Atpakaļ

JANA REĶE. Nodarbību cikls. Sešas dvēseles mācības jeb viedums aiz dualitātes. FEBRUĀRIS.

Responsive image

Cikla abonementa cena: 60.00€ 51.00€

Ielikt grozā

Katru mēnesi Tu vari iegādāties abonementu uz konkrētajā mēnesī paredzētajām nodarbībām

Piedāvātais apbonemets ir par februāra mēneša nodarbībām.

Janvāra mēneša nodarbību abonements pieejams šeit 

Kurss sastāv no  8 maksas nodarbībam. ( mācības notiek janvārī un februārī)

____________________________________ 

 

Mēdz teikt, ka vienalga kas tu esi un cik daudz tu savā dzīvē paveic, ja tu neizdari to vienu galveno lietu, galveno darbu, dēļ kura tu šeit esi atnācis, visam pārējam nebūs nekādas nozīmes.

SEŠAS LIELĀS DVĒSELES mācības ir ceļš uz iekšējo viedumu, gudrību, kas slēpjas aiz visām dualitātēm. Ieskatīsimies dziļi savā un sev tuvo cilvēku pasaulēs un tās paternos, atklāsim dvēseles mācības - norādes, kas mums palīdz atrast savu ceļu, savu virzienu, izdarīt izvēles, pieņemt lēmumus, mainīt dzīves, atjaunot sevī harmoniju, citiem vārdiem - atgūt saikni ar savu dziļāko patiesību.

Šis kurss jums palīdzēs salikt galvenos akcentus, noteikt savas patiesās vērtības, apzināties galvenos dzīves uzdevumus un mācības, kā arī savas dvēseles gudrību un spēku.

 

Šī kursa laikā atklāsim:

 

  • viedumu, kas slēpjas aiz visām lielajām dualitātēm, pretrunām, pretmetiem, rakstiem un paterniem ar kuriem savā dzīvē saskaramies;
  • iekšējo bagātību, instrumentus un resursus, kas ir jūsu rīcībā jau no dzimšanas, tādēļ bieži nenovērtēti vai pat nepamanīti;
  • to galveno virzienu, tiecību, uz kura piepildījumu tiecas visa jūsu būtība.

 

Jana Reķe:

"Caur 6 lielajām dvēseles mācībām dalīšos ar astropsihologa prakses laikā iegūtajām zināšanām par cilvēka dabu un dvēseles nospiedumiem tajā, kā arī zināšanām un pieredzi, kas ir ārpus laika un kādas sistēmas. Šī kursa pamatā tiks izmantoti astroloģijas arhetipi, bet pats kurss orientēts uz dzīļu psiholoģiju un garīgo izaugsmi. Stāstīšu saprotami par sarežģīto un tas būs noderīgi gan ar, gan bez priekšzināšanām astroloģijā vai līdzīgās ezotērikas nozerēs."

Atsevišķu dualitāšu izzināšana ir ieplānota:

 

Janvārī

1. nodarbība. -  Ievadnodarbība.
2. nodarbība . - Attiecību ass - identitātes ceļš (Auns-Svari)
3. nodarbība . - Resursu ass - pieķeršanās ceļš (Vērsis-Skorpions)
4. nodarbība . - Zināšanu ass - izpētes ceļš (Dvīnis-Strēlnieks)

 

Februārī

5.nodarbība -  Realizācijas ass un gādības ceļš (Vēzis - Mežāzis)

Iedziļināsimies vienā no centrālajām tēmām ikviena cilvēka dzīvē - vecāku un bērnu attiecības, vairāk izceļot mūsu iekšējo psiholoģisko vecāku un iekšējo psiholoģisko bērnu. Citiem vārdiem, par dvēseles evolūciju, ejot REALIZĀCIJAS jeb gādības ceļu.


6. nodarbība - Radošuma ass - individualizācijas ceļš (Lauva-Ūdensvīrs)

Ļaušanās impulsam un radīt, radīt ko tādu, kas līdz šim vēl nav radīts, kaut ko tādu, kas tīrā un nepastarpinātā veidā plūst no jūsu būtības, atklājot cik patiesi bagāta ir jūsu sirds un dvēsele. Šī tēma būs aktuāla visiem, kuriem RADOŠUMS ir viena no lielajām dzīves tēmām.


7. nodarbība - Kalpošanas ass - mīlestības ceļš (Jaunava-Zivis)

Iepazīsimies ar vēl vienu no lielajām dvēseles mācībām - Kalpošanas jeb NODERĪGUMA vai Mīlestības ceļš, kurš sevī ietver dalīšanos un apziņu, ka visbagātākie mēs jūtamies tad, kad palīdzam un atbalstām, vislaimīgākie - kad esam vajadzīgi un vispiepildītākie - kad varam būt noderīgi.


8. nodarbība - Noslēguma praktiskā nodarbība

Aicinām ikvienu, gan aktīvos, gan pasīvos kursu dalībniekus un interesentus uz noslēdzošo SEŠU DVĒSELES CEĻU - DVĒSELES mācību kursu nodarbību. Iedziļināsimies reālās dzīves situācijas un kā tās risināt, tagad jau zinot savu dvēseles ceļu. 

 

 

Lai skaists un svētībām pieliets laiks!

Dalīties sociālajos tīklos: