Atpakaļ

JANA REĶE. Meditāciju cikls – Sirds pavasaris

Responsive image

 

Lai ievibrētu šo jaudīgo pavasari, piedāvāju skaistas, meditatīvas ceļa zīmes, ceļojumus, kuros smelties gaismu, ticību saviem spēkiem, un noregulēt savu iekšējo kompasu uz visgaišāko, skaistāko un mīlošāko sevis versiju.

1. nodarbība

Jaunmēness meditācijas ceļojums - Dvēseles Dārzs

Jauns Mēness ir vispiemērotākais laiks, lai sāktu uzsildīt un iekustināt jaunus plānus, ieceres, vēlmes un sapņus.
Tādēļ šajā ceļojumā dosimies uz dvēseles dārzu - vietu, kur uzlādēties jauniem sākumiem; kur tavi sapņi un plāni tikai rodas un ir iespēja apraudzīt savus šī pavasara dzinumus.

2. nodarbība

Dziedinošs meditācijas ceļojums sevis pieņemšanai un mīlestībai

Bieži, dziļi personiskās sarunās par mums svarīgo un pašu aktuālāko, nonākam pie slēdziena, ka visa pamatā ir nespēja sevi tā īsti līdz galam pieņemt, akceptēt un, kur nu vēl mīlēt!

To saprotot mēs runājam par to, kā vairot mīlestības enerģiju savā dzīvē, kā paveikt šo, it kā pašu par sevi saprotamo... bet realitātē izrādās, ka mēs paši esam makten veikli dažādu šķēršļu uzradīšanā, lai tikai nebūtu jāpaskatās sev acīs, jāpieņem sevi tādu, kādi esam.

3. nodarbība

Harmonizējošs meditācijas ceļojums – Vienotais Veselums! 

Iekšējā harmonija ir pamatu pamats tam, lai piedzīvotu to ko var dēvēt par laimes sajūtu.
Darbs ar iekšējo harmoniju ir esence, varbūt ambicioza iecere, bet ticu, ka augstākie spēki un tie, kuri atsauksies, būs īstie cilvēki, īstajā vietā un laikā, lai mums visiem kopā izdotos skaists ceļojums pie sevis. Uz vietu, kur harmonijas enerģija ir pieejama mums katram bezgalīgos apmēros. 

JANA REĶE. Meditāciju cikls – Sirds pavasaris

Cikla izvēles iespējas:

Dalīties sociālajos tīklos: