Atpakaļ

KRISTĪNE VALLERE. Nodarbību cikls -Astroloģija ikdienā

Responsive image

Cikla abonementa cena: 30.00€ 25.50€

Ielikt grozā

Kristīne Vallere mums piedāvā ieskatīties savā ikdienā un ikdienas rituālos caur astroloģijas prizmas. Šājā nodarbību ciklā būs divas nodarbības

Astroloģija un pirts

Daudz dzirdēts : oo nē, pirts nav priekš manis!

Pirts ir mitra, silta, tumša telpa, kas ķermenim atgādina par laiku, kad tas, kā mazs bērns bija absolūtā drošībā –mātes miesās. Pirtī var iet ik viens, tik jāapzinās savs temperaments, rūdījums un uzstādījumi. Šeit talkā nāk astroloģija, kas palīdz izskaidrot, kādu kuram vajag pirtnieku meklēt vai atbilstoši savai Saules zīmei un stihijai kādu pirti kurināt. Stāstīšu, kādas temperatūras, augi un procedūras izvēlēties, lai justos komfortabli pirtī. Kā arī atbildēšu uz jautājumiem par pirti.

 

Kā uzlabotu savas dzīves kvalitāti

Nav jābūt astrologam, lai varētu izmantot pāris astroloģiskās nianses , kas dara  ikdienas soli vieglāku un harmoniskāku. Cilvēki viens ar otru ir neredzamām sidraba stīdziņām saistīti, un ja mēs starp miljardiem pasaules cilvēku, esam tikušies, tad viens otra dzīvē mums ir kāda alķīmija izdzīvojama. Atrast to stīdziņu un maksimāli izmantot, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti.

Dalīties sociālajos tīklos: