Kristīne Vallere

Neirografikas
ON-LINE RETRĪTS

ATVER VĀRDA SPĒKA VĀRTUS

Retrīta sākums 20. Maijā

2 Nodarbības

20. un 26. Maijā

Online

(teorija + prakse)

Retrīta mērķis

Ar neirografikas palīdzību uzlabot vai harmonizēt savu mijiedarbību ar cilvēkiem sev apkārt, sākot no īpaši tuviem līdz sekotājiem internetā.

Dzīvojot ar dabu vienā ritmā cilvēkam ir iespēja sev palīdzēt būt dabiskākam, tuvākam savai patiesai būtībai. Nav atšķirības, ir tikai patiesa izpausme un vai tā vibrē ar otru vai nē !

Ik viena cilvēka pasaules redzējums veidojās atkarībā no savas personīgās komunikācijas pieredzes un piederības ticībai, reliģijai, dzimtai vai tautai. Ar marķieri rokās var izlīdzināt šos mistiskos mezglus pašos pamatos. Šis ir labākais laiks gadā, lai mēģinātu izmainīt savas domas, vārdus un rīcības komunikācijā ar sevi un citiem.

Tieši šobrīd?

Saule 20.maijā pāriet dvīņa zvaigznājā, ik katra diena šajā laikā mums atļauj daudz vieglāk atrisināt jebkuras komunikācijas problēmas, gan vairākās dzīvēs krātās vai netīšā strīdā ar sirdsdraudzeni, gan kašķi ar vīru, bērniem. Labs laiks, lai pavērotu savu runas dabu, domu spēku.

Mēs tiksimies 1.Saules dienā un Pilnmēnesī. Līdz pat 21.jūnijam būs laiks ieraudzīt, mainīties, domāt, teikt, runāt, klusēt, izlīdzināt, izārdīt, salāpīt. Harmonizēt savu saziņu ar citiem cilvēkiem uz šīs Zemes.

Ko iegūsi no šī retrīta to apjautīsi pāris nedēļas pēc!

Saruna ar retrīta vadītāju

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, estētikas trenere.

Kristīne Vallere

Neirografikas un neirostrukturēšanas instruktore, estētikas trenere no 2018, Radošās psiholoģijas institūta supervizore. Pirms trīs gadiem biju pirmā, kas piedāvāja kursu "Lietotājs" latviešu valodā, no tā laika esmu novadījusi vairāk kā 20 bāzes kursus. Pa šiem gadiem šī metode ir attīstījusies un pilnveidojusies, tāpēc instruktoriem nākas sekot līdz izmaiņām un nodot to arī saviem studentiem. Es vienmēr esmu par ētisku un pareizu neirografikas izmantošanu, bāzes kurss "Lietotājs" ir paši pamati, kas būtu jāzin, lai pilnvērtīgi izmantotu šo spēcīgo instrumentu kvalitatīvi un redzētu rezultātus realitātē.

Retrīta vadītāja

Kam tieši šis retrīts ir domāts

  • tam, kam grūti pateikt to ko domā;
  • kas runā ar citu cilvēku vārdiem;
  • kas sevī tur miljards nepateiktu vārdu;
  • kas veido tūkstošiem dialogus sevī, bet satiekot to cilvēku nepasak neko;
  • kas iesprostojis savu komunikācijas varoni krātiņā un kaujas (diologa) laukā noklusē , lai nesāpinātu, neievainot, nepazemotos.

Kam šis retrīts nav paredzēts?

Kam liekas, ka viņi ir vislabākie uz pasaules!

Balstoties uz pieredzi darbā ar sevi, esmu izveidojusi šo retrītu. Manā dzīvē šobrīd tā ir ļoti aktuāla tēma, tāpēc, varbūt būšu kaila savā atklātumā, bet caur šīm atklāsmēm vēlos iedrošināt arī citus… mēģināt iziet no savām robežām! Teikt to, kas ir uz sirds! Vēlos teikt, ka šī tēma ir izveidojusies tieši šādā formātā pirmo reizi, taču ir balstīta uz vairāku gadu pieredzi darbā ar sevi un cilvēkiem.

Kristīne par šo retrītu un savu pieredzi

Kā norisināsies retrīts

20. Maijs

18:00 - 21:00

1.nodarbība

Mēs tiekamies 20.maija vakarā , kad Saulīte ieies Dvīņu zvaigznājā, 1.Saules dienā. Kā vēsta Saules dienrādis, šajā dienā ieliec darbos visu savu enerģiju un uzņemies atbildību par savām vēlmēm.Dvīņu zvaigznājs atver iespēju vieglāk sarunaties, piedod vieglumu mijiedarbībai ar citiem; pieaicina siltos vējus, lai atbrīvotu dvēseles dziļumos krātus neizteiktos vārdus.Kā visa daba šobrīd skan putnu dziesmās, sprāgstošos pumpuros un zemes kukainīšu rosībā.Aicinu uz septiņu dienu ceļojumu pie sevis ar marķieri rokā uz baltas ,tīras lapas.Ar neirografikas palīdzību dziedināt to dvēseles daļu, kas sāp par nepateiktiem vārdiem, neizskaidrotām situācijām, aizvainojumā par citu teikto, vientulības dziļumu nespējā pateikt kā jūtos. Atdosim visus izsāpētos diologs baltai lapai, lai pēc nedēļas atvērtus sava Vārda spēka vārtus.

20. Maijs

18:00 - 21:00

26. Maijs

18:00 - 21:00

26. Maijs

18:00 - 21:00

1.nodarbība

2.nodarbība

Mēs tiekamies 20.maija vakarā, kad Saulīte ieies Dvīņu zvaigznājā, 1.Saules dienā. Kā vēsta Saules dienrādis, šajā dienā ieliec darbos visu savu enerģiju un uzņemies atbildību par savām vēlmēm. Dvīņu zvaigznājs atver iespēju vieglāk sarunāties, piedod vieglumu mijiedarbībai ar citiem; pieaicina siltos vējus, lai atbrīvotu dvēseles dziļumos krātus neizteiktos vārdus. Kā visa daba šobrīd skan putnu dziesmās, sprāgstošos pumpuros un zemes kukainīšu rosībā. Aicinu uz septiņu dienu ceļojumu pie sevis ar marķieri rokā uz baltas, tīras lapas. Ar neirografikas palīdzību dziedināt to dvēseles daļu, kas sāp par nepateiktiem vārdiem, neizskaidrotām situācijām, aizvainojumā par citu teikto, vientulības dziļumu nespējā pateikt kā jūtos. Atdosim visus izsāpētos diologus baltai lapai, lai pēc nedēļas atvērtu sava Vārda spēka vārtus.

Mēs tiekamies 26.maijā, mirklī, kad debesjumā būs pilnmēness, izgaismojot Dvīņu un Strēlnieka zīmi. Šajā laikā iekšējais Gara skolotājs ir vislabāk sadzirdams un ļauj realitātē vīt jaunas līnijas savas dvēseles ceļos. Stiprināsim savu spēju izteikt to dziļumu, kas mīt iekšējos dialogos. Atļaut runāt to, ko patiesība vēlās. Būt par sevi! Atvērt savu vārdu spēku!

7 vakari kopā

Starp nodarbībām katru vakaru veltīsim sev kādu mirkli, lai pa solim tuvotos savai vārda un domu brīvībai. Tie būs 7 zīmējumi katrai dienai, ko veiksim patstāvīgi un turpinot komunikāciju Dzīves elpas FB slēgtajā grupā.

2.nodarbība.

Mēs tiekamies 26.maijā, mirklī, kad debesjumā būs pilnmēness, izgaismojot Dvīņu un Strēlnieka zīmi, Šajā laikā iekšējais Gara skolotājs ir vislabāk sadzirdam un ļauj realitātē vīt jaunas līnijas savas dvēsele ceļos. Stiprināsim savu spēju izteikt to dziļumu , kas mīt iekšējos dialogos. Atļaut runāt to, ko patīsība vēlās. Būt par sevi! Atvert savu vārdu spēku !

7 vakari kopā

Starp nodarbībām katru vakaru veltīsim sev kādu mirkli, lai pa solim tuvotos savai vārda un domu brīvībai. Tie būs 7 zīmējumi katrai dienai, ko veiksim patstāvīgi un turpinot komunikāciju Dzīves elpas FB slēgtajā grupā.

Ieteicamas kaut minimālas zināšanas neirografikā !

!

Uz nodarbībām būs nepieciešams:

Vairākas zīmēšanas lapas A4, 7 A5 zīmēšanas lapas, marķieri, flomāsteri, zīmuļi. Jebkuras formas, gaišo toņu zila svece, zila salvete, zāļu tēja (tie augi, kas tajā dienā tev nāk pretī).

Kas vēlās, līdz otrai nodarbībai var iesūtīt savu dzimšanas datumu, un varēs uzzināt kādā zīmē atradās planēta Merkurs dzimšanas brīdī, kas atbild par komunikāciju. Klasiskā astroloģija.

TIEKAMIES NEIROGRAFIKAS ONLINE RETRĪTĀ

"Atver Vārda spēka vārtus"

73.10€

86.00€

  • Piekļuve 2 nodarbībām - tiešraidēm
  • Piekļuve Facebook slēgtajai retrīta grupai
  • Ja nokavēsi kādu no tiešraidēm - būs pieejams tās ieraksts

-15%

IELIKT GROZĀ

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

7+

Pastāvēšanas

ilgums

500+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji