Meteņu Laika neirografikas rituāls

Savu sapņu un ieceru atdzīvināšana

PIETEIKTIES
3 vakaru programma
Evertu Kristīne

4., 5., un 6. februārī

Evertu Kristīne aicina 3 Meteņu Laika vakarus veltīt savu sapņu un ieceru atdzīvināšanai ar neirografikas palīdzību, un radoši parūpēties par savu jaunā gada auglību, labklājību un veselību!

Metens sola saltas dienas,

Solās visu sasaldēt.

Krausim malku vezumā,

Vedīsimi meteņam,

Lai sakur lielu guni,

Lai sasilda pasaulīti.

Evas un Evertu Kristīnes saruna

Meteņu laika rituāli

Uguns kuršana

Ūdens rituāli

Auglības rituāli

Masku gājieni

Uguns rituāli, simboliska gaismas vairošana, ugunskuru dedzināšana, pērnā gada Līgo vainagu dedzināšana, lai rādītu Saulei ceļu. Meteņu Laikā cilvēks vienmēr cenšās sasildīt gaisu, raidīt prom ziemu un kūtrumu, piesaukt saulīti un siltumu.

Šajā laikā upes un ezeri sāk pāriet no ledus ūdenī, tāpēc pirts rituāli un laistīšanās ar ūdeni nes svētību, veicina auglību un veselību.

Kad gaiss ir sasilis, zeme un ūdens atmodies, laiks veicināt auglību ar dančiem, kāju rībināšanu - dunēt pa zemi kā tādam pērkonam, lai zemīte mostos un tiktu vairots viss labais un labklājība.

Maska ir logs uz citu pasauli, tā veido saikni starp debesīm un veļu valstību, tāpēc Meteņos dodas gājienā, maskojas ārpus mājas, lai garus neievestu mājās. Un jo tālāk ciemojas, jo labāka raža gaidāma, kā arī, lai veicinātu auglību, jābūt jautriem un jāampelējas.

Sarīko savu Meteņu Laika rituālu, kur kopā degsim svecītes (kursim siltu Met - Uguni) un uz lapas ar marķiera palīdzību izdejosim katrs savu labklājības (auglības) deju.

#NeirografikaStrādā

Neirografika ir visvienkāršākais un radoši krāšņākais veids, lai atbrīvotu galvu no veciem prāta mezgliem, lai atbrīvotu savus neironus no tiem savienojumiem, kas atbild par bailēm, aizvainojumiem, kolektīvās bezapziņas "smoga", prāta un Ego spēlītēm un "miglas", ko iesēj mūsu realitātē iluziorā pasaule.

Meteņu laiks ir tik burvīgs laiks Saules rata ciklā, kur ieraudzīt savu autentisko būtību, pietuvoties savam patiesajam ES un no tā punkta pavērties sev apkārt.


Kas es esmu - savas dzīves radītājs vai vergs? Kā es vēlos sevi redzēt šajā Saules gadā? Kāda ir mana šī brīža labākā versija? ES uzņemos atbildību par savām vēlmēm un sapņiem! Esmu gatava realizācijai!


Meteņi ir plānošanas laiks, ko sēsi, ko pļausi, ko ārā mest, ko saglabāt, ko radīt no jauna. Ar Saules celšanos virs horizonta pēc Lielās dienas, vairs nebūs laiks plānošanai, būs jāsāk rīkoties! Izmantojot dažādas estētiskā koučinga metodes un neirografiku ir iespējams izplānot un sastrukturizēt savus sapņus, pietuvināt realizācijai.

TIEKAMIES TRĪS METEŅU LAIKA IZPAUSMES VAKAROS

Lai piedalītos nepieciešamas kaut minimālas zināšanas neirografikā.

Lai skaidrāk redzētu savus mērķus un to realizācijas iespējas, vērtīgi ir atbrīvot sevi un telpu sev apkārt, no liekā.


Pirms Meteņa pēdējo reizi gāja ķekatās un tad nolika maskas, lai atgrieztos realitātē, lai gatavotos jaunā Saules gada cēlienam.


Ar trīs neirografikas, neiro skiču un estētiskā koučinga tehnikām atbrīvosim savas “maskas” aiz kurām bijām diezgan ērti iekārtojušies, lai tuvotos savai autentiskajai būtībai, attīrītu to no nevajadzīgiem prāta mezgliem un izdzīvotām emocijām.

4. FEBRUĀRIS 18:00 - 21:00

Mies - Metis

1. vakars

Dieva dotās ieceres – Metus, metīsim tālumā, lai audumu aizpildītu ar Māras bagātības un piepildījuma zelta dzīpariem, liekot galā Zelta pogu –Saulīti.


Caur trīs neirografikas tehnikām un meditāciju izrakstīsim īpašos rakstus savā 2022.gada versijā.

5. FEBRUĀRIS 18:00 - 21:00

Met - Metis

2. vakars

Ar neirografikas, neiroskiču un estētiskā koučinga tehnikām saliksim gada plānu uz Laika līnijas, lai visam pietiek laika, telpas un struktūras ejot uz mērķa īstenošanu.


Izveidosim neiro kalendāru ar mērķu realizāciju.

6. FEBRUĀRIS 18:00 - 21:00

Laik - Metis

3. vakars

Nodarbībām nepieciešamais: Kādu sev īpašu sejas eļļu vai masāžeļļu ko ērti uzziest uz sejas; Zilu, baltu vai tirkīzzilu piramīdveidīgu sveci (der arī parasta cilindra); A4 zīmēšanas lapas; Marķieri, zīmuļi vai flomasteri.

Pirms atdzimt jaunajā, ir vērtīgi savu ķermeni un prātu attīrīt no liekā, sagatavot to jaunajam, tāpēc iesakām, lai veicinātu dziļākus procesus, ieplānot uz šīm trīs dienām atslodzes programmu vai kādu askēzes pārvarēšanu.

Šo trīs dienu laikā dalībniekiem es ieteiktu jebkura veida, sev tuvāko atslodzes programmu:

- atturēties no smagiem ēdieniem;

- papildus izvēlēties kādas sporta aktivitātes;

- peldēties katru rītu vai brist pa sniegu ar basām kājām;

- dzert vairāk ūdeni.


Katram pēc savām iespējām un rūdijuma.

Galvenais uzdevums ir iegūt skaidru galvu un spēcināt savu iekšējo redzējumu, dzirdējumu un jušanu.


Esot lielākā askēzē no ikdienišķā var piekļūt dziļākajiem resursiem.”

Ir tāds teiciens, ka "zivis pūst no galvas", un jebkurā attīrīšanās kūrē vai diētā ir jāsāk ar galvu, lai gūtu vispār kādu rezultātu.

IZVĒLIES SAVU DALĪBU KOPĀ BŪŠANAI

30% atlaide izzudīs pēc:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
1. vakars | 04.02.2022.

32.50 €

NODARBĪBA

 • Trīs vakaru tiešraižu nodarbību IERAKSTI;
 • Kopā vairāk kā 9h kopā būšana;
 • PIekļuve nodarbībām savā akadēmijā;

97.50 €

3 VAKARU KOMPLEKTS

IELIKT GROZĀ

97.50 €

 • Piekļuve konkrētās nodarbības tiešraides IERAKSTAM;
 • Piekļuve apguvei savā akadēmijā.
2. vakars | 05.02.2022.
3. vakars | 06.02.2022.

TOP IZVĒLE

Kristīne Vallere

Evertu Kristīne

 • Neirografikas instruktore - koučs;
 • Vairāku neirografikas autortehniku radītāja;
 • Astroloģe;
 • Pirtniece;
 • "Laika Rata pietura Evertos" organizatore

Katru gada plānošanu veidoju Meteņos, neirografiski izzīmējot gada vēlmes uz kalendāra. Racionāli un strukturēti. Tad savus izmestos metus ieaužu savās zvaigšnu seģenēs jeb neironu ceļos, zīmējot vairākus zīmējumus, līdz sajūtu psihiskās enerģijas pārsvaru pār prāta diktētām dogmām, tad jūtos gatava savu vēlmju realizācijai. Šadu plānošanu veicu pēdejos 5 gadus un līdz šim viss ir izdevies! Šogad to darīšu kopā ar Jums!

KAS JĀSAGATAVO UZ NODARBĪBĀM?

Kādu sev īpašu sejas eļļu vai masāžeļļu ko ērti uzziest uz sejas, Zilu, baltu vai tirkīzzilu piramīdveidīgu sveci (der arī parasta cilindra), A4 zīmēšanas lapas, Marķieri, zīmuļi vai flomasteri.

VAI BŪS PIEEJAMI TIEŠRAIŽU NODARĪBU IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti parasti ir pieejami 48h - 72 stundu laikā pēc nodarbības noslēguma, ja negadās kādi īpaši apstākļi. Tāpat Jūs arī saņemsat informātīvu vēstuli savā e-pastā par ieraksta pieejamību savā akadēmijā.

CIK ILGI MAN BŪS PIEEJAMI NODARBĪBU IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti ir pieejami Dzīves elpas akadēmijā neierobežotu laiku.

Neirografika ir metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.

KAS IR NEIROGRAFIKA?

 • Šī metode apvieno domu un līniju.
 • Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti.
 • Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo.
 • Izlīdzināt komunikāciju jebkurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.
 • Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jebkuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.
 • Lai apgūtu šo metodi nav nepieciešamas zināšanas vai iemaņas zīmēšanā vai kādās citās mākslas nozarēs.

Uzzīmēt var visu: notikumu līnijas, dzīves apstākļu mezglus, kustību trajektoriju Laikā, grafiskus risinājumus sarežģītiem uzdevumiem komunikācijā. Uzzīmēt un pārzīmēt, noņemot iekšējos, visu dzīvi vai pat vairākās dzīvēs krātos ierobežojumus. Var radīt tādu savas dzīves zīmējumu, kuru Visums uztvers kā instrukciju, kas jāizpilda. Sekojot konkrētai algoritma secībai, iespējams izmainīt esošos neironu savienojumus par jauniem, dodot tiem uzdevumus, kuri padara realitāti daudz harmoniskāku un dzīvi – baudāmāku.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

8+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

Atbalsta e-pasts: dziveselpa@dziveselpa.lv