Atpakaļ

IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 1.modulis

Responsive image

30% ATLAIDE

Katru mēnesi Tu vari iegādāties abonementu uz konkrētajā mēnesī paredzētajām nodarbībām

Piedāvātais apbonemets ir par marta mēneša nodarbībām.

Aprīļa mēneša nodarbību abonements pieejams šeit 

Maija mēneša nodarbību abonements pieejams šeit 

Kurss sastāv no  9 maksas nodarbībam. 

___________________________________________________ 

 

IVO PURIŅŠ par šo kursu

"Zinot, kur mēs atrodamies, mēs varam dzīvot bez bailēm. Mēs varam sākt veidot savu dzīvi tādu, kādu gribam to paši, mēs tiekam vaļā no dažādiem māņticīgiem priekšstatiem, no kuriem mums jābaidās par to, ka mums “nosūc” enerģiju, par to, ka ir nelabvēlīga diena, par to, ka mums ir karma, kas jāatstrādā.

No kā veidojas nelabvēlīgas dienas, no kā veidojas karma, no kā veidojas mūsu apziņa, to visu es gribu jums pastāstīt nodarbību ciklā “Laiktelpas maģija” jeb Kalendāra un dzīves zinībās.

Ko tas nozīme? Tas nozīmē to, ka mēs sāksim, nevis ar matemātiskām shēmām, mēs saksim ar pamata izpratni, par globālām lietām, par to, kas ir bailes, kas ir mīlestība, kas esam mēs paši. Sāksim ar izpratni par to, kur mēs atrodamies, kā mēs šeit nokļūstam, no kurienes mēs šeit ienākam, ko mēs šeit darām.

Viena lieta ir dzirdēt par to, ka mēs visi šeit atrodamies skolā, ka visi nākam mācīties. Kādā skolā, kā šī skola darbojas, kas no mums šajā skolā tiek prasīts, kas mums ir jāiemācās, kādi šajā skolā valda noteikumi. To visu es centīšos pastāstīt. Ja mēs zinām skolas kartības noteikumus, mums neatstās klasē pēc stundām, neieliks stūrī, mēs galu galā saņemsim labas atzīmes. Mums ir iespēja iziet no šīs skolas ar skaistu liecību.

Ar ko sākt ievadu zināšanas.

Nodarbībās izmantotas esences no ļoti dažādām ezotērisko zināšanu nozarēm. Jūs gūsiet priekšstatu gan astroloģijas pamat parametros, to kas ir jāzina, lai saprastu to, kā iekārtota šī realitāte un, ko astroloģija ataino no mūsu pasaules iekārtojumā.

Uzzināsiet, kas ir Kabala, kuras ir vienas  no ļoti būtiskām zināšanām par cilvēka esību. Mēs kopā izpratīsim šo te zināšanu būtību, par ko viņas vesta. Kā mēs šo būtību varam sevī integrēt, kā mēs to varam sevī pielietot, kā mums kabalistiskajās zināšanās noslēptā  gudrība var palīdzēt nebaidīties, palīdzēt kultivēt sevī harmoniju un mīlestību

Apgūsim Kalendāra matricu, dzīves matricu, kurā ierakstīti ne tikai stundu, bet arī minūšu saraksti dzīves skolā, kurā ierakstīti gadi, mēneši, dienas. Kādas mācības notiek skatoties stundu sarakstā, ko ataino kalendāra matrica. Kalendārā redzam, ko kurā laikā periodā mēs mācamies, kurā dzīves periodā, kādu attīstības stadiju mēs izejam. Mēs zinām to, ka īstajā laikā viss atnāks, Visums palīdzēs. Mēs cenšamies paņemt to, kas mums šeit un tagad tiek dots. Lai zinātu, kas kurā brīdi, kurā dienā no dzīves mums tiek dots, kalendāra matrica ir jāzin.

Apgūsim arī Taro, kā liktenis zīmogu grāmatu. Lai mums būtu priekšstati, ko tad īsti Taro kārtis ataino, kāpēc viņas ir radītas un ko tās mums cilvēkiem vēsta, ko no šim kārtīm var iemācīties. Kāpēc viņas ir jāzin, jāzin viņu pamatstruktūra. Kāpēc šīs zināšanas ir būtiskas maģisko zināšanu sastāvdaļa

Ieskatīsimies šamaniskajā psihoanalīzē, rituālu veidošanā, ne tāpēc, lai liktu uzsvaru uz buram vārdiem, uz dažādiem rituāliem, uz debess pusēm, bet lai saprastu, kāpēc rituāli darbojas, kas vispār ir šamaniskais skatījums uz pasauli, kas ir šīs te pasaules pieņemšana. Mēs ieskatīsimies šamansikajās un tolteku tradīciju psiholoģiskajās tehnikās ar kurām magi strādā paši ar sevi un atvērto apziņu, tikai tāpēc, lai atvērtu tās apziņas bagātības, kuras mūsos ir, ko mēs caur daudzām citām dzīvēm esam tur sakrājuši, bet ne vienmēr šajā dzīvē apzināmies. Ne vienmēr mēs tiekam viņām klāt, mēs pat nesaprotam, ka viņām var tikt klāt.

Kā viss notiks -

 • Mēs sapratīsim, kur atrodamies.
 • Mēs sapratīsim, kāpēc šeit atrodamies.
 • Mēs mācīsimies, kādi likumi šeit valda.
 • Mēs mācīsimies saprast, kādi likumi attiecas tieši uz mums. Visiem nav vienādi spēles noteikumi šajā spēlē, visiem nav vienādi uzdevumi šajā dzīves skolā. Mēs katrs esam savādāks, ar saviem uzdevumiem, ar savām reakcijām, ar savu iepriekšējo dzīvju pieredzi.
 • Mēs mācīsimies pieņemt sevi. Pieņemot sevi, iemācamies integrēt sevī zināšanas. Integrēt nozīmē, kaut ko sevī atvērt. Kad šīs zināšanas esam integrējuši, mēs nonākam pie pēdējā soļa maģiskajā apmācību procesā.
 • Mēs mācamies šo  integrēto maģiju, ko mēs esam sevī ielaiduši, pielietot, lai padarītu savu dzīvi skaistāku.

Es nevaru nevienam garantēt rezultātus vai izdošanos, es varu pastāstīt par iespējām, kas ir bijušas dotas man un kuras tālāk es gribu dot katram, kas mācīsies. Bet ka, tie kas mācīsies šīs iespējas izmantos, cik lieku skaistumu, cik lielu labumu viņi varēs caur šim zināšanām ienest savā dzīvē, tas ir viņu pašu rokās.

Ivo Puriņa kurss jeb nodarbību cikls turpināsies, kamēr vien cilvēkiem, būs interese izzināt šo Laiktelpas maģiju.

Kurss sastāv no moduļiem. Katrā modulī ir 3 nodarbības.

Šobrīd piedāvājam trīs moduļus, kur katrs sastāv no 3 nodarbībām. Ikviens var piedalīties visos moduļos un arī katrā atsevišķi.

Piedāvātais apbonemets ir par marta mēneša nodarbībām jeb 1.moduli

 

Martā  - 1.modulis.

"Kas mēs esam, un kur mēs atrodamies, kamēr esam fiziskā ķermenī" sastāv no 3 nodarbībām

Šajās trīs nodarbībās būs iespēja iegūt šādas zināšanas -

 • Kas ir Visuma emanācijas ( Kabala). 

 • Kā izveidota mūsu apziņa. 

 • Kā veidojas uztvere

 • Kas ir cilvēka uztveres diapazons

 • Kas ir „Malhut” sfēra, kurā mēs atrodamies.

 • Kas tie tādi – DEBESU Stūri  

 • Kā 4 pamatenerģijas, kas veido „Malhut” jeb Valstības realitāti, ietekmē mūsu dzīvi.

 • Kā darbojas pamata dualitāte – vīrietis un sieviete. Pilns un tukšs. Balts un Melns. Enerģija un vibrācija. Pāris un nepāris. 

 • Cik vienkārši un visaptveroši ir ABSOLŪTĀS dzīves dualitātes principi.

 

Aprīlī  - 2.modulis.

"Kas ir Kalendārs jeb laiktelpas Matrice"  sastāv no 3 nodarbībām

Šajās trīs nodarbībās būs iespēja iegūt šādas zināšanas -

 • Kā strukturējas laiks.

 • Kas ir 13 vibrāciju princips. Kā tas darbojas laikā. Kā tas darbojas cilvēka uztveres diapazonā.

 • Cik svarīgi ir būt plūstošam (izmantot uztveres diapazona iespējas). 

 • Kā nefiksēties uz sevi, kā statisku personību ar konkrētu raksturu. Jo konkrēta rakstura nemaz nav!!! Ir tikai fiksācija uz Ego, kas traucē mums pielietot maģiju Dzīvē. 

 • Kā ar Kalendāra palīdzību, šo fiksēšanos var izbeigt un tikt ārā no skriešanas pa pašrefleksijas apli. 

 • Ka ir12 pašrefleksijas spoguļi, kas rada Ego ilūzijas.

 

Maijā  - 3.modulis.

"Enerģijas kas darbojas cilvēkos, un ko cilvēks var apgūt. Personalais iespēju diapozons."  sastāv no 3 nodarbībām

Šajās trīs nodarbībās būs iespēja iegūt šādas zināšanas -

 • Šumeru galvenai noslēpumu 60 vienību rinda (20 navāliem trijās izpausmes fāzēs).

 • 3 faktori. Debespuses – 4,stihijas – 5,un fāzes – 3. Šo te trīs lietu savstarpējais saslēgums rada 60 enerģijas principus, kas ir 20 Dieva aspekti trijās izpausmes fāzēs. 

 • Kā var lasīt kontrolēto „Matriksu”.

 • Visur acu priekšā ir skaitļu kodi, kuri satur informāciju. 

 • Pasaule ir grāmata, kuru var lasīt kā kladi. 

 • Kā iespējams iztulkot pilnīģi visu, ko redzi. Pilsētu koordinātes, ciparus uz pulksteņa, mašīnu un telefona numurus, utt. 

 • Kā caur cilvēku tiek kontrolēti cauri nd-formācija. Kā tas programmē uz bailēm. Kā to visu dezaktivitēt caur pieņemšanas AKTU.

 

IVO PURIŅŠ. Ko iegūstiet kursā “Laiktelpas maģija”

 

 

Visas zināšanas ir veselā Pasaules Spoguļa lauskas. Atsevišķi nav zinātnes, nav reliģijas, nav maģijas...! Viss ir sasaistīts un vienots. Un dvēseļu līmenī - arī mēs esam savienoti.

IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 1.modulis

Cikla izvēles iespējas:

Dalīties sociālajos tīklos: