Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
Piedalīties

-30% Akcija pieejama

Neirografikas skolas sertificēts kurss ”LIETOTĀJS”

KURSA PROGRAMMA
PIEDALĪTIES KURSĀ

Pamata bāzes kurss

Neirografika ir gana jauna, radoša apzinātās zīmēšanas metode, kas attīstās kopā ar tās veidotāju un šī unikālā instrumenta pārvaldītājiem. Piedāvāju apgūt neirografikas pamatus ar jaunākajiem papildinājumiem un uzlabotajām korekcijām.

Šobrīd dažādos formātos ir pieejamas neirografikas meistarklases, nodarbības un šī metode tiek izmantota apvienojot ar citām nozarēm, bet saprotot- ko un kāpēc dari! – iespējams iegūt realitātē kvalitatīvāku rezutātu! Tāpēc ir svarīgi apgūt pašus pamatus, kas paver iespēju pašam izmantot šo instrumentu, bez citu palīdzības jekurā laikā un vietā.

Neirografika ir metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.

* Šī metode apvieno domu un līniju.

* Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti.

* Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo.

* Izlīdzināt komunikāciju jebkurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

* Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jebkuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

* Lai apgūtu šo metodi nav nepieciešamas zināšanas vai iemaņas zīmēšanā vai kādās citās mākslas nozarēs.

KAS IR NEIROGRAFIKA

Šis kurss atver vārtus neirografikas pasaulei un dod tālāku iespēju piedalīties šīs metodes apzināšanā, semināros, lekcijās, dažādu algoritmu apmācībās vebināros, apgūt nākošos līmeņus neirografikas skolā Krievijā.

Kurss “Lietotājs” ir pamata bāzes kurss neirografikā

Metodes izveidotājs

Pāvels Piskarevs Ph.D., psihologs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D) Pāvels Piskarjevs ir neirografikas metodes autors, Radošās psiholoģijas institūta dibinātājs, psiholoģijas zinātņu doktors, profesors, toposofs, arhitekts

Mājas lapa

Programma

14. oktobris

Tiešraides ieraksts

28. oktobris

18:00 - 21:00

3. novembris

18:00 - 21:00

Neirografika – par metodi, tās vēsturi, metodes radītāju, neirografikas skolu un iespējām tālākai attīstībai.

Neirografikas darbības koncepts un 10 bāzes principi.

3 dažādas versijas bāzes algoritmam “Ierobežojumu noņemšana”

Algoritms “Nolūka atklāšana”

Individuālās zīmējumu sērijas veidošana

3 nodarbību cikls, kopā 8 stundas + 1 stunda supervīzija

Saruna ar kursa vadītāju

Tas dos iespēju piedalīties milzīgi plašā neirografikas algoritmu pasaulē, sniegs piekļuvi pasaules neirografikas lietotāju slēgtajai grupai FB, kā arī mācīties tālāk par neirografikas speciālistu vai instruktoru, kouču.

Lai saņemtu sertifikātu pēc kursa apgūšanas, jāiesniedz 4 darbi ar pilnu aprakstu, piedaloties tiešraidēs saņemsiet supervīziju nodarbību noslēgumā, ja kursā piedalīsieties ierakstos, tad nosūtot visus darbus un aprakstus vienā vēstulē atzīmējot :

Dzīves elpa Lietotājs

Uz e-pastu: nglatviaprof@gmail.com

Kursa beigās ir iespējams saņemt skolas sertifikātu

A4 zīmēšanas papīrs, melns marķieris, krāsainie zīmuļi vai flomasteri.

Kas jāsagatavo uz nodarbību

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, estētikas trenere.

Kristīne Vallere

Neirografikas un neirostrukturēšanas instruktore, estētikas trenere no 2018, Radošās psiholoģijas institūta supervizore. Pirms trīs gadiem biju pirmā, kas piedāvāja kursu "Lietotājs" latviešu valodā, no tā laika esmu novadījusi vairāk kā 20 bāzes kursus. Pa šiem gadiem šī metode ir attīstījusies un pilnveidojusies, tāpēc instruktoriem nākas sekot līdz izmaiņām un nodot to arī saviem studentiem. Es vienmēr esmu par ētisku un pareizu neirografikas izmantošanu, bāzes kurss "Lietotājs" ir paši pamati, kas būtu jāzin, lai pilnvērtīgi izmantotu šo spēcīgo instrumentu kvalitatīvi un redzētu rezultātus realitātē.

Kursa vadītāja

Cik Latvija šobrīd ir beiguši šo kursu apmeram?

Latvijā neirografikas profesionāļi uz šo brīdi ir ap 20 esošie un topošie instruktori un estētikas treneri, kas drīkst pasniegt visus algoritmus un meistarklases, un vēl vairāk speciālistu, kas izmanto šo metodi savā profesionālājā darbībā.

FB grupā: Neirografiķi Latvijā var satikt šīs metodes lietotājus un profesionāļus, uzzināt par visām aktivitātēm, kas notiek latviešu valodā, kā arī apmainīties pieredzē. Katru gadu, uz neirografikas dzimšanas dienu, 29.aprīlī, tiek organizēta on-line konference, kuru šogad noskatījās vairāk kā tūkstots skatītāji.

Neirografikas fenomens ir tās vienkāršībā, ja izprot tās bāzes algoritmu, tad šo metodi var izmantot lidmašīnā, sēžot sastrēgumā, gaidot rindā pie ārsta, nav nepieciešami nekādi palīginstrumenti, tikai marķieris un kāds papīra gabals.

Kāpēc, tavuprāt, šī kustība un metodes apgūšana nemazinās, bet iet plašumā? Kur ir tās fenomens?

Skaistums izglābs pasauli! Nav jābūt māksliniekam, lai varētu izmantot neirografiku, ir tikai nepieciešama drosme paņemt rokās melnu marķieri un uz baltas lapas uzvilkt pirmo līniju un dialogs ar saviem neironu savienojumiem var sākties. Mēs varam pārzīmēt pilnīgi visu un ar laiku, nepamanot kā, viss nomainās arī realitātē, ja ne notikumi, tad attieksme noteikti un tas ir galvenais pirmais solis uz labāku dzīvi.

Kā šī metode darbojās uz mums?

Ko saka tie, kas jau iepazinuši neirografiku?

atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme

Šobrīd nav tas vieglākais laiks uz šīs planētas un cilvēku pašu rokās ir veidot jauno pasaules kārtību un visvieglāk ir to uzzīmēt, noapaļot un pievienot jaunas krāsas. Mēs nevaram izmainīt sistēmas, kas valda pār cilvēkiem, bet mēs varam sākt ar sevi un pasaule ap mums sāks mainīties

Kāpēc šobrīd tā ir aktuāla ?

Reģistrējies tūlīt!

ONLINE 14., 28. oktobrī un 3. novembrī

130.00€

90.00€

  • 3 nodarbību cikls, kopā 8 stundas + 1 stunda supervīzija "Dzīves elpas" akadēmijā
  • Ja nokavēsi tiešraidi vai vēlreiz vēlēsies pārskatīt - būs pieejams tiešraides ieraksts
  • Kursa beigās ir iespējams saņemt skolas sertifikātu, kas dos iespēju piedalīties milzīgi plašā neirografikas algoritmu pasaulē, sniegs piekļuvi pasaules neirografikas lietotāju slēgtajai grupai FB
IELIKT GROZĀ

-30%

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

7+

Pastāvēšanas

ilgums

500+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji