo spēcīgo instrumentu kvalitatīvi un redzētu rezultātus realitātē.

Kursa vadītāja

Saruna ar kursa vadītāju

NEIROGRAFIKA

Šobrīd nav tas vieglākais laiks uz šīs planētas un cilvēku pašu rokās ir veidot jauno pasaules kārtību un visvieglāk ir to uzzīmēt, noapaļot un pievienot jaunas krāsas. Mēs nevaram izmainīt sistēmas, kas valda pār cilvēkiem, bet mēs varam sākt ar sevi un pasaule ap mums sāks mainīties.

Kāpēc šobrīd aktuāla?

Neirografikas metodes izveidotājs

Pāvels Piskarevs Ph.D., psihologs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D) Pāvels Piskarjevs ir neirografikas metodes autors, Radošās psiholoģijas institūta dibinātājs, psiholoģijas zinātņu doktors, profesors, toposofs, arhitekts

 • Labi noformulēts mērķis ir tikai sākums, ja neseko rīcība, tas lēni kļūst par nepiepildāmu sapni, pesimistisku emociju perēkli: Redz, kā kāds cits realizēja manu ideju!; Man atliek tikai iedomāties un kāds nozadzis manu ideju! – pazīstama situācija , vai ne?
 • Sasniegumi ir mērķtiecīgi realizēta darbība, ko mēs veicam sava mērķa vārdā. Taču, atkal, var būt vairāki grādi zinātnēs; simtiem garīgās attīstības pulciņu sertifikāti, bet nekas no tā netiek izmantots. Šajā gadījumā sasniegumi ir kā darbības vārds – process, kas var aizvest nekurienē, ja neredzam pieturas punktus – kāpēc, kam es to daru!
 • Rezultāts ir drošākais dzenulis, kas apvieno sevī gan mērķa uzstādīšanas vajadzību, gan aktivizāciju rīkoties, ieraudzīt pakāpeniskus sasniegumus savā ceļā, gan baudīt sasniegtā rezultāta emocionāli taustāmu labsajūtu.

Kā atšķirt veselīgu, produktīvu mērķi no "maza kaķēna murgiem"?

Lai sevi virzītu uz attīstību, veiksmi, labāku dzīvi iesākumā ir vajadzīgs mērķis. Mērķis ir impulss, kas liek izkustēties no labi iesildītas vietiņas, atteikties no komforta, radīt pretestību pats sev un uzsākt virzību. Bieži šie mērķi mēdz būt ilūzijas, fantāzijas un kolektīvās bezapziņas instinkti.

Šis neirografikas algoritms Nr. 8 ļauj iemācīties modelēt savu attīstību, personīgo vai uzņēmuma izaugsmi, garīgā dzīves ceļa virzību vai palīdzēt tiecībā uz veselību, harmoniskām attiecībām vai budžeta plānošanā.


Ar marķiera palīdzību izkristalizēt skaidri uzstādītu mērķi, pamanīt sasniegumus mērķa realizācijai un ieraudzīt Rezultātu, kā galveno dzenuli iepriekš minētajam .

Tie, kas jau strādā ar NEIROGRAFIKU...

atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme

105.00€

90.00€

IELIKT GROZĀ

- 15%

 • 3 Novembra vakari = 3 nodarbības
 • Kopā 8 stundas + 1 stunda supervīzija
 • Iespēja saņemt sertifikātu
 • ZOOM tiešraide, būs pieejams ieraksts
 • Modelē reālus sasniegumus

TIEKAMIES TIEŠRAIDĒS?

10. NOVEMBRĪ | 17. NOVEMBRĪ | 24. NOVEMBRĪ

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

KĀ SAŅEMT SERTIFIKĀTU?

Lai saņemtu sertifikātu, jāiesniedz 4 darbi ar pilniem aprakstiem līdz cikla beigām FB slēgtajā grupā. Ja piedalies, skatoties tiešraides ierakstus, tad darbi jāiesniedz VIENĀ vēstulē ar atzīmi ALG8 Dzīves elpa un vārds, uzvārds uz e-pastu: nglatviaprof@gmail.com

KUR NOTIKS TIKŠANĀS?

Tiešraides tikšanās notiks platformā "ZOOM". Lai piedalīšanās nodarbībā būtu efektīvāka, ir vēlama web kamera un mikrofons, bet var piedalīties arī bez.

VAI UN CIK ILGI BŪS PIEEJAMI NODARBĪBAS IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti tiek apstrādāti un ir pieejami 24-48 stundu laikā pēc nodarbības beigām, ja nenotiek kādi neparedzēti, no mums neatkarīgi apstākļi (elektrības, interneta atslēgumi utml.) Nodarbību ieraksti ir skatāmi savā akadēmijā, pie konkrētās nodarbības. Pēc nodarbību ieraksta pievienošanas, ikviens dalībnieks, kurš ir apmaksājis dalību konkrētajai nodarbībai, saņem informatīvu e-pastu. Nodarbību ieraksti pieejami neierobežoti ilgu laiku.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

7+

Pastāvēšanas

ilgums

500+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

A4 zīmēšanas papīrs, melns marķieris, krāsainie zīmuļi vai flomasteri.

Kas jāsagatavo uz nodarbību