LIELĀS DIENAS GAIDĪŠANAS MISTĒRIJA

PIETEIKTIES
3 vakaru programma
Evertu Kristīne

„Trīs rītiņus Saule lēca sarkanā kociņā”

16., 17. un 18. martā

Sadzīves maģija un neirografikas METODES Saules gada sagaidīšanai, lai vieglāk uzsākt jaunus savas dzīves projektus...

Evertu Kristīne aicina uz Lielās dienas gaidīšanas mistēriju, lai maksimāli sagatavotos celties, mosties un iznākt no savām ziemas migām Gaismā un uzsākt spožu, skaistu deju virs horizonta visas vasaras garumā.


Evas un Evertu Kristīnes saruna

Senie ārieši par gada sākumu uzskatīja nevis 1. janvāri, bet pavasara saulgriežus, kad Saule atkal un atkal Lielās dienas rītā – 20. vai 21. martā – atgriežas sākuma punktā. Bet patiesībā jau mēs līdz ar Zemi atgriežamies sākuma punktā un drīkstam sākt atkal visu no jauna, tikai ar vēl lielāku pieredzi nekā iepriekš. Pavasaris ir dots, lai vieglāk sāktu jaunus projektus un lietas, lai pamodinātu sēklu jaunam ciklam.Pēdējās piecas dienas pirms Lielās dienas tiek devētās par Klusajām jeb tukšajām dienām, kad Saulei nav enerģijas, jo tā ir kā bērniņš pirms dzimšanas, kas smeļas spēku Radību kulminācijai. Šīs dienas labi pavadīt gavējot , tīrot māju, meditējot, sastrukturējot savus iekšējos resursus, lai ar pilnu jaudu uzplauktu kopā ar pumpuriem.

Ejot roku rokā ar saules ritmu, var iegūt vairāk spēka un padarīt gaišāku savu ikdienu. Saule ir dzīvības un spēka avots, neviena sēkliņa bez tās nevar uzdīgt!

"Iekams iesi dabā sagaidīt jauno Saules gadu, nāc izzīmēt to savā iekšējā kosmosā!"

Ar neirografiku un senām paražām raidīsi prom savus iekšējos „bubuļus”, kas vēl aizķērušies, izpurināsim ziemas „kažokus”, lai iekārtu dziļāk skapī, līdz nākamai ziemai. „Kažoki” – ziemā mēs dzīvojam iekšējā pasaulē, vēršoties pie garīgā spēka, audzējam savu gudrību un viedumu; dzīvojam sev. Līdz ar Saules celšanos arī cilvēki uzsāk ceļu ārpus sevis - cilvēkos. Jaunas iepazīšanās, jaunas sēklas, projekti, svētki un dzīvot prieks.


Nodarbībai nepieciešams:

A4 formāta lapas, marķieri, zīmuļi, flomāsteri, tieva vaska svecīte (piem. baznīcas vai eglīšu).

Mirklis pirms sākuma.

Dziļākā Tumsa.

Klusums.

1. VAKARS - 16. MARTS

18:00 - 21:00

Zaļajā ceturtdienā tiks gatavots īpašais melnais sāls, gan aizsardzībai, gan veselībai, gan lai atvairītu skauģus. „Bursimies” ar marķieri rokās uz baltas lapas, gan uzzināsi vairākas receptes no seno saimnieču sadzīves „maģijas” grāmatiņas.


Nodarbībai nepieciešams:

A4 formāta lapas, marķieri, zīmuļi, flomāsteri, sauja paša rupjākā sāls, jums pieejamie vai mīļākie sausie augi (piparmētra, raudene, kumelīte u.c), 1 ēd. karote rudzu vai zirņu milti, drānas gabaliņš (vislabāk sarkanīgos toņos) un apmēram 20cmx20cm.

Zaļās ceturtdienas priekšvakars. Spēka talismani. Aizsardzība.

2. VAKARS - 17. MARTS

18:00 - 21:00

Ar neirografikas metodēm atvērsim savus pavasara kanālus, kas ļaus piedzimt mūsu ziemas laikā auklētiem sapņiem un plāniem. Piešķilt starta uguni šī gada Zelta enerģijas – virzemes, dzīvības laikam. Baudīt dzīvi - izgriest krūtis uz āru, pacelt degunu augstāk un iet pasauli izdaiļot!


Nodarbībai nepieciešams:

A4 formāta lapas, marķieri, zīmuļi, flomāsteri, 1 vai vairākas cieti novārītas nenomizotas olas. Kādas sēkliņas, ko iestādīt podiņā vai kastītē (piem. ķirbja sēkliņa vai kādu puķu sēkliņas, ko vasarā izstādīt laukā vai uz balkona).

Sievietes Atdzimšana.

Pilns Mēness pirms

Saules dzimšanas.

3. VAKARS - 18. MARTS

18:00 - 21:00

Lai piedalītos nodarbības nepieciešamas kaut minimālas zināšanas neirografikā.

KAS IR NEIROGRAFIKA?

Neirografika palīdz ielūkoties sevī un ieraudzīt risinājumus emocionāliem sastrēgumiem. Neirografika ir visvienkāršākais un radoši krāšņākais veids, lai atbrīvotu galvu no veciem prāta mezgliem, lai atbrīvotu savus neironus no tiem savienojumiem, kas atbild par bailēm, aizvainojumiem, kolektīvās bezapziņas "smoga", prāta un Ego spēlītēm un "miglas", ko iesēj mūsu realitātē iluziorā pasaule.


Neirografika ir ātrs un vienkāršs veids, kā formēt jaunu realitāti, caur radošumu transformēt pasauli sev apkārt, izmainīt esošo uz vēlamo. Kad iemācies vilkt līniju negaidītā virzienā, arī dzīvē kļūst vieglāk virzīties tajā jomā, kur iepriekš bija grūtības. Zīmēšana palīdz aktivizēt iekšējo enerģiju, transformēt problēmas neapzinātā līmenī, nojaukt barjeras, harmonizēt un dziedināt.

Kā atzīmēt Saules gada sākumu?

Ideālā versijā 19.marta vakarā ieiet pirtī, sarīkot kādas attīrošas ūdens procedūras, sapost māju.

20. martā ir pēdējais Saules gada saullēkts.


> iet kontrastu dušās,

> peldēties dzestrajos pavasara ūdeņos,

> kurināt attīrošo uguni

> vai veikt kādu sev pieņemamu rituālu, lai atbrīvotu pēc iespējas vairāk vietas, kur sasmelties jaunā saules gada gaismu.


Tas jāpaspēj līdz 17:35, kad Saulīte norietot ieiet Auna zīmē. Šajā mirklī, kā jau jaunajā gadā pienākas, var rakstīt vēlmju vēstules, zīmēt kolāžas, stāvēt kalna galā un gavilēt.

21. marta saullēktā plkst. 06.22 iesākas jaunais Saules gads.


1.saules diena. Šajā mirklī svarīgi būt vertikāli, kaut vai gultā stāvot kājās, bet vislabāk kāda kalna galā un ieraudzīt pirmo saules staru uz sava degungala, apzināti ieelpot Lielās dienas gaismu ar visu ķermeni, izvēdināt plaušas – nodziedot sveicienu saulei, izkliegties, lai dziļāk var ieelpot. Krāsot olas, šūpoties, priecāties un līksmot, dāvināt apskāvienus saviem mīļajiem.

22. marta rīts ir trešais spēka rīts, kad nostiprināties, sazemēties, nostāties droši uz jaunā ceļa.


Rīts labs meditācijām, dažādām sazemējošām, ar fizisko ķermeni saistītām praksēm; pastaigām mežā, sarunām ar kokiem; klausīties putnus un vērties debesīs.


Sajust sevi brīvu, tai pat laikā, droši stāvot uz zemes, jo esi CILVĒKS!

IZVĒLIES SAVU DALĪBU KOPĀ BŪŠANAI

25% atlaide izzudīs pēc:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
1. vakars | 16.03.2022.

32.50 €

NODARBĪBA

  • Piekļuve trīs vakaru tiešraižu nodarbību ierakstiem;
  • Vairāk kā 9 stundu kopā būšana;

97.50 €

3 VAKARU KOMPLEKTS

IELIKT GROZĀ

97.50 €

  • Piekļuve konkrētās nodarbības tiešraides ierakstam savā akadēmijā;
2. vakars | 17.03.2022.
3. vakars | 18.03.2022.

TOP IZVĒLE

Tiešraides ieraksti

Tiešraides ieraksti

Atsauksmes no iepriekšējiem neirografikas notikumiem

atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme

Kristīne Vallere

Evertu Kristīne

  • Neirografikas instruktore - koučs
  • Neirografikas supervizors
  • Astroloģe
  • Pirtniece
  • "Laika Rata pietura Evertos" organizatore

“Es ticu – mūsu senči zināja, ko dara, dzīvojot pēc saules ritma. Es jau ļoti sen dzīvoju pēc saules kalendāra. Man ļoti palīdz tas, ka eju roku rokā ar saules ritmu. Tā iegūstu vairāk spēka, padaru gaišāku savu ikdienu. Mūsu sētā svinam visus saules godus. Ko daba izstāsta, tā arī darām. Saulgriežos godājam visu dienu – no saullēkta līdz rietam. Tagad gaidām pavasara saulgriežus - tas ir īstais jaunais gads, kad saule sāk savu ceļu virs horizonta.”

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

VAI BŪS PIEEJAMI TIEŠRAIŽU NODARĪBU IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti parasti ir pieejami 48h - 72 stundu laikā pēc nodarbības noslēguma, ja negadās kādi īpaši apstākļi. Tāpat Jūs arī saņemsat informātīvu vēstuli savā e-pastā par ieraksta pieejamību savā akadēmijā.

CIK ILGI MAN BŪS PIEEJAMI NODARBĪBU IERAKSTI?

Nodarbību ieraksti ir pieejami Dzīves elpas akadēmijā neierobežotu laiku.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

9+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji

Atbalsta e-pasts: dziveselpa@dziveselpa.lv